Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

3 hours ago, trib said:

Εισητήριο στα 15€

 

Συγνώμη, αλλά 15 ευρώ δεν θέλω να τους τα δώσω. Αν υπολογίσεις και τα 20-25 της βενζίνης μου πήγαινε-έλα, άστο καλύτερα. Πάω σε μια αλάνα και βλέπω τον εαυτό μου να driftάρω, σχεδόν το ίδιο είναι και το ευχαριστιέμαι και ενεργά.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, PetrosD said:

 

Συγνώμη, αλλά 15 ευρώ δεν θέλω να τους τα δώσω. Αν υπολογίσεις και τα 20-25 της βενζίνης μου πήγαινε-έλα, άστο καλύτερα. Πάω σε μια αλάνα και βλέπω τον εαυτό μου να driftάρω, σχεδόν το ίδιο είναι και το ευχαριστιέμαι και ενεργά.

 

Καλά το εισητήριο δεν είναι πολύ. Πας βλέπεις μια ταινία 2 ωρών με κοκα κολα και ποπ κορν και πληρώνεις 15€. Το θέαμα στο drift είναι εγγυημένο. Πλέον έχει ανέβει πολύ το επίπεδο και μάλιστα αρκετοί ξένοι οδηγοί έρχονται και παίρνουν μέρος. Έχω δει οδηγούς από κοντά που μόνο YouTube πλέον τους βλέπεις. 

 

Βενζίνη τώρα δε νομίζω να σου βγει τόσο, πρώτον γιατί θα πηγαίναμε μαζί και δεύτερον η απόσταση από Άνοιξη, βουνό, Μαραθώνας είναι καμιά 30km, σύνολο 60km. Ούτε 10 ευρώ δηλαδή (διά 2). 

 

Και όχι Πέτρο. Δεν είναι το ίδιο. Να πας να driftareis μονος σου οκ, είναι ένα hobby. Το θέμα είναι όμως να δεις "τέρατα" να αγκωμαχούν και να λιώνουν τετράδες λάστιχα σε 2-3 γύρους το πολύ. Μόνο η αγωνιστική βενζίνη που χρησιμοποιούν έχει 35€ το λίτρο.

Έγινε επεξεργασία από trib
Link to comment
Share on other sites

Δεν πάω για ταινία, γιατί την βλέπω στο HT στο σπίτι μου (πολλές ίντσες βιντεοπροβολέας και 5.1), οπότε ούτε στο σινεμά αξίζει να τα δώσω.

Όσο για το δεύτερο μέρος, προτιμώ να "απολαμβάνω" τη μέτρια δικιά μου, παρά να βλέπω σε τσόντα τις εντυπωσιακές star. Έτσι το βλέπω.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

...Όσο για το δεύτερο μέρος, προτιμώ να "απολαμβάνω" τη μέτρια δικιά μου, παρά να βλέπω σε τσόντα τις εντυπωσιακές star. Έτσι το βλέπω.

Έγραψες! ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Πάω σε μια αλάνα και βλέπω τον εαυτό μου να driftάρω

 

Εξωσωματική εμπειρία; :p 

πριν 38 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

προτιμώ να "απολαμβάνω" τη μέτρια δικιά μου, παρά να βλέπω σε τσόντα τις εντυπωσιακές star.

 

Τις εντυπωσιακές star τις βλέπεις για να ξεκλέψεις καμία κίνηση να γίνεις καλύτερος :p 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2018 at 9:00 PM, trib said:

Ψήνεται κανείς, το σουκού που έρχεται να πάμε Μαραθώνα να δούμε drift; Καλά εννοείται μία από τις δύο μέρες. Σάββατο συνήθως είναι πιο ήρεμα. Θα έρθουν σύσσωμοι οι Κύπριοι που μάλιστα ο Andros βγήκε 3ος στο King of Europe στις Σέρρες, ο Ουκρανός Iliuk και φυσικά η elite των Ελλήνων οδηγών.

 

Επειδή πήγαμε στις Σέρρες κ τους είδαμε τους κουμπάρους, το παληκάρι αυτό με το R32 έκανε τα μύθια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.