Jump to content



Τελευταία νέα για το Polaris της AMD


Recommended Posts

20 minutes ago, ARMAGEDDON said:

παιδιά 300ευρώ τα έχω βάλει να αβγατίζουν άντε βγάλτε κάρτες !

Μόλις γίνουν απο το πολύ αβγάτισμα 1000, στείλε pm να σου ετοιμάσω μία GTX1080 μπάς και παίξεις κανά παιχνιδάκι... :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dj_ALeX said:

Μόλις γίνουν απο το πολύ αβγάτισμα 1000, στείλε pm να σου ετοιμάσω μία GTX1080 μπάς και παίξεις κανά παιχνιδάκι... :hehe: 

αν γίνουν 1000 θα πάω να κάνω αναβάθμιση τον παππού 920 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djleon said:

Πάντως μόλις δώσανε επίσημη κυκλκοφορία 29 Ιουνίου για Rx 470 και Rx 460... Τώρα για 480 θα δείξει.. :p

Άστες αυτές τις κάρτες δεν είναι για μάς...

 

6 minutes ago, ARMAGEDDON said:

αν γίνουν 1000 θα πάω να κάνω αναβάθμιση τον παππού 920 :hehe:

Δεν χρειάζεται... απο την στιγμή που βγήκε τότε ο 920 όλα τα άλλα CPU δεν κλάνουν τπτ μπροστά του... :hehe: Τι Haswell & Skylake και κουραφέξαλα... :haha: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η Rx8 mazda edition ποτε αποκαλυπτεται; :p 

Ειχα στο πισω μερος του μυαλου και κοκκινη, αλλα με τοση καθυστερηση μου φαινεται πως δυσκολακι... Μακαρι ομως να ειναι τουμπανακι η καρτα! (συμφερει τον ανταγωνισμο σε αυτη την κατηγορια! )

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dj_ALeX said:

Δεν χρειάζεται... απο την στιγμή που βγήκε τότε ο 920 όλα τα άλλα CPU δεν κλάνουν τπτ μπροστά του... :hehe: Τι Haswell & Skylake και κουραφέξαλα... :haha: 

i7 920 από 2.6 στα 4.2 και τα μυαλά στα κάγκελα τι να λέμε τώρα δείξε μου ένα cpu από τα 3.4~4Ghz να πηγαίνει με αέρα 5Ghz για πλάκα

(εδώ με σε benchmark έβγαζα καλύτερο score σε gpu παρά ο άλλος με i7 4770k και 390)

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος LocoDiceGR έγραψε:

αυτο ειναι βασισμενο που?

Πουθενά, μια υπόθεση έκανα.

Πες πως όντως η 490 είναι τούμπανο (μιας και ο Lazy dog ζήτησε τούμπανο κάρτα AMD) και περνάει πολύ την 1060. Όταν γυρίσει και πει στον seb "Η 490 μοιράζει παστέλια στην 1060", λες να ιδρώσει το αυτί του; Δεν έχει να δείξει πιο τούμπανες κάρτες (1070,1080);

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, LocoDiceGR said:

Καινουρια slides απο την AMD σταλθηκαν στο guru3d. ΔΕΝ βλεπουμε κατι καινουριο σε αυτα. 

Απλα ειπα να τα βαλω.

amd-polaris-guru3d-1.png

 

HOTfixed:

amd-polaris-guru3d-1.png.7a24df55cb6278304164a1070577ec1e.png

 

Έλα να βάλουμε όλοι ένα χεράκι στα τμήμα PR και marketing της AMD!

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Physiciant έγραψε:

Θέλω να δω πότε θα ανακοινωθεί η κάρτα polaris 10 που θα έχει 299usd. Δώστε κάρτες στο λαοοοό!

ωσπου να ανακοινωθουν,εγω θα γινω psysiciant....φιλε physictian.

Έγινε επεξεργασία από koukoubetses
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djleon said:

Μας βλέπω να "σαπίζουμε" μπροστά από μία οθόνη βλέποντας εικασίες και reviews και περιμένοντας τη φίλη μας τη κόκκινη.. :lol::hehe::amen:

AMD RX 480 Rivals R9 Nano, GTX 980 - Runs At 1266Mhz, ~60c Degrees & Draws ~100W

 

AMD RX 480 Benchmark, GTX Titan X, R9 Fury X, R9 Nano, GTX 980 & R9 390

 

 

:p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.