Jump to content



Recommended Posts

@Lakisss σε καταλαβαινω. Απο την δικη μου παρεα εχω μεινει μονο εγω Ελλαδα

 

Ολα τα κολληταρια εφυγαν την τελευταια 5ετια:mellow:

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

11 hours ago, theo_mich said:

Παντως το 4G της COSMOTE 200αριζει στη θεσσαλονικη.. Μεχρι και με τη σαπια τη WIND εχω δει 100αρια..

Το καλοκαίρι που ήμουν Ελλάδα, με Cosmote, ζήτημα να είχα καλό 4G σε 2-3 σημεία. Ούτε στο ΕλΒε δεν έπιανε.

Τι να τα κάνω τα 200, αν πρέπει να κάθομαι σαν το Karate Kid για να πιάνει;

Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Ούτε στο ΕλΒε δεν έπιανε.

Την επόμενη φορά που θα πάω στο Ελ. Βενιζέλος θα τρέξω speedtest με το κινητό και θα το ποστάρω, γιατί αυτό που λές απλά δε παίζει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, astrolabos said:

Την επόμενη φορά που θα πάω στο Ελ. Βενιζέλος θα τρέξω speedtest με το κινητό και θα το ποστάρω, γιατί αυτό που λές απλά δε παίζει.

Μια χαρά παίζει και μάλιστα έκανα manual switch σε Wind και πάλι δεν έπαιζε. Μπήκα στο "free" WiFi που έχουν και ήταν μόνο για email. Αν ήθελες παραπάνω, έπρεπε να το πληρώσεις. Αν ψάξεις και σε άλλα forums πέφτει το κράξιμο της αρκούδας.

Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκε σαν θαύμα η γραμμή σήμερα στα 4600κάτι kbps και ήταν σαν θαύμα, μα μόνο για 15 λεπτά κράτησε η χαρά :p *( χαρά τρόπος του λέγειν )

Υ.Γ βρήκα φαρμακείο με ισοπροπυλική αλκοόλη μετά από μισό χρόνο που δεν είχαν :amen: εδώ στο νησί ( Κερκυρα ή αλλιώς ξεχασμένοι από τον υπόλοιπο κόσμο ;P )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολη την παρέα!

 

Εχω ενα σοβαρο θεμα με qnap migration ή data recovery iscsi lun

Πριν λιγο ανοιξα και σχετικό θεμα στην κατηγορια των nas.

Οποιοσδήποτε μπορει να βοηθησει... εστω και με πμ αν δε θελει να το κανει δημόσια.

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.