Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Να αλλο ενα καλο του Ηρακλειου. Ξεκινας απο το καφε και σε 10 λεπτα μαξ εισαι αεροδρομιο :hehe:

 

 

Τα λεμε απο Αθηνα σε μερικες ωρες!

Α και @astrolabos καλημερες και καλησπερες :hehe:

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, karmen1983 said:

Να αλλο ενα καλο του Ηρακλειου. Ξεκινας απο το καφε και σε 10 λεπτα μαξ εισαι αεροδρομιο :hehe:

 

 

Τα λεμε απο Αθηνα σε μερικες ωρες!

Α και @astrolabos καλημερες και καλησπερες :hehe:

 

Αξιοποίησέ το όσο προλαβαίνεις, γιατί όταν πάει στο Καστέλλι, θα θέλεις περισσότερο χρόνο απ' ότι για τα Σπάτα :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Να αλλο ενα καλο του Ηρακλειου. Ξεκινας απο το καφε και σε 10 λεπτα μαξ εισαι αεροδρομιο :hehe:

Σίγουρα για το Ηράκλειο μιλάμε; :hehe:

 

Βέβαια άμα είσαι κέντρο πας μπαμ μπας χωρίς κίνηση από παραλιακή ή από την Ικάρου. Η απόσταση είναι σχετικά μικρή.

πριν 2 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Αξιοποίησέ το όσο προλαβαίνεις, γιατί όταν πάει στο Καστέλλι, θα θέλεις περισσότερο χρόνο απ' ότι για τα Σπάτα :)

Μακάρι να ζούμε μέχρι τότε και ας κάνουμε και μισή ώρα :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα από το Ηράκλειο ένα μου έχει μείνει !

Μια μεγάλη βόλτα που κατέληξε σε ρακάδικο κάπου στο λιμάνι με μεζεδάκια μούρλια! :)

Αποτέλεσμα . . .  μετά έψαχνα δυο ώρες να βρώ που είχα παρκάρει  !! !  :wall:

Αγάπη καλή επάνοδο στο κλεινόν άστυ !

Έφερες τη δροσιά από το Ψηλορείτη! ! ! :D

Καλησπέρες σε όλους ! :)

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Προχτές, πηγαίνοντας στο Χαλάνδρι στην Σοφία Κουρτίδου που είχε παράσταση σε ένα μαγαζί (είναι και παλιά φίλη της κοπέλας μου που είχε να δει από το 2009), κατεβαίνουμε από το τρόλεϊ ,και παίρνουμε  την οδό "φιλικής εταιρείας " για να καταλήξουμε στο μαγαζί.

 

Επειδή δε γνωρίζουμε από τα μέρη, ήμασταν με το GPS. Στο δρόμο μας σταματά μια κοπέλα και μας ρωτάει για κάποια οδό. Την βλέπουμε στο GPS, αλλά πριν προλάβουμε να απαντήσουμε ακούμε ένα "ΟΛΓΑ"; Η 2η κοπέλα που ήταν μαζί της, ήταν παλιά συμμαθήτρια της κοπέλας μου που είχε να την δει από Β' Λυκείου. Και την βλέπουμε στο Χαλάνδρι. Ενώ κάνει κάτι σε μεταπτυχιακό στην Καλλιθέα. 

What are the odds? 

Μικρός ο κόσμος τελικά!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tommybertsen said:

What are the odds? 

Μικρός ο κόσμος τελικά!

 

Εδώ εγώ πέτυχα Κύπριο, γνωστό μου που ήταν Πετρούπολη (η περιοχή μου) το 1999, στο Μόναχο που είχε έρθει για διακοπές και βγήκαμε με κοινή παρέα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στη γιατρό, έφερε η κουβέντα το ότι είμαι από Θεσσαλονίκη. Είχε μια βοηθό η γιατρός, η οποία έμενε εκεί. Όμως είναι από Σιδηρόκαστρο. Τυχαίνει να είναι και η νονά μου από εκεί. 

Την ρώτησα αν την γνωρίζει και ήταν συμμαθήτριες και φίλες (60+ χρονών είναι τώρα). 

What are the bloody odds ? :hehe: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

@UltraB Ελα τι θα γίνει θα στείλουμε συμμετοχή για Survivor 2; 

ΛαμποΚλικα θα κάνουμε :-P

Στις βαλίτσες να κρύψεις και Κρητικά παξιμάδια ( της γιαγιάς που λεγες ) 

Δεν με αποδέχτηκαν. Είμαι εκτός συναγωνισμού λέει.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.