Jump to content




DJD

Recommended Posts

πφφ ρε δεν ειναι μονο οι καπς, ολοι αμα δουν οτι παιζει ευθυνη τους, θα κοψουν τις μ@λ@κιες και θα εξυπηρετησουν...

Ειχα παει μια φορα μαλλ για σινεμα, τελειωνει στις 2μιση πλερωνω με το εισιτηριο, παω να βγω, ειχε κατεβασμενο ρολλο...το μηχανημα μου κραταει μεσα το χαρτι του παρκινγκ... μιλαω στην ενδοεπικοινωνια με τον σεκιουριτα, χαλαρος και ανετος "ααα να μην πηγαινατε απο κει, πηγαινετε απο αλλου"...αμεσως λε τσακωνας φωνες "ΠΩΣ ΛΕΓΕΣΑΙ ΚΛΠ" ..σε 3 λεπτα ηρθε σεκιουριτας και μου ανοιξε... like a bawss...

Link to comment
Share on other sites

σε μόλις 28 χρόνια τελείωσε δικαστική υπόθεση για σπίτι. Αρχικό δικαστήριο, έφεση, άρειος πάγος. Καλά είναι. Φοβόμουν ότι θα είχα κάνει παιδιά μέχρι να τελειώσει το πανηγύρι (δεν είχα γεννηθεί όταν ξεκίνησε)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 24 μέρες στην Ιαπωνία (Τόκιο/Καμακούρα/Κυότο/Οσάκα/Νάρα/Κόγιασαν) ήρθε η ώρα της μεγάλης επιστροφής.

Έχω φάει ήδη το 4ωρο ταξίδι από Οσάκα για το Ναρίτα και το μεγαλύτερο μέρος της αναμονής στο αεροδρόμιο. Σε μία ώρα με περιμένουν οι 21 ώρες πτήση για Ελλάδα και άλλες 2 ώρες για Πάτρα.... Τουλάχιστον γυρίζω στην δουλειά τις 15/1.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 24 μέρες στην Ιαπωνία (Τόκιο/Καμακούρα/Κυότο/Οσάκα/Νάρα/Κόγιασαν) ήρθε η ώρα της μεγάλης επιστροφής.

Έχω φάει ήδη το 4ωρο ταξίδι από Οσάκα για το Ναρίτα και το μεγαλύτερο μέρος της αναμονής στο αεροδρόμιο. Σε μία ώρα με περιμένουν οι 21 ώρες πτήση για Ελλάδα και άλλες 2 ώρες για Πάτρα.... Τουλάχιστον γυρίζω στην δουλειά τις 15/1.

Από ραδιενέργεια πως τα πήγες; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό ΠΑΝΤΑ όταν πίνω τρώω ταυτόχρονα.

Ξηροκάρπια-πατατάκια κλπ OUT OF THE QUESTION!

Μεζεδάκια μπόλικα ή και φαϊ κανονικό σιγά σιγά και μπορείς να πίνεις ωωωωωωρες ασταμάτητα. Επίσης δεν πειράζεται το συκώτι ή ο οισοφάγος ή το στομάχι έτσι!

Link to comment
Share on other sites

σε μόλις 28 χρόνια τελείωσε δικαστική υπόθεση για σπίτι. Αρχικό δικαστήριο, έφεση, άρειος πάγος. Καλά είναι. Φοβόμουν ότι θα είχα κάνει παιδιά μέχρι να τελειώσει το πανηγύρι (δεν είχα γεννηθεί όταν ξεκίνησε)

Εεε μην σε πανικοβαλλω, αλλα υπαρχει και το ευρωπαικο δικαστηριο δικαιωματων του ανθρωπου...

European Court of Human Rights - Home page

Link to comment
Share on other sites

Από ραδιενέργεια πως τα πήγες; :hehe:

Νιώθω ήδη πιο δυνατος:hehe:

Νωρίς θυμήθηκες να μας το πεις. Να μην προλάβουμε να σου παραγγείλουμε τίποτα. Καλάαααααα :p

Όλα ήταν πανάκριβα, ενώ είχε τρομακτική ποικιλία σε όλα, ειδικά σε φωτογραφικά είδη οι τιμές ήταν υψηλότερες από Ευρώπη. Μόνο από Αμερική τελικά μπορείς να γλιτώσεις χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες....των φώτων σήμερα ([MENTION=400]astrolabos[/MENTION] τα καλαντα των φώτων δεν τα είπαμε αλλά δεν πειράζει..πες ότι τα είπαμε....έξι ευρώ φέτος και 6 από πέρυσι...μου χρώστάς 12 ευρώ:thank_you2:)...Χρόνια Πολλά

Περιμένω και ένα δέμα με UPS ....από χθες δεν ανανεώθηκε η κατάστασή του....04:00 έφυγε από Μπολόνια...από τότε αγνοείται η τύχη του....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.