Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Αν κάθεσαι όλη μέρα και παίζεις παιχνίδια ζεσταίνεται ο οποιοσδήποτε επεξεργαστής. Δεν νομίζω πως σε καθημερινή χρήση έχει κάποιο θέμα.

Έγινε επεξεργασία από panos444
Link to comment
Share on other sites

Αν και είχα άλλα σχέδια για φέτος και λόγου Ρώσικου εμπάργκο δεν μπόρεσα να αποκτήσω το Drozd Blackbird και αρκέστηκα σε ένα πιο απλό αλλά πολύ αξιόπιστο Umarex.

20151231_000301.jpg


Μεγεια το Ζ5. Πες μας και ποσο ζεσταινεται σε χρηση ο 810. Γιατι εγω προσωπικα ειχα πει οτι δεν θα παρω κινητο με αυτο το soc...

Το έχω και εγώ φίλος. @@ ζεσταίνεται. Όλα το ίδιο είναι ξέρεις γιατί τα άλλα νομίζουν ότι ζεσταίνονται λιγότερο? Γιατί πολύ απλά έχουν διαφορετικό κάλυμμα απο πίσω.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Αν κάθεσαι όλη μέρα και παίζεις παιχνίδια ζεσταίνεται ο οποιοσδήποτε επεξεργαστής. Δεν νομίζω πως σε καθημερινή χρήση έχει κάποιο θέμα.

Μιλάμε για τον συγκεκριμένο όμως που έχει θέμα τρελο ,αναγνωρισμένο απο την κατασκευάστρια, το soc βράζει λέμε.

Επίσης η καθημερινή σου χρήση απο τη δική μου απέχει κάποια χιλιόμετρα ,εγώ το λιώνω ,πρέπει να του βάλω ψυχτρα;

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για τον συγκεκριμένο όμως που έχει θέμα τρελο ,αναγνωρισμένο απο την κατασκευάστρια, το soc βράζει λέμε.

Επίσης η καθημερινή σου χρήση απο τη δική μου απέχει κάποια χιλιόμετρα ,εγώ το λιώνω ,πρέπει να του βάλω ψυχτρα;

Γιαυτο ρωτησα κ εγω...
Link to comment
Share on other sites

Το πιο απλο UI μου αρεσει. Το TouchWiz, το θεωρουσα λιγο...παιδικο.

 

Δεν εχει το lag-ακι που ειχε το S6, Τι εννοω. Εχω περιπου 1100 επαφες (ναι τοσες...)! 

Στο S6 χωρις να εχω κατι να τρεχει, μου τις εμφανιζει σχεδον σε 1 δευτερολεπτο. Ετουτο ειναι αμεσα.

 

 

Μπαταρια με τα ιδια που κανω (ληψη/διαβασμα κ αποστολη) λιγο FΒ και αρκετο Whatsapp, απο το 100% το πρωι, (με 4G και WiFI) ειναι τωρα στο 86%. Το S6 θα ηταν 70-75. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πωωωω μας εφτιαξε ο Αγ. Βασιλης (ελτα courier-ατζης)... 5 παρα κατι το εφερε! Unpisteftable...

 

Ελπιζω να κανω καιρο να ξαναβαλω τιποτα εδω γιατι το εχω παραξηλωσει... Βεβαια θα μου πεις εχεις πουλησει το μισο σπιτι, δεν εβαλες λεφτα απο την τσεπη αλλα και η γυναικα εχει δικιο.

post-33165-0-08403800-1451572971_thumb.j

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Και συνεχίζουμε στα εργαλέια :p

οπως είπα είμαι σε φάση γενικής ανασύνταξης οπότε εξοπλίσαμε και το θέμα αέρα, όπως και μία φρέζα για το ρουτερ. Ωραιο πράμα να ανοίγεις συσκευασίες  ^_^

 

attachicon.gif20151230_114808.jpgattachicon.gif20151230_114825.jpg

Όταν χρειαστείς http://belaz.by/en/catalog/products/dumptrucks/ πεσ' μου έχω άκρες για μτχ στα μισά $$

 

:hehe: :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.