Jump to content



cheaters go to hell


gdp77

Recommended Posts

8 hours ago, jesus said:

Ερωτηση:Planetside 2 εχεις παιξει ποτε?Δεος καθε φορα που βλεπω το video.

 

Εντυπωσιακό φαίνεται, αλλά έχω την αίσθηση ότι θέλει να είσαι σε clan και οργανωμένος, αλλιώς απλά θα τρέχεις γύρω γύρω. Εγώ έχω ελάχιστο χρόνο για casual gaming. Εκτός αυτού για να το παίξω 1920x1200 μάλλον θα χρειαστώ και αναβάθμιση σε gpu, που δεν παίζει τώρα (τουλάχιστον έως ότου οι middle range gpu πέσουν στα ~200€, μόλις δηλαδή σταματήσει η μ@λ@κία με τους miners).

5 hours ago, Efialtis said:

Δεν παίρνεις εσύ με 3 ακόμα φιλαράκια το borderlands 2, ένας κάνει το server και μέχρι 4 άτομα ρίχνουν τρελό γέλιο.

Είναι και σε προσφορά στο steam για λίγες ώρες ακόμα.

Το είδα και μου άρεσε, αλλά 4 άτομα να βρισκόμαστε στα ίδια χρονικά πλαίσια δύσκολο, όπως έχει γίνει η ζωή μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα borderlands για στιγμης χαλαρωσης ειναι οτι καλυτερο και δεν χρειαζονται 4 ατομα αναγκαστικα και 2 μιας χαρα θα περασετε.

 

Οσο αφορα το planetside το footage που ειδες ειναι απο παγκοσμιο πρωταθλημα (serversmash) για αυτο και η τοση οργανωση.

Στον live server ειναι πιο χυμα η κατασταση,μπορει να παιχτει πολυ casual δλδ το game.Εγω να φανταστεις κυριως solo παιζω,αααααντε ποτε ποτε σε καμια squad με 4-5 ατομα(οχι πως συνεργαζομαστε).Μαχες βρισκεις να πλακωθεις απο 1vs1 που λεει ο λογος μεχρι οσοθεςvsοσοθες:p

Αλλα ναι η εμπειρια του να ειναι σε platoon με 48 ατομα και καλο leader που να ξερει τι να κανει ειναι αλλη.

Η 275 λογικα θα εχει θεμα ναι αλλα να ξερεις οτι το game ειναι κυριως cpu heavy.Με μια gpu 100-200Ε παιζεται ανετα.

footage απο το κανονικο game σε ψιλοχαοτικες καταστασεις

 

πιο cool καταστασεις

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.