Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

On 10/7/2017 at 8:55 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αυτόματος τηλεφωνητής ειναι, τι να απαντήσω; 

Μπα το έχουν παει και σε αλλο επίπεδο. 

 

Εμενα καλούν κανονικά άτομα. Και από κατι εισπρακτικές ( δάνεια δεν εχω, ειχε ο πατέρας μου κι ούτε ξερω κατι περισσότερο γιατί σπάνια τον βλέπω )

 

Διάφορες μ@λ@κιες απο telemarketing φύσεως σαβουρες κλπ

Βέβαια ορεξη να εχεις και να έχεις μελετήσει το ύφος Φουσεκη και το κλείνουν μόνοι τους.

 

 

Τα ιδια ειχα κάνει κ με τη Vodafone επριζαν καθε μερα επι 2 εβδομάδες 6-7 κλήσεις. Μιλάμε και για αγενεστατα ατομα. Την πρώτη φορά είχα μιλησει νορμαλ οτι δεν θελω προσφορές και οτι βαζω μια με δυο καρτες το ΧΡΟΝΟ. Και εκανε σαν υστερικια η αλλη, " μα δεν γίνεται, δεν ειναι δυνατόν, πώς ", " δηλαδή περιμένετε και βαζετε πριν σας κλείσουμε τον αριθμό " και αλλα κουλα. Επέμενε και για καρτοσυμβολαιο. Δε θέλω να της λεω δε μιλάω πολύ εχω viber κλπ. Εν τέλει την επόμενη φορά που ξανακαλεσε υφος Φουσεκη κλπ και ειχαν να με καλέσουν 5 μηνες

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!!!

Συνεχίζεται πυρετωδώς η αναζήτηση σπιτιου... Αυτά που συμβαίνουν πάντως τελευταία, μου θυμίζουν την παροιμία "Όλα του γάμου δύσκολα και η νύφη μπλα μπλα"

 

Και κάπου εδώ έρχεται ο @astrolabos και μου λέει καλημέρα :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.