Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Σήμερα μου είπε φίλος (psit) ότι πλέον το buttkicker δουλεύει σωστά στο AC. Βγήκαν καινούριοι drivers or something..

Πούντος ο alien-psit, δεν μας καταδέχεται (Greek Gatherings)?

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
Link to comment
Share on other sites

εχουμε μηπως καμια ιδεα τι να περιμενουμε στο Update? καμια laferrari? η laferrari η κατι αλλο σαν μια Laferrari?:shifty:

mercendes sls GT3

ferrari 458 GT2

(Aν προσθεσουν και καποια stage σε ηδη υπαρχων αυτοκινητα που δεν εχουν καθολου καλο θα κανουν)

Spa-Francorchamps,βελτιωσεις στα γραφικα,ηχο αυτοκινητων

εμενα αυτα μου αρκουν για την ωρα.Θα παρουν φωτια οι servers :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Άκη , μπέρδεψες αυτόν που δεν "χανει", δλδ τον Hany RSR LiveTiming to Assetto Corsa

με τον Djakovic RSR LiveTiming to Assetto Corsa

O 2os ίσως ο πιο γρήγορος οδηγός, μαζί με τον Anssi http://www.radiators-champ.com/RSRLiveTiming/index.php?page=driver_profile&id=2650 και τον Hany πολύ κοντά.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ρε σεις να ρωτησω κατι... ανακαλυψα οτι βγαζοντας καποια Hud ανεβαινουν τρελα τα fps. και το λοιπον, θελοντας να εχω πανω απο 100, εχω βγαλει τα παντα απο details εκτος απο af x16 στα 1080p.

με 3 hud που εχω (section timer, basic, rsr, map) δουλευει στα 250fps (7970 crossfire @1175mhz, 14.9 catalyst). Μετα απο κανα μισαωρο βλεπω οτι οι καρτες πανε σε idle ρολογια 500Mhz! και τα fps στο 100. εχω κατεβασει γραφικα γι αυτο το λογο βασικα, οταν πεφτουν οι καρτες να μη μου χαλανε το παιχνιδι.

Υπαρχει καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

κανουν αυτοματα throttling λογο του οτι βλεπουν οτι δεν χρειαζεσαι δυναμη

βεβαια να ρωτησω το προφανες ποιος ο λογος να εχεις 250 η 100? οτιδηποτε σταθερο πανω απο τα 60 ειναι μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.