Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

1 hour ago, thrylits said:

Ειδα το κομπο που βαλατε και πηγα με χαρα να κανω τις πρωτες μου γυρες αλλα συνειδητοποιησα πως η RUFrt12r ειναι στο δευτερο dlc.Οσες φορες προσπαθησα εδω και μηνες να αγορασω τα δυο τελευταια dlc δεν ειχε σαν επιλογη paysafe λογο capital control.εσεις πως τα αποκτησατε?ξερετε αν δεχονται στο steam πιστωτικη η χρεωστικη απο ελλαδα?

 

Λειτουργούν κανονικά οι χρεωστικές στο steam! Αν το δοκιμάσεις και σου πατήσεις άκυρο την πρώτη φορά, επανέλαβε μέχρι να σου δεκτή την πληρωμή!!

 

Αν θυμάμαι καλά έχει όλες τις επιλογές καρτών. Μόνο paypal δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις.

Έγινε επεξεργασία από Georgiadis Giorgos
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, GoMaR said:

18/3 Έχει κοπή τη πίτα το δελαμπ.Γιατί να μην το εκμεταλλευτούμε και να βρεθούμε να τα πούμε; να έρθει και ο @thazio με το κύπελλο:p 

τι; στα τετοια σας ; :p

Αντε πιθανον Αρης και εγω να παμε!

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως είμαι offtopic, αλλά λόγω απουσίας αντίστοιχου thread, το βάζω εδώ για την ώρα:

 

Όσοι είχαμε από παλιά το Stock Car Extreme, πλέον έχουμε δωρεάν και το updated simulation game, το Automobilista! Από γραφικά δε λέει πολλά, αλλά δεν είναι και χάλια. Από handling και ffb όμως είναι φοβερό! Λίγο που ´επαιξα μοιάζει πολύ με το rfactor2, αλλά μου φάνηκε πολύ καλύτερο! Στο Racedepartment έχει πολύ κόσμο σχεδόν σε κάθε race event, αν και είναι ακόμα σε beta release.

 

Αν θέλετε να το δοκιμάσετε, ρίξτε μια ματιά για τον αγώνα της Δευτέρας:

http://www.racedepartment.com/threads/stock-car-v8-spielberg-gp-monday-march-14th-2016.118739/

 

Στους online servers μπαίνουμε μέσω steam προς το παρόν! Βιαστείτε, γιατί λίγες θέσεις έμειναν!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο πάντως το κόμπο. Και η πίστα και τα αυτοκίνητα. Χθες που μπήκα λίγο το βράδυ μπήκε και ένας από τους δημιουργούς της fulvia (αυτός που έκανε το 3d model) και έπιασε την κουβέντα. Εξαιρετικά συμπαθής, προσφέρθηκε μόνος του να δώσει το setup του και όταν του είπα ότι το κόμπο είναι μέρος από το πρωταθληματάκι που κάνουμε, είπε ότι τον τιμάει πολύ που το χρησιμοποιούμε! Ζήτησε κιόλας να ποστάρουμε στο φόρουμ του assetto μετά τον αγώνα της Κυριακής video και screenshots. 

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Είχα το Alfa και μου φάνηκε λίγο χειρότερο απ'το Lancia που το δοκίμασα offline.

Σας έχει το Lancia ήχους όταν πατάει τα kerbs γιατί σε εμένα λείπουν ήχοι.

Φιλικός δεν είναι ο Κυριακάτικος αγώνας;

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος spyder έγραψε:

Φιλικός δεν είναι ο Κυριακάτικος αγώνας;

Όλοι οι κυριακάτικοι αγώνες φιλικοί είναι, αλλά και δεν είναι ταυτόχρονα :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Aν είναι φιλικοί τότε σκέφτομαι να κατέβω και εγώ...

 

Αν κατεβεις εσυ, μεχρι και το 3μερο ακυρωνω, αν και παιζει να σε προλαβω μεσα μεχρι να γυρισω :p

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.