Jump to content



Recommended Posts

Τσάμπα κάθησα και είδα όλο το unpacked event. Ξαναζεσταμένο φαγητό φέτος η Samsung. Εύχομαι να πάνε άπατα τα τηλέφωνα για να βάλουν μυαλό.

Σαν κάτοχος του note τι περίμενες; Ρωτάω επειδή αυτήν την απογοήτευση την έχω ακούσει από πολλούς
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ότι περίμενα κάθε φορά από τη νέα σειρά Note. Καλύτερη μπαταρία (δεν έχει), καλύτερο επεξεργαστή (ίδιο με το S6), καλύτερη κάμερα (δεν έχει).

Επίσης ΔΕΝ έχει, SD κάρτα (δεν με νοιάζει προσωπικά), ΔΕΝ έχει αφαιρούμενη μπαταρία (δεν με νοιάζει ούτε αυτό), έχει όμως ωραίο design. ΚΛΑΙΝ το design αν το τηλέφωνο είναι για το πανηγύρι.

Κάνουν ότι κάνει η Apple. 4 χρόνια ίδια κάμερα στα τηλέφωνά της...

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

@jax7480, οι μαθητές κάνουν ότι τους έχει διδάξει ο δάσκαλος ποιος ο λόγος να αλλάξουν την επιτυχημένη συνταγή ?

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Λογια φιλης 

 

Ρε συ , εχω κουραστει να πηγαινω καθε μερα με λεωφορια , να γυρναω με λεωφορια ...και να χανω 1-2 ωρες απο την μετακινηση . Λεω μετα το καλοκαιρι να βγαλω διπλωμα .... αλλα δεν θελω να χασω τις διακοπες μου .... 

 

 

 

 

 

Today tagged in beach photo   xD 

Link to comment
Share on other sites

Πριν από μερικά λεπτά έβλεπα αντίστοιχο άρθρο. Τι να πεις, πραγματικά λες και έχει βγει από ταινία είναι.

Η φωτογραφία που μου έμεινε είναι η #21  :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.