Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

7 hours ago, wargasm said:
Οκτωμβριο γεννατε???

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οκτώ(Μ)βριο ????

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

6 hours ago, wargasm said:
Ετοιμαζουμε σκέτη bomb, καθώς δεν ξέρουμε φύλλο επίτηδες. Τέλος οκτωβρη και εμείς!!!

Ζωή υπαρχει και μετά θέλω να πιστεύω... Χεχε

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φυ(λ)λο????

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες,προσφατα αγορασα το γκειμ,εχω γραψει βεβαια κατι τρισεκατομμυρια γυρους στο nordschleife σε πειρατικη του κοπια οποτε ενιωθα την αναγκη να τους πληρωσω για την απολαυση,παρα ταυτα λιγο απογοητευτικα απο το μουλτι,ειδα απο τον liakjim σε διπλανο φορουμ οτι εχετε καποια δραστηριοτητα οποτε μπορειτε να με κατατοπισετε?Βασικα γιατι ειναι τοσο λιγοι οι διαθεσιμοι σερβερ?ζητημα να μπορω να συμμετεχω σε κανα 40 απο τους 1000+ που αναφερει και απο αυτους μετρημενοι στα δαχτυλα ενος χεριου οσοι δεν ειναι αποκλειστικα για τρακ ντει,μιλαω φυσικα για τους παμπλικ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες,προσφατα αγορασα το γκειμ,εχω γραψει βεβαια κατι τρισεκατομμυρια γυρους στο nordschleife σε πειρατικη του κοπια οποτε ενιωθα την αναγκη να τους πληρωσω για την απολαυση,παρα ταυτα λιγο απογοητευτικα απο το μουλτι,ειδα απο τον liakjim σε διπλανο φορουμ οτι εχετε καποια δραστηριοτητα οποτε μπορειτε να με κατατοπισετε?Βασικα γιατι ειναι τοσο λιγοι οι διαθεσιμοι σερβερ?ζητημα να μπορω να συμμετεχω σε κανα 40 απο τους 1000+ που αναφερει και απο αυτους μετρημενοι στα δαχτυλα ενος χεριου οσοι δεν ειναι αποκλειστικα για τρακ ντει,μιλαω φυσικα για τους παμπλικ.

Καλώς ήρθες. Μας πέτυχες σε φάση ραστώνης μετά τις διακοπές. Πολύ σύντομα θα επανέλθουμε σε φυσιολογικούς ρυθμούς.

Από σέρβερ θα βρείς τον thelab και έναν ακόμα με f1 στην Barcelona.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@Mr.Nekra Καλώς ήρθες!! Πες μας κανά δυο πληροφορίες! Έχεις προϋπηρεσία από άλλα sim racing games? Έχεις τιμονιέρα? κλπ.

 

1 hour ago, Mr.Nekra said:

ζητημα να μπορω να συμμετεχω σε κανα 40 απο τους 1000+ που αναφερει

Τι εννοείς? Δε μπορείς να μπεις ή δε σε αφήνει να μπεις?

 

Προς το παρών αν θες λίγο σοβαρούς αγώνες (αν και και εκεί έχει πέσει νέκρα τελευταία ) θα σου πρότεινα να εγγραφής και να κατεβάσεις το SimRacingSystem http://www.simracingsystem.com/  

Στο forum τους θα βρεις ότι πληροφορίες χρειάζεσαι!

 

Ας ελπίσουμε πως οι λαμπίτες θα ξυπνήσουν σύντομα, το οποίο θα σημάνει και την έναρξη των εβδομαδιαίων αγώνων μας!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Mr.Nekra Ίσως να μην μπορείς να μπεις σε πολλούς από αυτούς, λόγω minorating περιορισμού. Το Minorating, από όσους Server το υποστηρίζουν όπως ο δικός μας, είναι ένα σύστημα καταγραφής και αξιολόγησης της αγωνιστικής μας συμπεριφοράς. Λογικά θα έχει το κατώτατο επίπεδο (N) ως νέος. Μπες σε κάποιον Server που επιτρέπει το επίπεδο (Ν), κάνε έναν-δυο "καθαρούς" αγώνες και θα ανέβεις επίπεδο. Και προσοχή! Όπως ανεβαίνεις, έτσι κατεβαίνεις πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Γεια και παλι,δε ξερω ισως το ειχα αλλιως στο μυαλο μου,οτι γινονταν κανας χαμος ξερω γω,αγορασα το γκειμ με ολα τα dlc πλην του red αλλα απο επιλογες σε παμπλικ κυριως υπαρχουν track days και ελαχιστοι σερβερ που τρεχουν με κατι τρενα gt2 και κυριως την 458,που και που πετυχαινω ανοιχτο καποιον με τα παλια τουρινγκ που εχουν καποιο ενδιαφερον 155/m3/190 αλλα το παιχνιδι εχει απειρα ενδιαφεροντα street και δε τα τρεχει κανεις η εγω για καποιο λογο δε το βλεπω,νταξει ειναι και θεμα γουστου,δε μου αρεσουν τα αγωνιστικα ιδιαιτερα γιατι δεν κανω κεφι να μετραω  brake points  πηγαινωντας σε ραγες :-)

 

Οσον αφορα το minorating με το που ετρεξα κανα 2 αγωνες ενημερωθηκα οτι ειμαι ειμαι Α η Β.

 

Στο SRS εκανα register πριν κανα 2ημερο αλλα mail δεν ηρθε ποτε.

 

Περι εμου,επαιζα ανεκαθεν οτι ειχε σχεση με ροδες απο το '90,ποντικοδηγηση ολκης στο lfs και RF1 αλλα ο μονος τιτλος που με εσμπρωξε να παρω τιμονι ηταν το asseto corsa! 

Link to comment
Share on other sites

ωπα..δικος μου ειναι αυτος! street cars λεει και δε του αρεσουν τα αγωνιστικα.. :D

Υπομονη για τον κοσμο..Ακομα στις παραλιες ειναι :p

 

Επισης εχουμε 4 Ελληνικους σερβερς.Ο ενας ειναι για τους εβδομαδιαιους αγωνες εδω στο thelab,ο αλλος με F1 απο οτι διαβασα και οι αλλοι δυο για να κανουμε οτι γουσταρουμε.

Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

ωπα..δικος μου ειναι αυτος! street cars λεει και δε του αρεσουν τα αγωνιστικα.. :D

Υπομονη για τον κοσμο..Ακομα στις παραλιες ειναι :p

 

Επισης εχουμε 4 Ελληνικους σερβερς.Ο ενας ειναι για τους εβδομαδιαιους αγωνες εδω στο thelab,ο αλλος με F1 απο οτι διαβασα και οι αλλοι δυο για να κανουμε οτι γουσταρουμε.

Ασε τα ποστ και πες μας τι γινεται με καταστατικο...

Και πριν αναρτηθει να με φωναξεις να το ελεγξω για τυχων παρατυπιες και μετα θα αποφασισω δημοκρατικα οτι θελω εγω. :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.