Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έκαναν διάρρηξη στο σπίτι της κοπέλας μου. Εύχομαι ολόψυχα να τα φάνε σε φέρετρα, στεφάνια και λιβάνια. Να χ3ζουν μεταστάσεις και να κατουράνε όγκους οι μπάσταρδοι.

Link to comment
Share on other sites

Ως επι το πλείστον χρυσαφικά πήρανε. Πέρα απο τα 6-7κ που έκαναν όλα αυτά το θέμα είναι το ψυχολογικό. Θωρακισμένη πόρτα και άνοιξε χωρίς ίχνη διάρρηξης (η cisa αλλάζει εντός της ημέρας με Omega-V) και να νοιώθεις ότι είσαι ευάλωτος μέσα στο ίδιο σου το σπίτι είναι βαρύ γενικώς, για γυναίκα ειδικά και για για μια φοβιτσιάρα σαν την δικιά μου ειδικότερα

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ξεβρακώσει το Π. Φάληρο ε και τα παλικάρια είπαν να πάρουν τον ανήφορο προς το πάνω μάλλον. Απο ότι είπαν οι αστυνομικοί (και εδώ να το πω αυτό, τα παλικάρια της ΔΙΑΣ ήταν εκεί σε λιγότερο απο δυο λεπτά) έχουν αρχίσει να έχουν αυξανόμενο αριθμό διαρρήξεων στη Ν Σμύρνη

Link to comment
Share on other sites

Τον Αυγουστο εκαναν αποπειρα στον απο πανω οροφο. Μαλλον ομως ακουσαν κινησεις και τα παρατησαν. Θωρακισμενη πορτα, δεν ξερω τι κλειδαρια εχει. Οταν εγινε ολο αυτο εμεις λειπαμε για μπανια. Ιχνη σε εμας δεν υπηρχαν (τουλαχιστον ετσι ειπε ο μπατσος που εριξε μια ματια).

Τον Μαιο ειχαν κανει ντου στην απεναντι πολυκατοικια, τους τα σηκωσαν ολα σε ενα ΣΚ που λειπανε (μεχρι και 30αρα TV πηρανε απ' οτι ακουσα).

ΥΓ: Νεα Σμυρνη

Link to comment
Share on other sites

αηδιαστικό το παστίτσιο???

εδώ είσαι λάθος...:p

Θα έτρωγες παστίτσιο το οποίο θα ήταν σερβιρισμένο στην μούρη κάποιου γέροντα ή ακόμα χειρότερα θα ήταν η μούρη του γέροντα;

Μην με κάνεις να μην ξανά φάω παστίτσιο

:p

ΕΡΩΤΗΘΗ ΘΤΟ ΠΟΘ. :jester:

Μήπως οι θωρακισμένες πόρτες ποιο πολύ τραβάνε παρά απωθούν τους διαρρήκτες; :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που ξέρει από photoshop και μπορεί ας μου στείλει ένα pm.

Θέλω να σβήσω το πίσω φόντο σε μια φωτογραφία προσώπου και να το κάνω όλο μονόχρωμο.

Photoshop Request - The FREE Photoshop Service.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.