Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


Recommended Posts

πριν 5 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Περιμενω υπομονετικα μπας και στοκαρει η EVGA , μπαςςςςςςςςςς και. Αμα πατησω το auto notify θα μου στειλει mail οταν στοκαρει ας πουμε;

Χαχαχα μαλλον ναι το θεμα ειναι ποτε θα σου ερθει email διαθεσιμότητας και εαν προλάβεις να την αγορασεις ετσι την ειχα πατήσει με την kpe και εκει που παω να κανω proceed to payment μεσο paypal @@ ειχαμε το capital και δεν με αφησε ποτε μεχρι να κανω refresh σελίδα πάλι Notify me.

Λεω καλα αντε γεια.

Τωρα η εβγα ασχολείται με το happy 4th July. 

Shabbat shalom:hehe:

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Περιμενω υπομονετικα μπας και στοκαρει η EVGA , μπαςςςςςςςςςς και. Αμα πατησω το auto notify θα μου στειλει mail οταν στοκαρει ας πουμε;

Η EVGA θα αργήσει. Εδω amazon κοιτούσα για την msi gtx 1070 gaming x που με ενδιαφέρει και ακόμα και τώρα να παραγγείλεις ( 528 με μεταφορικα ολα μεσα στη τιμη ) τα παρακάτω βγάζει

Capture.JPG

Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Για GTX1070 με launch 10 Ιουνιου, πότε και πόσο στοκαραν τα μαγαζια, και πόσες πουληθηκαν ακριβως; Δε μπορω να ψαχνω ολα τα ευρωπαικα μαγαζακια , αλλα για να πετυχω στοκ , πρεπει να κανω λιτανεια :p Ειδικα EVGA που με ενδιαφερει , η λεξη στοκ , ακομα ειναι ανεκδοτο :hehe: 

Για τις 1080 δε ξερω... Αλλα βγηκαν νωριτερα, και τις προωθησαν περισσοτερο εχω την εντυπωση. Οτι βγηκε πουληθηκε, αλλα νομιζω ηταν μετρημενες οι καρτες...

Ελλαδε εχουμε 1070 και asus και gigabyte msi οχι τουλαχιστον εκει που ρωτησα εγω. Η τιμη για την asus rog strix 1070 oc που ειδα θα παει στα 600-630.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για Ελλαδα και νορμαλ τιμες δε νομιζω οτι το συζηταμε, εκτος απο τα κοννε που εχετε εσεις ατιμουληδες :p 

Με βλεπω στα γενεθλια μου να παιρνω καρτα (28 Αυγουστου) :hehe: 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Για Ελλαδα και νορμαλ τιμες δε νομιζω οτι το συζηταμε, εκτος απο τα κοννε που εχετε εσεις ατιμουληδες :p 

Με βλεπω στα γενεθλια μου να παιρνω καρτα (28 Αυγουστου) :hehe: 

Υπαρχει θεμα στην ελλαδα με τις τιμες στο hardware. Ολη η ευρωπη αγοραζει απο γερμανια γτ εκει ειναι το κεντρο εκει τα μαζευουν ολα. Ας πουμε το overclockers αγοραζει parts υδροψυξης απο caseking οπως και κουτια. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Υπαρχει θεμα στην ελλαδα με τις τιμες στο hardware. Ολη η ευρωπη αγοραζει απο γερμανια γτ εκει ειναι το κεντρο εκει τα μαζευουν ολα. Ας πουμε το overclockers αγοραζει parts υδροψυξης απο caseking οπως και κουτια. 

Ηξερε τι εκανε ο Χιτλερ ρε.

Άσχετα αν ήταν εβραιος και αυτος.χαχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

θέλω απ'τον δικό σας μια 1070 asus ή msi, στους 2 τελευταίους απευθύνομαι!! :whistling::bleh:

_________________________________________________________________________________

MSI GTX 1070 Duke

MSI-GeForce-GTX-1070-Duke-Edition-4.jpg

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 47 λεπτά, το μέλος idonthave έγραψε:

θέλω απ'τον δικό σας μια 1070 asus ή msi, στους 2 τελευταίους απευθύνομαι!! :whistling::bleh:

_________________________________________________________________________________

MSI GTX 1070 Duke

MSI-GeForce-GTX-1070-Duke-Edition-4.jpg

Συγνωμη αυτη δεν την εχουμε:hehe:

Και δεν ξέρω και η msi αν την έχει έτσι όπως παει το θέμα με τους πασχαληδες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rise of the Tomb Raider με τα settings που παιζω

(δεν ειναι τσεκαρισμενο το fullscreen γιατι βγηκα με alt+tab για να παρω screenshot)

 

Capture.PNGCapture1.PNGCapture2.PNGCapture3.PNG

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
είμαι ανορθόγραφος
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2016 at 8:09 ΜΜ, το μέλος looproll έγραψε:

Σοβαρό site σαν να βλέπεις Λιακόπουλο ενα πράγμα , Αυτοι έχουν ποστάρει άπειρες παπαριες βασικά 9 στα 10 θεματα τους είναι φαντασία μου πλανεύτρα

 

Tο http://wccftech.com/ λες ;;

Οντως ετσι ειναι και το comment section ειναι καρκινος εκει περα.... Όλα τα ηλιθια fanboys σχολιαζουν εκει μεσα και οι Administrators δεν τους κανουν ουτε ban

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει να ρισκαρει με τελωνιο και δε τον πειραζει να παραλαβει 15υγουστο (ισως γυρνωντας απο τις διακοπες του) με 409ε τελικη (με τα μεταφορικα) εχει την MSI 1070 Armor στο Massdrop...

 

https://www.massdrop.com/buy/msi-geforce-gtx-1070-armor-8g-oc?mode=guest_open

 

Αποκει και περα, επειδη μας ζαλισατε οι "λεφταδες" :D με τις 1070 και τις 1080 τοσες σελιδες,  καμια κουβεντα για τη 1060 θα πουμε που υποτιθεται βγαινει μεθαυριο? Pascal δε λεγεται το thread η κανω λαθος? :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Blinky έγραψε:

Αποκει και περα, επειδη μας ζαλισατε οι "λεφταδες" :D με τις 1070 και τις 1080 τοσες σελιδες,  καμια κουβεντα για τη 1060 θα πουμε που υποτιθεται βγαινει μεθαυριο? Pascal δε λεγεται το thread η κανω λαθος? :p 

Εσένα σκεφτόταν η nvidia.... έφτασε ζεστό καυτό αγορίνα :p

 

http://videocardz.com/61826/nvidia-geforce-gtx-1060-rumors-part-2

 

nvidia_geforce_gtx_1060_purepc_3-900x430nvidia_geforce_gtx_1060_purepc_2-900x437

δυο μοντέλα... λένε για 6 και 8 gb ή τα'χουν μπλέξει.. πρώτες τιμούλες.. θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι αν είναι αλήθεια.. 

90YV09Q1-M0NA00-ASUS-STRIX-GTX1060-6G-GA

90YV09Q0-M0NA00-ASUS-STRIX-GTX1060-O6G-G

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά απο οτι βλέπω η Nvidia της αφαίρεσε την δυνατότητα SLI... εάν η τιμή είναι αυτή που "ακούγεται" τότε θα πέσει γέλιο μέχρι δακρύων... 512€ έχει τιμή εκκίνησης η GTX1070 στο Skroutz... Κανονικά θα πρέπει να έρθει κοντά στα 350-380€ ΜΑΧ!

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2016 at 0:36 ΠΜ, το μέλος azazil1190 έγραψε:

Συγνωμη αυτη δεν την εχουμε:hehe:

Και δεν ξέρω και η msi αν την έχει έτσι όπως παει το θέμα με τους πασχαληδες

:bleh: για την κοκκινούλα msi λέω ή την strix :whistling:

_______________________________________________________

 

549€ η FTW από EVGA :huh:

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Ένα θα πω, οι τιμές της Nvidia είναι για κλάματα, όπως μια ζωή άλλωστε αλλά τώρα το παράχεσε! 

Αφού δεν υπάρχει καθόλου στοκ λογικό να ειναι εκεί που ειναι οι τιμές. Επίσης η έλλειψη ανταγωνισμού αυτά κάνει. Μονη της παίζει μπάλα εκεί ψιλά. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος idonthave έγραψε:

:bleh: για την κοκκινούλα msi λέω ή την strix :whistling:

_______________________________________________________

 

549€ η FTW από EVGA :huh:

Δεν παίζει ουτε κοκκινουλα ουτε πρασινουλα πληροφοριακα σε 2 βδομαδες και βλεπουμε και καποια κομματια μετρημένα στα 5 δάχτυλα που ειναι να ερθουν αυτή την βδομαδα ειναι κλεισμένα. 

Για 1080 τουλάχιστον για 1070 δεν τρεφω ελπίδες πριν το τελος του μηνα.

Μακαρι να αρχησει η evga να εχει κομματια γιατι θελω να κουμπώσω μια 1070 ftw στο 2ο συστημα.

Οποτε οποιος προλαβει και δει διαθέσιμη 1070 ftw καλο θα ειναι να την χτυπήσει αμεσα

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.