Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ρουμανία είπαμε; Δεν ξέρω αν ισχύουν εκεί αυτά, αλλά πολλά άτομα που πήγαν Βουλγαρία διακοπές μου είπαν ότι σε clubs τα μπουκάλια δεν έχουν καν μπίλια.

Μόνο στην Ελλάδα έχω δει μπουκάλι με μπίλια. Η Diageo φροντίζει γι αυτό.

Φαντάσου ότι έγινε διότι μάλλον παλαιότερα είχαμε ξεσκιστει στις μπόμπες.

ΓΙΟΥΝΑΝΙΣΤΑΝ ΑΘΑΝΑΤΟ

Link to comment
Share on other sites

Ρε άσε.. όταν βγήκαμε από το 1ο δε μπορούσα να περπατήσω, 1η φορά τέτοιο πράγμα :rofl:
Δεν ξέρω αν ισχύουν εκεί αυτά, αλλά πολλά άτομα που πήγαν Βουλγαρία διακοπές μου είπαν ότι σε clubs τα μπουκάλια δεν έχουν καν μπίλια.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να το ανοίξω, βάζω στοίχημα ότι θα έχει κάποιο επιχείρημα της εξής μορφής:

Άμα μπορέσουμε εμείς σε κάποια φάση στο μέλλον να δημιουργήσουμε μία προσομοίωση (βλέπε π.χ. the sims) με ΑΙ που να είναι τόσο εξελιγμένο, που οι ίδιοι οι χαρακτήρες να μη ξέρουν ότι βρίσκονται σε προσομοίωση...

...σημαίνει ότι μπορούμε και εμείς οι ίδιοι να λαμβάνουμε μέρος σε κάποιο είδος προσομοίωσης.

Link to comment
Share on other sites

Ο Πλάτωνας αν δε κάνω λάθος είχε πει ότι μπορεί και να είμαστε σκιές που προβάλλονται στο τοίχωμα μιας σπηλιάς.

Μιλάμε για την πρώτη καταγεγραμμένη σκέψη ότι βρισκόμαστε στο matrix!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.