Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

Μπράβο ρε Κούκη, γράφτε καμιά μπούρδα ακόμη, να αλλάξει σελίδα το θέμα. Κάθε που φορτώνει βλέπω 404 και για ένα δευτερόλεπτο αρχίζω να ρίχνω καντήλια "τι νοτ φάουντ ρε, το φελέκι μου μέσα"... ?

 

Edit: νενικήκαμεν. ?

Έγινε επεξεργασία από acct
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος acct έγραψε:

Μπράβο ρε Κούκη, γράφτε καμιά μπούρδα ακόμη, να αλλάξει σελίδα το θέμα. Κάθε που φορτώνει βλέπω 404 και για ένα δευτερόλεπτο αρχίζω να ρίχνω καντήλια "τι νοτ φάουντ ρε, το φελέκι μου μέσα"... ?

 

Edit: νενικήκαμεν. ?

Εμάς των πτωχών συγγενών τώρα μπήκε στην 404, μεγειά μας ?

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2019 at 1:15 ΜΜ, το μέλος jax7480 έγραψε:

Ετσι. Γιατι αν το λαδι δεν γινει μαρμελαδα, δεν το αλλαζεις.

Δε ξέρω για τα δικά σας, αλλά το δικό μου στο χρόνο το λαδάκι το βγάζει καινούργιο :bleh:

Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Ασχετο (combo breaker) αλλα επειδη συζητηθηκε σε καποια φαση, η οικιακη φόρτιση που εχουμε στο κοινοχρηστο πακρινγκ στο σπιτι δινει 400Volt/32A.

 

 

Δεν έχω ασχοληθεί με τις συστοιχίες των ηλεκτροκίνητων αλλά μου φαίνονται πολλά 400V και λίγα τα 32 A. Μήπως είναι η είσοδος αυτή και γράφει αλλού πόσα δίνει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν με αφηνει η ασφαλιστικη να μεταφερω την ασφαλεια του αυτοκινητου 10-15 μερες μπροστα εχει τυχει σε κανεναν αλλο?

Εχουμε κανεναν ασφαλιστη να μας πει την αποψη του ?

Link to comment
Share on other sites

Ληγει στις 23 λεω καντε 10-15 μερες μια ασφαλεια και απο αρχες του μηνα καντε μια για ενα χρονο.

Οχι μου λεει ασφαλεια απο μηνα και πανω (τι να το κανω αμα παει 23/1 παλι τελος του μηνα ειναι..) αμα δεν κανεις δε ασφαλεια για 10 μερες

το βλεπει η εφορια και εχει προστιμο. Τους λεω και σεις τι κανετε ρε παιδια και μου λεει εχουμε και αλλους πελατες με το ιδιο θεμα και δεν

γινεται τιποτα..... αντε βγαλε ακρη.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.