Jump to content




tragikos

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Εντάξει, εμάς μπορεί να μην μας αρέσει αλλά στην άλλη πλευρά του αντλαντικού να το περιμένουν πως και πως...να εστιάσουν σε αλλαγές στον τρόπο παιχνιδιού και σε νέα μηχανή γραφικών

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, εμάς μπορεί να μην μας αρέσει αλλά στην άλλη πλευρά του αντλαντικού να το περιμένουν πως και πως...να εστιάσουν σε αλλαγές στον τρόπο παιχνιδιού και σε νέα μηχανή γραφικών

ε βέβαια μη μας μείνουν αδούλευτες οι 7990 :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Το 1ο ήταν πολύ καινοτόμο.

Το 2ο ήταν ακόμα περισσότερο και μακράν το καλύτερο/μεγαλύτερο/απολαυστικότερο.

Τα Brotherhood/Revelations ήταν καλά, αλλά ουσιαστικά ήταν προεκτάσεις του 2 φτιαγμένα σαν πλήρη παιχνίδια και μόνο αυτό δεν ήταν.

Ελπίζω το 3 να είναι αντίστοιχο της αλλαγής από 1 σε 2.

Σίγουρα θα το τιμήσω, μιας και φαν της σειράς και μου αρέσει πολύ.

Ακόμα και αν δεν γουστάρω τη ubisoft που είναι στα @@ της απέναντι στους πελάτες της...

Άντε να δούμε, μείνανε κάτι πάνω από 3 μέρες...:)

Assassin's Creed

Link to comment
Share on other sites

Μπα πως και γράφουν 05.03.2012 αντί για 03.05.2012 ; Πάλι καλά...

αν πας στο us δεν έχει καν ημερομηνία...

μάλλον αποφάσισαν να γράψουν την ημερομηνία the anapodos way(όσο ήμασταν Ευρώπη με το american σύστημα και τώρα που πάμε america με το ευρωπαϊκό) άβυσσος η ψυχή(?) των pr managers της ubi

Link to comment
Share on other sites

αν πας στο us δεν έχει καν ημερομηνία...

μάλλον αποφάσισαν να γράψουν την ημερομηνία the anapodos way(όσο ήμασταν Ευρώπη με το american σύστημα και τώρα που πάμε america με το ευρωπαϊκό) άβυσσος η ψυχή(?) των pr managers της ubi

Πω, όντως...

Ο,τι να 'ναι είναι η...ψυχή τους :hm:

Link to comment
Share on other sites

μαλλον τώρα θα μας βάλουν να κυνηγάμε για να τρώει ο παίχτης.... (θα κάνουμε κ Κ@κ$ μας):hehe:

Αρα θα είμαστε ινδιάνος που σκοτώνει τους κακούς κατακτητές (με τα πιστόλια και τα κανόνια ... )

με ενα τόξο ,τσεκούρι κ οπλο ? κατι μου λέει πως θα γίνει God Bless America.....

επίσης μήπως παραπηδήξανε στο χρόνο ?

αααχχχχχχ:wall:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Μιχαλη με τα screens σου!

Φανταστικο φαινεται ειδικα αν ο ασσασινος ειναι ινδιανος!

Τοξο/τομαχωκ/φυσοκαλαμο και δεν συμμαζευεται :D

Μου θυμιζει λιγο απο το patriot του Μελ Γκιμπσον.:fun:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου άρεσε !

Οσο και να λέω πάντως "ινδιάνοι βρετανοί καλό θα είναι " κάπου κατι δεν μου κολλάει.

Επίσης δεν θέλω να φανταστώ Ινδιάνες ιερόδουλες , κλέφτες ΓΚΑΟΥμποιδες και ινδιάνους killer brutal :tomato:

Επίσης περιμένω στα επόμενα να δω και κανα Κολοκοτρώνη :clap:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.