Jump to content




DJD

Recommended Posts

Evo magazine τεύχος Νο.11 του 2003 παρακαλώ!:hehe: Φρεσκότατο!:p Δεν ντρέπονται που τα βάζουν ήθελα να 'ξερα?:TD:

εχω δει το 2006 καπου περιοδικο σε ιατρειο απο το 87-89 νομιζω?

Κατι παλαιολιθικό τουλαχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα περιοδικά 2-3ετίας που βρίσκεις στους χώρους αναμονής ιατρών/οδοντιάτρων το έχετε συναντήσει.

Σήμερα πάω να περάσω ΚΤΕΟ το αυτ/το, και περιμένοντας στον προθάλαμο βλέπω τι?

Evo magazine τεύχος Νο.11 του 2003 παρακαλώ!:hehe: Φρεσκότατο!:p Δεν ντρέπονται που τα βάζουν ήθελα να 'ξερα?:TD:

Αν ήταν αυτό με μια κίτρινη gallardo εξώφυλλο είχε μέσα παρουσίαση την ΠΟΥΝΤΑΡΑ! Συλλεκτικό τεύχος!

Link to comment
Share on other sites

Συγκριτικό Lancia Integrale - Impreza WRX εξώφυλο

Αυτα ειναι τα καλυτερα ρε Νικ,

το να βλεπεις τι γραφανε τοτε για τα αμαξια αυτα

τα μετρα συγκρισης, το πνευμα της εποχης

ειναι το ιδιο ενδιαφερον με το να βλεπεις top gear 20ετιας που σου παρουσιαζουνε το τοτε καινουριο ford sierra

εχει αλλη γλυκα οπως και να το κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Οπαδός Ολυμπιακού στο γκαζέτα

"Προεδρε οι κεροι ειναι δισκολοι και το κσερουμε ολοι, σινεχυσε ετσι και εμεις οι ΑΛΙΘΙΝΟΙ ολυμπιακοι θα σε στηρικσουμε μαζι στις χαρες και τις λιπες"

:hang2:

Link to comment
Share on other sites

RIVERCOTE ΑΛΕΥΡΙ 1Kg 1€ τα 2 κιλά

Πως να μην είναι κάθε μέρα γεμάτα τα Lidl? Εγώ το ξανά λέω. Θέλετε επανάσταση στην Ελλάδα? Κλείστε τα Lidl. Μέσα σε έναν μήνα, στις μεγάλες πόλεις, ο κόσμος δεν θα έχει να φάει.

Link to comment
Share on other sites

Όποια εταιρεία κιν. τηλεφωνίας θα δώσει πακέτο 600' + 600sms προς όλους και 600MB internet με 8-10€ θα με έχει πελάτη...

Δε νομίζω πως ζητάω πολλά :p

Κάτι τέτοιο μοιράζανε σήμερα στην Πάντειο :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.