Jump to content



LG G2


Alexopus6

Recommended Posts

προς τους ηδη κατοχους:

Αρκουν τα 16gb ή ειναι λιγα;

Σε μένα που το έχω γεμίσει παιχνίδια και κάνω συνετή χρήση από τα media (τραγούδια, εικόνες, βίντεο), ναι αρκούν.

Τραγούδια δεν έχω πολλά και τις εικόνες/βίντεο τα περνάω σίγουρα στο pc.

Προχθές μου παρουσιάστηκε πρόβλημα χώρου επειδή είχα δύο backup αρχεία μέσα (~2GB το ένα).

Αν δεν τραβάς κάθε ώρα βίντεο και διαχειρίζεσαι τακτικά τα αρχεία σου, δεν πιστεύω θα έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα για την χρηση που το κανω μου φτανουν.Ειχα iphone 32gb και πηγαν ακλαφτα. Προχτες τραβηξα 6 βιντεο και 120fps και 4Κ και 1080 60fps κτλ (2 λεπτα το καθε 1) ηρθα σπιτι τα αδειασα.Αντε να πιανανε 2.5 gb. To backup μολις το πηρα το εβγαλα και αυτο. Τωρα αν θελεις εχτρα storage υπαρχουν κ τα otg.

Btw

2 μερουλες.. ειναι στο 32%

Χρηση πολλα τηλεφωνα,wifi,fb,data sync μεσω wifi και ytube καμια ωριτσα καθε βραδυ.

post-1392-1416078506,4297_thumb.jpg

Ηρθε κ το τζαμι αλλα ειναι μικροτερο κ δεν ταιριαζει.μαλλον θα παω σε κατι πιο επωνυμο.ζαχαρωνω της nilkin.

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμενα για την χρηση που το κανω μου φτανουν.Ειχα iphone 32gb και πηγαν ακλαφτα. Προχτες τραβηξα 6 βιντεο και 120fps και 4Κ και 1080 60fps κτλ (2 λεπτα το καθε 1) ηρθα σπιτι τα αδειασα.Αντε να πιανανε 2.5 gb. To backup μολις το πηρα το εβγαλα και αυτο. Τωρα αν θελεις εχτρα storage υπαρχουν κ τα otg.

Btw

2 μερουλες.. ειναι στο 32%

Χρηση πολλα τηλεφωνα,wifi,fb,data sync μεσω wifi και ytube καμια ωριτσα καθε βραδυ.

[ATTACH]62579[/ATTACH]

Ηρθε κ το τζαμι αλλα ειναι μικροτερο κ δεν ταιριαζει.μαλλον θα παω σε κατι πιο επωνυμο.ζαχαρωνω της nilkin.

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θυμήσου ότι τα τζάμια είναι ~1mm μικρότερα από κάθε πλευρά, γιατί καμπυλώνει η επιφάνεια της οθόνης και εάν είναι τσίμα-τσίμα δεν κάθεται καλά...

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε info.

Αυτό που έβαλαν εδώ μέσα με τα ~4$ πήρες?

Yes,

Θυμήσου ότι τα τζάμια είναι ~1mm μικρότερα από κάθε πλευρά, γιατί καμπυλώνει η επιφάνεια της οθόνης και εάν είναι τσίμα-τσίμα δεν κάθεται καλά...

Ναι αλλα αυτη δεν ειναι 1mm... ειναι παραπανω.

attachment.php?attachmentid=46091&d=1402658997

Αυτο το πραγμα ειναι ασχημο. Εχω δει κ αλλες που τελειωνουν εκει που αρχιζει το Bezel.

Link to comment
Share on other sites

Yes,

Ναι αλλα αυτη δεν ειναι 1mm... ειναι παραπανω.

Αυτο το πραγμα ειναι ασχημο. Εχω δει κ αλλες που τελειωνουν εκει που αρχιζει το Bezel.

Λες και είναι για μικρότερη συσκευή είναι...

Link to comment
Share on other sites

Την εβαλα μολις. Το κενο που αφηνει αθλιο θα παρω αλλη :/

και η αισθηση χαλαει λιγο,σβαρνιζει το χερι..

Εικόνα ανέβασε για να δω αν εμένα με καλύπτει :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.