Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Για κάποιο λόγο δεν με αφήνει να πάρω τα logfiles για τους σημερινούς αγώνες, podium για τους δυο αγώνες:

 

1. Air Fathaaaaaaa

2. Προσκεκλημένος του Akis

3. geovas77

 

και

 

1. Akis

2. geovas77

3. Air Fathaaaaaa

 

Ετοιμαστείτε για κάργα Dream Pack

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίοι αγώνες παιδιά!Μπράβο σε όλους,το ευχαριστήθηκα πολύ μετά απο τόσο καιρό αποχής. Όταν επανέλθω σωματικά ελπίζω να είμαι λίγο πιο ανταγωνιστικός! Μπράβο και πάλι! 

 

υ.γ. Δε κρατιέμαι θα το πω. Αν μου βάζατε το cobra...αν μου βάζατε το cobra.............δε γαμιέται,δε λέω τίποτα  :D

Link to comment
Share on other sites

O Άρης που τον πέταγε ο server είναι οκ πλέον? Μόνο αυτός από την παρέα μας είχε πρόβλημα.

Κοίτα κ εδώ http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/checksum-failed-you-have-kicked-out-of-the-race.19695/

Σόρυ παίδες δεν ξαναδοκίμασα τελικά γιατί ήμουν απασχολημένος με το παλιό μου κόκπιτ το οποίο συμμάζεψα λίγο και το πούλησα! Επιτέλους θα φτιάξω το νέο, ποιο εξελιγμένο.

 

Απ' ότι διαβάζω περάσατε καλά χτες!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόλαβα χτες να μπω στην ώρα που έπρεπε, Και ήταν με τα αυτοκίνητα που μου αρέσουν. Aλλά έπαιξα μετά από πάρα πολύ καιρό και ήταν πολύ ωραία!

 

Επίσης δεν βρίσκω τον server, πώς λέγεται;

ΥΓ. Ωραίο το κοκπιτ Άρη!

Έγινε επεξεργασία από DrFred
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πως ηταν η ruf αεροδυναμικα μετα απο τα τρακαρισματα? εχανες πολυ χρονο?

Δεν κατάλαβα διαφορά, απλά ήταν λίγο στραβό το τιμόνι.

 

Και ένα προσπέρασμα στο χιλιοστό με πρωταγωνιστές τη ρουφ (έτσι προφέρεται στα γερμανικά :p) του Oxide και μια F40 που γλίστρησε.

 

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πέρασα κι εγώ πάρα πολύ καλά χθες ,το μέλλον προβλέπεται ευοίωνο .

@geovas77 έκατσα και το είδα το σημείο που χτυπήσαμε ευτυχώς που δεν βγήκες κι εσύ φίλε ήταν ένα ατυχές teleporting που μ΄ έστειλε με την όπισθεν πάνω σου χαχαχα.

Ακη φοβερά τα screenshots εκείνο που ΄μαστε δίπλα δίπλα θα το κάνω wallpaper στον υπολογιστή μου!

Κρίμα Αρη που δεν ήσουν και για όσους έλειπαν, να δείτε που θα μαζέψουμε καμιά 20 στο τέλος χαχα.

Αν βρώ χρόνο θα προσπαθήσω να φτιάξω κανα βιντεάκι!

Εις το e-πανιδείν παρέα και με dlc!

ΥΓ. Πείτε κάποιο πρόγραμμα εκτός από το fraps που κάνει εγγραφή .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. Πείτε κάποιο πρόγραμμα εκτός από το fraps που κάνει εγγραφή .

FRAPS και μετά κάνε re-encode με το handbrake (x264 - h264 encoding 20000kbps). Θα βγουν πολύ μικρά τα βίντεο με καλή εικόνα!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.