Jump to content




HotPeanut

Recommended Posts

ερώτηση για το crafting. Το junk που αποθηκεύεις για να το κάνεις salvage και να φτιάχνεις πράγματα, σε workbench δεν μεταφέρετε από workbench σε workbench;;;

 

πρέπει να τα μεταφέρω χειροκίνητα από κει που ταχω στην τοποθεσία που θέλω να χτίσω;;;;;

Link to comment
Share on other sites

ιδιο προβλημα με το 3 ^ δεν ξερω ομως τι συμπεριφορα θα εχει το game αμα ξεκλειδωσουν τα frames, η πρωτη και τελευταια φορα που εκατσα να ασχοληθω σοβαρα με αυτη τη μπορουχα την engine ητανε στο Morrowind οπου βολταρες εξω απο τις πολεις και καθε 20 δευτερολεπτα ειχε stuttering.

 

 

http://www.gamersnexus.net/gg/2178-remove-fallout-4-mouse-lag-acceleration-and-60fps-limit

 

 

οblivion βρωμαγε κονσολια απο χιλιομετρα.

 

Fallout 1 + 2 δεν τα επαιξα στην εποχη τους αλλα πολυ αργοτερα οταν τα εδωσε "δωρο" το Computer Games Magazine 

 

το 3 βγηκε σε ακυρη περιοδο για μενα ενω το Vegas οσες ευκαιριες να του εχω δωσει παντα απογοητευομαι με τους μηχανισμους στο gameplay και την ανιση κατανομη ( 75% RPG  25% FPS ) οποτε το  εχω κανει 4 φορες uninstall  μεχρι σημερα  

 

skyrim απευθυνεται σε χασομερηδες :hehe:

 

αναμενω lost alpha director's cut και misery 2.2 - best things in life are free  που λενε και στο χωριο μου :p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα γώ τώρα το παίζω με 80fps (σε 60Hz panel) επειδή έβγαλα το cap, δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.. Ίσα ίσα το game πάει νεράκι τώρα!

Δεν ξέρω τι παίζει με τα 144άρια monitor όμως.

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα λίγο με παλιούς drivers και μου φαίνεται ότι έχει ένα είδος microstuttering σαν αυτό των amd καρτών στο skyrim. Χωρίς να φαίνεται να πέφτουν τα καρέ.

Επίσης όταν τρέχει το afterburner αρνείται να ξεκινήσει, βγάζει σφάλμα. Δεν μπορώ να δω καρέ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, πως γινεται να αλλαζω οπλο χωρις να χρειαζεται να πηγαινω συνεχεια σε εκεινη τη μ@λακια που εχει στο χερι;

 

Τοσο τυφλος ειμαι και δεν βλεπω επιλογη ή τοσο χαλια ειναι το key binding???

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, πως γινεται να αλλαζω οπλο χωρις να χρειαζεται να πηγαινω συνεχεια σε εκεινη τη μ@λακια που εχει στο χερι;

 

Τοσο τυφλος ειμαι και δεν βλεπω επιλογη ή τοσο χαλια ειναι το key binding???

Απο το χερι(pipboy) τα κανεις bind με το q στο μινι μενου(f)..μετα με τα 1,2,3,4 κτλ τα διαλεγεις

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχα κι εγω το πρόβλημα με το κόλημα στα terminals... Εμπαινα και μετα δεν εβγαινε με τιποτα. Αναγκάστηκα να βγάλω το gsync και να ριξω τα hz στα 120 για να μη κολάει.

 

Παει πολύ καλα δεν έχω πρόβλημα μετα απο αυτές τις αλλαγές.

 

Απο gameplay, αρκετα δυσκολουτσικο θα έλεγα, δεν εχω συνηθίσει ακόμα. ΕΙμαι level 8 και μαλλον εχω βρει αντιπάλους αρκετα δύσκολους.

 

Εχει κανεις να προτείνει τι οπλο να αναβαθμίσω για αρχη ?

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα πάντως εάν κάνω fps unlock το παιχνίδι τρέχει πιο γρήγορα x2 x3 όσο πιο πολλά fps έχω τόσο πιο γρήγορο είναι το game bethesda rocks  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

 

κατι τετοιο 

Έγινε επεξεργασία από AstraLgr
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.