Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Προσωπικά παίρνω ως μήνυμα το εξής :
Γελοιοποιώ την συζήτηση κάποιων ανθρώπων που με πάθος μεν, αλλά με επιχειρήματα δε, υποστηρίζουν κάποια πράγματα.

Να ξέρετε ότι δεν μου αρέσει καθόλου.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε απλά να γράφουμε τις απόψεις μας χωρίς ύφος, ειρωνεία και πείραγμα για να μη ερχόμαστε σε δύσκολη θέση(δε μιλάω για κάποιον Προσωπικά). Αλλά ας μη το συνεχίσουμε σας παρακαλώ.

Το επόμενο μήνυμα που δε θα αφορά το παιχνίδι, θα διαγραφεί.

Καλη σας ημέρα και έρχεται σαβκο!!

Link to comment
Share on other sites

@liakjim Δημήτρη, αν αυτό πάει σε εμένα, να σου υπενθυμίσω ότι δεν ασχολούμαι καν με το συγκεκριμένο section του φόρουμ. Είστε γενικά πολύ πιο λάσκα εδώ όσον αφορά το Moderation. Μία φορά που έκανα παρέμβαση, δεν κράτησα τον λόγο μου και καταλαβαίνεις γιατί μιλάω.

 

Το γεγονός ότι ξαφνικά βρίσκομαι στο θέμα, όπου ακουστηκαν παράπονα και αντί να αρχίσω το ξεκαθάρισμα κάνω πλάκα, δίνοντας ταυτόχρονα το χρόνο σε κάποιους από εσάς να σταματήσουν την κοντρίτσα και να μη χαλάμε τις καρδιές μας, μάλλον περνάει στο βρόντο. Καταλαβαίνω το πάθος σας για ένα παιχνίδι και εγώ κάποτε έπαιζα και είχα παθιαστεί, αλλά δεν ειναι υποχρεωμένος ο κάθε ένας να ανέχεται όλο αυτό το πάθος.

 

Ας χαλαρώσουμε λίγο λοιπόν και να πάμε παρακάτω.

Καλημέρα σας

 

 

 

 

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ακούγονται περισσότερο αυτοί που ενοχλούνται με τις "κόντρες" που γίνονται,νιώθω ότι πρέπει να αναφέρω ότι εμένα ποτέ δε με ενόχλησε η όλη αυτή συζήτηση. Ίσα ισα μαθαίνω και πράγματα και πιστεύω πως γίνεται κουβέντα σε ήρεμο τόνο. Το κακό είναι όταν κάποιοι ξεφεύγουν κ ειρωνεύονται ή μιλάνε άσχημα στον άλλο. Το topic είναι για το assetto corsa και είναι απολύτως φυσιολογικό να υπάρχουν κόντρες και συγκρίσεις με άλλα παιχνίδια. Αλλιώς τι θα είχαμε να λέγαμε?Α τι ωραίο το Assetto,ναι πολύ ωραίο το assetto? 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Oxide Burnedbrain said:

Τι ffb παίζει να έχει αυτή η τιμονιέρα?Ο τύπος με το ζόρι αναπνέει :lol::lol:

http://www.leobodnar.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=101&products_id=260

Εδω και χρονια Bodnaρικος!

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Oxide Burnedbrain έγραψε:

Τι ffb παίζει να έχει αυτή η τιμονιέρα?Ο τύπος με το ζόρι αναπνέει :lol::lol:

Και στη δικιά μου DD με το F1 τιμόνι με το ζόρι αναπνέεις:hehe:

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα. να ρωτησω λιγο για ενα προβληματακι που εχω. τρεχω με τον CM ενα custom championship με 30 πιστες. εχω φτασει στην μεση και η πιστα που εχει σειρα (fuji) μου βγαζει προβλημα : ai aspline missing or damaged. ξανα κατεβαζω την πιστα και μου βγαζει το ιδιο. υπαρχει καποιος τροπος να προσπερασω την πιστα και να παω στην επομενη και ας χασω τους βαθμους. Το CM δεν με αφηνει. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.