Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σχετικά με το μυρμηγκοκτόνο με ζάχαρη άχνη + σόδα που είχαμε συζητήσει προ καιρού... το δοκίμασα και δεν έχω ενθουσιαστεί.

Όσο ήταν νωπό τράβαγε τα μυρμήγκια, που έμπαιναν μέσα και κολλούσαν. Έτσι πέθαναν καμιά 30ριά.

Από τη στιγμή που στερεοποιήθηκε, το κονιορτοποίησα και το έχω βάλει σε 2-3 πιατάκια, αλλά έχω την αίσθηση ότι δεν το πλησιάζουν πια. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που στερεοποιήθηκε, το κονιορτοποίησα και το έχω βάλει σε 2-3 πιατάκια, αλλά έχω την αίσθηση ότι δεν το πλησιάζουν πια. :hmm:

Mέχρι και τα μυρμήγκια δεν κάνουν τόσες φορές το λάθος που κάνουν οι Έλληνες ψηφοφόροι.. Έμαθαν..

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το μυρμηγκοκτόνο με ζάχαρη άχνη + σόδα που είχαμε συζητήσει προ καιρού... το δοκίμασα και δεν έχω ενθουσιαστεί.

Όσο ήταν νωπό τράβαγε τα μυρμήγκια, που έμπαιναν μέσα και κολλούσαν. Έτσι πέθαναν καμιά 30ριά.

Από τη στιγμή που στερεοποιήθηκε, το κονιορτοποίησα και το έχω βάλει σε 2-3 πιατάκια, αλλά έχω την αίσθηση ότι δεν το πλησιάζουν πια. :hmm:

Ζάχαρη άχνη και βορικό οξύ νομίζω έχει καλύτερα αποτελέσματα...

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα σπίτι κομμάτια.. έλειπα από το πρωί.. αγανακτισμένος, απογοητευμένος κ χωρίς δυνάμεις.. κ βλέπω τον μπόμπιρα κ λέω, ααααααααααα ρε φίλε το νόημα της ζωής.. για κάτι τέτοια πιτσιρικάκια αξίζει να τα δίνουμε όλα κ λίγο παραπάνω :dance3:

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΦΙΛΕ!

(πού να ήμουνα και πατέρας τι θα έλεγα, ζωγράφισα πάλι) :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει, να 'ναι γερός και δυνατός και πάντα ευτυχισμένος!

Ευχαριστούμε για την αναζωογονητική επαφή με το μυστήριο της Ζωής!

Ότι και να 'χεις ... γλυκαίνει η ψυχή σου! :)

Link to comment
Share on other sites

15000 ευρώ δάνειο τελικά πλήρωσα μόνο το 15% και τέλος με την μία υπόθεση...Πάμε τώρα και στην δεύτερη υπόθεση να ξεμπερδεύουμε (πιο πολλά και πιο δύσκολη αλλά think possitive)

On another note, 25/6 διαβαίνουμε του χειρουργείου την πόρτα...summer lost, but who cares... :p

Link to comment
Share on other sites

Quick question. Υπήρχε ο περιορισμός στο μέγεθος των φωτογραφιών(1280Χ1024) και απλά με χτύπησε νωρίς το Αλτσχάιμερ ή μπήκε πρόσφατα?

[MENTION=22080]tavliban[/MENTION] Να πάνε όλα καλά.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.