Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

 

Ως προς τον δράστη η αστυνομία ανακοίνωσε ότι πέθανε στο νοσοκομείο έπειτα από ένοπλη αντιπαράθεση με τους αστυνομικούς στο καφέ.

ok..  το "aggresive negotiations" του Anakin Skywalker μετέφρασαν?

Link to comment
Share on other sites

http://www.enikos.gr/politics/285065,Sth_Boylh_synodeia_astynomikwn_oi_profyl.html

 

Είδατε πως λειτουργεί η ανεξάρτητη δικαιοσύνη? Ούτε απεργία πείνας ούτε τίποτα.. Έτσι παίρνουν άδεια άνθρωποι που ναι μεν δεν έχουν καταδικαστεί, αλλά είναι προφυλακισμένοι για τρομοκρατία.. Περιμένω κάποιον νοικοκυραίο να γκρινιάξει για τους αστυνομικούς που πρέπει να πληρώσει από την τσέπη του για να τους πάνε στην Βουλή, για να κάνουν κάτι (να ψηφίσουν) που δεν πιστευουν (δεν πιστευουν στην δημοκρατία, αν και όχι κατά δήλωση τους)

Link to comment
Share on other sites

Σε άκρος ώριμο σχόλιο, όπως λέγατε και εσείς "ξυδάκι"

 

Εν συνεχεία διάβασες το

 

 

 

Είναι η πρώτη φορά που τους δίνεται άδεια εκτός των περιπτώσεων που αφορούσαν την άρση της ασυλίας τους, ώστε να συμμετάσχουν σε κοινοβουλευτική διαδικασία. Πληροφορίες αναφέρουν πως η εισαγγελέας έκρινε αυτή τη φορά πως πρόκειται για κορυφαίο πολιτειακό ζήτημα.

 

φαντάζομαι ε?

 

Όπως και το 

 

 

 

Πάντως, ανάλογη άδεια δεν τους είχε δοθεί κατά τη συζήτηση για τον προϋπολογισμό και την ψήφο εμπιστοσύνης στην κυβέρνηση.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε άκρος ώριμο σχόλιο, όπως λέγατε και εσείς "ξυδάκι"

 

Εν συνεχεία διάβασες το

 

 

φαντάζομαι ε?

 

Όπως και το 

Nα είσαι δίκαιος, εγώ δεν είπα "ξυδάκι" :)

Από εκεί και πέρα, σε αντίθεση με εσάς, δεν έχω πρόβλημα με το ότι τρομοκράτες θα είναι είναι έξω γιατί θα συνοδευοντε, ούτε πρόβλημα με τον μισθό των αστυνομικών που θα τους συνοδευουν, ούτε έκατσα να δω ή να με νοιάξει τι άδειες παίρνουν. Πρόβλημα θα έχω αν η "αντισυστημική" Χ.Α. που δεν έχει δεσμούς με την ΝΔ πάει τυχαία και ψηφίσει υπέρ του νέου προέδρου γιατί "Θέλουμε σταθερότητα" ή κάποια άλλη μπαρούφα και πάλι τυχαία μετά από αυτό αρχίσουν να είναι έξω πιο συχνά..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, και εγώ ανάλογα, όταν βγήκε η απόφαση, δεν είπα κάτι επίσης, το θέμα μου δεν ήταν οι αστυνομική συνοδεία, αυτό είναι λογικό και αναμενόμενο.  ;)

 

Τώρα απο εκεί και πέρα, σε καθαρά πολιτικό σκηνικό, δεν νομίζω να συνταχθούν ηπερ της ΝΔ στην παρούσα φάση... Δεν έχω ιδέα που θα συνταχθούν βέβαια, αλλά δεν είναι και τόσο "κοντά" με τον Αντωνάκη. 

Link to comment
Share on other sites

βρε τον ξάδερφο,βλέπω το βρέφος να βγει με 2 κεφάλια-και 2 κεραμίδια στα 2 του τα φρύδια :p :p

 

Γέννησε ήδη, δεν λέει κάτι για το νεογέννητο, άρα μάλλον μια χαρά βγήκε..

Edit: 29 χρονών η νέα γιαγιά, 11 η κόρη της, άρα την έκανε στα 18 (πάλι νωρίς). Μάλλον αποφάσισε η 11χρονη να την περάσει, κατά πολύ...

Θα μπορούσαμε όλοι να κάνουμε άπειρα σχόλια, αλλά νομίζω το gif του αστρόγατου μας καλύπτει.

Έγινε επεξεργασία από Myralis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.