Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

2 hours ago, l2phile said:

Ρίξτε θάψιμο στο Μάτριξ, για να φανεί υποφερτό 😛

Πέφτει κράξιμο από παντού

 

Θα το δω σήμερα και θα σας πω ...

τα matrix και τα 007 δεν είναι για τους απλούς θνητούς με iq αμοιβάδας αυτά θέλουν marvel κλπ

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ARMAGEDDON said:

 

Θα το δω σήμερα και θα σας πω ...

τα matrix και τα 007 δεν είναι για τους απλούς θνητούς με iq αμοιβάδας αυτά θέλουν marvel κλπ


Κανε και μια επανάληψη το Man of steel. 😉

Link to comment
Share on other sites

MV5BMGJkNDJlZWUtOGM1Ny00YjNkLThiM2QtY2Zj
WWW.IMDB.COM

The Matrix Resurrections: Directed by Lana Wachowski. With Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jonathan Groff. Return to a world of two realities: one, everyday life; the other, what lies behind...

 

Just don't...

 

  • Like 3
  • Agree 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Ελάχιστες ολίγων δευτερολέπτων καλές-ανεκτές στιγμές/σκηνές. 

 

Τα μοναδικά σημεία που ξεχώρισα ήταν 

Spoiler

.... ότι οι μηχανές εν τέλει ως παιδιά των αρχικών δημιουργών ανθρώπων τους μοιράζονται στοιχεία της ίδιας φύσης - διχόνοιες - πόλεμος κλπ ανθρώπινα χαρακτηριστικά - /  οι σκηνές στην κατεστραμμένη υπόγεια πόλη δίπλα από την IO 

 

Πρέπει να είμαι από τους λίγους που ζητάω PREQUEL στα πρότυπα του Animatrix και στον αρχικό πόλεμο μεταξύ αρχικών ανθρώπων & μηχανών;

 

Κατά τα άλλα η ταινία αυτοκοροϊδευει τον εαυτό της, τη 1η ταινία και οι πρωταγωνιστές θεωρώ δεν είχαν πολλά περιθώρια να αποδώσουν όπως θα έπρεπε τους χαρακτήρες τους. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

MV5BNjZjNDE1NTYtYTgwZS00M2VmLWEyODktM2Fl
WWW.IMDB.COM

Μην κοιτάτε πάνω: Directed by Adam McKay. With Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Cate Blanchett. Two low-level...

Μην το δειτε επρεπε να ειναι ο τιτλος..

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουυσε να ειναι μια καλη ταινια δρασης, επελεξαν να την κανουν κωμωδια και μαλιστα μαυρη αλλα απετυχαν παταγωδως.

Ευτυχως για μενα δεν ειμαι ο μονος που το πιστευει αυτο γιατι βλεπω κριτικες 1/10 & 2/10. Κριμα με τετοια ονοματα..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

MV5BNjRmMDUxODctYjg3NC00NDRhLWJhZWItMjg0
M.IMDB.COM

Resident Evil: Welcome to Raccoon City: Directed by Johannes Roberts. With Kaya...

Μετριο αλλα εχει κρατησει  πολλα στοιχεία απο το παιχνίδι.

Έγινε επεξεργασία από edward
  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

Θα μπορουυσε να ειναι μια καλη ταινια δρασης, επελεξαν να την κανουν κωμωδια και μαλιστα μαυρη αλλα απετυχαν παταγωδως.

Ευτυχως για μενα δεν ειμαι ο μονος που το πιστευει αυτο γιατι βλεπω κριτικες 1/10 & 2/10. Κριμα με τετοια ονοματα..

 

 

Και εγώ προτιμούσα περιπέτεια και ξενέρωσα... κωμωδία δε θα μπορούσε με τπτ...αλλά η ταινία ήθελε να περασει μνμ... για εξεπατηση από κυβερνήσεις κτλπ....

Εγώ προτιμούσα περιπέτεια

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f117 said:

 

 

Και εγώ προτιμούσα περιπέτεια και ξενέρωσα... κωμωδία δε θα μπορούσε με τπτ...αλλά η ταινία ήθελε να περασει μνμ... για εξεπατηση από κυβερνήσεις κτλπ....

Εγώ προτιμούσα περιπέτεια

Ήθελε να περάσει πολλά μηνύματα και τα πέρασε νομίζω απλά τα πέρασε τόσο επιφανειακά που οι περισσότερο δεν τα πήραν χαμπάρι. Εξαπάτηση από κυβερνήσεις και τον τρόπο χειραγώγησης των μμε (παλιάς και νέας κοπής.), θεωρίες συνομωσίας κτλ κτλ...

 

Ο συνονόματος (Di Caprio) τα πήγε αρκετά καλά και είχε και 2-3 καλές σκηνές όσον αφορά την ερμηνεία του... Οι υπόλοιποι πέρασαν και δεν ακούμπησαν... 

Η ταινία βλέπεται χαλαρά απλά σε 1 μήνα θα έχουμε ξεχάσει εντελώς την ύπαρξη της...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.