Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Κανονιστε τη πορεία σας. Μολις κάθισα απο τρεχαματα ολη μερα και δεν εχω καμία διάθεση να κανω το τροχονομο.

 

Το θεμα θα καθαριστει αυριο εκτος αν κάποιος αλλος βρεθει online παρεα με σκουπα σφουγγαρίστρα. Σας παρακαλω πολυ να μεινουμε σε αυτα και μονο ομως.

 

Την ευλογια σας!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ενα απόγευμα έλειψα και έγινε πουτ@να το θρεντ παλι.

δεν εχω σε τπτ να κανω και θρεντ μπαν,αλλα προτιμώ να σβήνω τα μηνύματα και αυτό θα γίνει και τώρα.αλλα την επόμενη φορά που θα με σκουντησει admin για το μπάχαλο στα θεματα μας,θα αρχίσω τις καμπανες.Έτσι γιατί μπορώ.

 

 

εντιτ. Μόλις είδα τα replies που έσβησα.απαράδεκτοι και οι τρεις για άλλη μια φορά..

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε να πάρει, τα καλύτερα έχασα;

Για να ειμαι και on-topic, δε βλέπω καμία ιδιαίτερη διαφορα με αυτό το wagnum φίλτρο. Κάνουν πουλάκια τα μάτια μου;

On 30/01/2017 at 10:44 PM, Stelios F. said:

 

Έγινε επεξεργασία από konnos
Link to comment
Share on other sites

Προς admin,

μην κοβετε νηματα,πολλοι δυσανασχετουν οτι χανουν τα καλυτερα.

Βαρεθηκαν ωραιες φωτος και βιντεος,αφηστε λιγο ..ιταλικο παθος να μας κυριευσει!!!

Μην φοβαστε,και παλι φιλοι θα΄μαστε!

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dimitris Pappas said:

Προς admin,

μην κοβετε νηματα,πολλοι δυσανασχετουν οτι χανουν τα καλυτερα.

Βαρεθηκαν ωραιες φωτος και βιντεος,αφηστε λιγο ..ιταλικο παθος να μας κυριευσει!!!

Μην φοβαστε,και παλι φιλοι θα΄μαστε!

Δημήτρη θα σου πω κάτι..αν δεν ήμουν εγώ "υπεύθυνος" για τα θρεντ αντί για τους admin του φορουμ, με τόσα ρεπορτς πάλι θα έπεφταν καμπάνες.

Επίσης μου θυμίζει την κατάσταση σε τάξη γυμνασίου.Δύο τρία παιδιά προκαλούσαν πρόβλημα και φασαρία και δε μπορούσαν οι υπόλοιποι μαθητές να παρακολουθήσουν το μάθημα.τι έκανε καθηγητής; απουσια χωρίς πολλά πολλά.

εδώ όμως δεν είμαστε γυμνάσιο και κάποιοι συνεχίζουν να μη βαζουν μυαλό.

και για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου, έχω οριστεί σαν υπεύθυνος απο την Δ.Ο του φόρουμ για να μπορώ να κάνω edit κάποια παλιά μηνύματα.Όταν όμως βλέπω ότι η κατάσταση πάει να ξεφύγει, προλαβαίνω να μη φτάσει στα μάτια της διοίκησης γιατί οι συνέπειες θα είναι μεγαλύτερες :p

φίλοι σαφώς θα είμαστε για θα είμαστε ηλίθιοι αν τσακωθούμε για έναν "κώδικα"

αλλά δεν είμαστε μόνοι και πρέπει να σεβόμαστε και τους άλλους.

 

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη θα σου πω κάτι..αν δεν ήμουν εγώ "υπεύθυνος" για τα θρεντ αντί για τους admin του φορουμ, με τόσα ρεπορτς πάλι θα έπεφταν καμπάνες.
Επίσης μου θυμίζει την κατάσταση σε τάξη γυμνασίου.Δύο τρία παιδιά προκαλούσαν πρόβλημα και φασαρία και δε μπορούσαν οι υπόλοιποι μαθητές να παρακολουθήσουν το μάθημα.τι έκανε καθηγητής; απουσια χωρίς πολλά πολλά.
εδώ όμως δεν είμαστε γυμνάσιο και κάποιοι συνεχίζουν να μη βαζουν μυαλό.
και για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου, έχω οριστεί σαν υπεύθυνος απο την Δ.Ο του φόρουμ για να μπορώ να κάνω edit κάποια παλιά μηνύματα.Όταν όμως βλέπω ότι η κατάσταση πάει να ξεφύγει, προλαβαίνω να μη φτάσει στα μάτια της διοίκησης γιατί οι συνέπειες θα είναι μεγαλύτερες [emoji14]
φίλοι σαφώς θα είμαστε για θα είμαστε ηλίθιοι αν τσακωθούμε για έναν "κώδικα"
αλλά δεν είμαστε μόνοι και πρέπει να σεβόμαστε και τους άλλους.
 

Νομίζω έκανε πλάκα ο Δημήτρης... :)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.