Jump to content



Official ΦαγητοThread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Λαχανορυζο με καυτερο πιπερι καγιεν. Ψαρι μπακαλιαρος φιλετο πανε. Σπιτικο τουρσι απο λαχανο, μελιτζανες, πιπεριες πρασινες-κοκκινες, σκορδο, καροτο, μαιντανο, ελαιολαδο, αλατι, πιπερι, ξυδι. Σπιτικο ψωμι απο αλευρι ζεας-νερο-μαγια. Τελεια ηταν ολα. 

20161125_160735.jpg

20161125_160742.jpg

20161125_160751.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, karmen1983 said:

@astrolabos

 

 

 

48 minutes ago, tommybertsen said:

Οχιιιιιιιιιιιιιιι , απονη!! 

Παει το φαγητο του @wrong method 

:p 

pure trolling :pleasantry:

παίζει να είναι το 3ο ή 4ο account του καταχθόνιου αντμιν,δεν είμαι σίγουρος ότι υπάρχει Μαρίκα :p 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

 

pure trolling :pleasantry:

παίζει να είναι το 3ο ή 4ο account του καταχθόνιου αντμιν,δεν είμαι σίγουρος ότι υπάρχει Μαρίκα :p 

Οχι , απλα κανει που και που καταληψη στο προφιλ μου και γραφει, don't bother :p 

 

@karmen1983 , μας παρακολουθεις; Και εμεις καναμε τυροπιτα προχτες (χωρις κορταρι). Ηρθε ενα φιλαρακι, ε λιγο εδω λιγο εκει , εξαφανιζολ η τυροπιτα :hehe: 

 

Και επειδη δε παει "ξεροσφυρι" η τεροπιτα, εχουμε και αυτο εδω, απο τα χερια της @Olianna (απο τα δικα μου , θα εβγαινε μπαλα ποδοσφαιρου κατα πασα πιθανοτητα :p ) 

 

20161125_170207.jpg

 

Κλασικο κεικ ειναι, μουρλια though!!

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.