Jump to content



CoD: Warzone


gdp77

Recommended Posts

Επειδή το Warzone είναι το battle royale της σειράς CoD στο οποίο ενσωματώνονται στοιχεία κάθε νέου τίτλου CoD, καλύτερα να ποστάρουμε εδώ ό,τι αφορά αυτό το κομμάτι του παιχνιδιού και δεν σχετίζεται με τα single player και multi player των εκάστοτε ετήσιων τίτλων της σειράς π.χ. modern warfate, black ops κ.ο.κ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Και οποιος παιζει ας γραψει εδω στοιχεια μπας και βρισκομαστε που κ που. Τα υπολοιπα multi modes παιζονται και χωρις παρεα. Αλλα το warzone αν δεν εισαι με ομαδα δεν παλευεται. Εχω παιξει κανα δυο  φορες με τον @gdp77 αλλα με τον @icy20 ποτε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, giorgos2187 said:

Και οποιος παιζει ας γραψει εδω στοιχεια μπας και βρισκομαστε που κ που. Τα υπολοιπα multi modes παιζονται και χωρις παρεα. Αλλα το warzone αν δεν εισαι με ομαδα δεν παλευεται. Εχω παιξει κανα δυο  φορες με τον @gdp77 αλλα με τον @icy20 ποτε.

Ειμαι ντιβα εγω. Καθε μερα εχω αναμονες να παιζουν μαζι μου ενω ειμαι τιγκα σκουπιδι. αχαχαχαχααχ

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Ειμαι ντιβα εγω. Καθε μερα εχω αναμονες να παιζουν μαζι μου ενω ειμαι τιγκα σκουπιδι. αχαχαχαχααχ

lol 

 

Οχι ρε συ. Απλα εσυ παιζεις κυριως βραδυα, ενω εγω κυριως μεσημερια-απογευματα. Οι ωρες ειναι το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με χαλάει το map. Ένας χρόνος πέρασε και δεν το ξέρω, ούτως ή άλλως. Το πρόβλημα είναι η έλλειψη επικοινωνίας με την κοινότητα. Εδώ φτιάχνουν patch και δεν ενημερώνουν ούτε για τις αλλαγές. Δεν κοιτάνε να βελτιώσουν την απόδοση του παιχνιδιού. ΕΠΙΤΗΔΕΣ κάνουν overpowered κάποια όπλα (και όχι κατά λάθος) για να πουλάνε blueprints κτλ. Με χαλάει που τα στατιστικά των όπλων είναι στο "περίπου" και υπάρχουν και κρυφά bonus σε κάποια attachements που σήμερα είναι αύριο δεν είναι. Μια νοοτροπία που είναι να απορείς πώς έχει τόσο κόσμο και είναι τόσο επιτυχημένο. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακό το part 1 του event "destruction of Verdansk". Τη νουκάρανε την πίστα τελικά!

 

Οπότε τους δίνεται πάσα τώρα για να μας γυρίσουν στο Verdansk της δεκαετίας του 80 ,  όπως λέγεται....

 

Αναρωτιέμαι τι θα κάνουν με το επόμενο CoD που λένε ότι θα είναι πάλι σκηνικό B΄ Παγκοσμίου... Θα μας βάλουν σε χρονομηχανή ? LOL

 

Και πώς θα παίζω με modern warfare όπλα στο Verdansk του 80? Οέο???  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα ειναι γτπ οι ανθρωποι ρε. Το ιδιο μαπ με αλλαγες. Τραγικοι. Οχι οτι δεν θα παιξω γιατι ειμαι ανωμαλος αλλα αντε να βγει το bf6 να φυγω απο αυτο το παιχνιδι-καλοκαιρινο ζωδιο.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Μα ειναι γτπ οι ανθρωποι ρε. Το ιδιο μαπ με αλλαγες. Τραγικοι. Οχι οτι δεν θα παιξω γιατι ειμαι ανωμαλος αλλα αντε να βγει το bf6 να φυγω απο αυτο το παιχνιδι-καλοκαιρινο ζωδιο.

 

 

Αυτο περιμένω κι εγώ....

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένετε πολύ κόσμο στο bf6 με αυτές τις ελλείψεις σε gpus. Παραδοσιακά το bf απαιτεί δυνατή κάρτα γραφικών... Και απ΄ όσο διαβάζω για τα γραφικά που θα έχει μάλλον θα θέλει κάρτα τελευταίας γενιάς....

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος gdp77 έγραψε:

Μην περιμένετε πολύ κόσμο στο bf6 με αυτές τις ελλείψεις σε gpus. Παραδοσιακά το bf απαιτεί δυνατή κάρτα γραφικών... Και απ΄ όσο διαβάζω για τα γραφικά που θα έχει μάλλον θα θέλει κάρτα τελευταίας γενιάς....

Θελει και τα δυο η φολα. Ετσι για να εχεις να σπας.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος gdp77 έγραψε:

Μην περιμένετε πολύ κόσμο στο bf6 με αυτές τις ελλείψεις σε gpus. Παραδοσιακά το bf απαιτεί δυνατή κάρτα γραφικών... Και απ΄ όσο διαβάζω για τα γραφικά που θα έχει μάλλον θα θέλει κάρτα τελευταίας γενιάς....

Cpu πάντα θέλανε τα BF..

Έτσι κ αλλιώς μιλάμε για multi τιτλο..ολοι θα ρίξουνε settings για τα fps

Call-of-Duty-Warzone-NVIDIA-DLSS-Gaming-
WCCFTECH.COM

NVIDIA DLSS technology has landed in Call of Duty: Warzone and offers an insane 70% FPS performance improvement on GeForce RTX GPUs.

 

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λενε για καλυτερο visibility. Εγω λιγοτερο βλεπω απο πριν. Εχει παντου καταχνια και αντηλια. Κοιταγα μια ανηφορα μπροστα μου και αν ειχε ατομο εκει δεν θα τον εβλεπα ποτε απο την αντηλια...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.