Jump to content


Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

Μένω Ιλιον και δουλεύω Φάληρο. Το σκεπτικό μου είναι απλό ότι αν μου πουνε 2 3 ότι έχουν δει θα βρω και σε άλλα καταστήματα. 

Εφόσον έχετε δει θα κάνω μία στάση είτε στου Φαλήρου είτε στου περιστεριού στον Κηφισό.

Ψάχνω τα κλειδιαε την καστάνια. Ξέρω ότι δεν είναι για πολλά άλλα δεν τα θέλω να τα δουλεύω κάθε μέρα.

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας πάντως και για την προθυμία σας, όπως πάντα εξυπηρετικοί.

Πάω να πάρω και μαλακτικό επί της ευκαιρίας χαχαχχα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήγα και τα πήρα.
Όντως από ποιότητα δεν φαίνονται και πολύ καλά. γιαυτό πήρα και τα γερμανοπολύγωνα που είχε προσφορά. Είχε και περισσότερα νούμερα.

Επειδή είχα χάσει τα δικά μου έψαχνα επειγόντως να έχω κανα 2 σετ γιατί αν τα χρειαστείς και δε τα έχεις είναι που σου σπάνε τα νεύρα.

 

Και πάλι ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις και την προθυμία. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση αν ψάχνεται κάποιος

Στο lidl Δάφνης (Ηπείρου οδός) είχε πολλά και διάφορα

Αρκετά κλειδιά καστάνιας σαν αυτά που έψαχνε ο @swatoner γερμανοπολύγωνα, συσκευασίες με καρφιά και δίχαλα (δε τα είδα πουθενά αυτά), ταινίες, κρουστικά δράπανα μία παλέτα ολόκληρη, πολλές σκάλες, πινέλα και γενικά bits με καστάνια αλλά και μεμονωμένα. Οι ταμπακιέρες δεν μου γέμισαν καθόλου το μάτι μιας και τα κλιπς τα πλαστικά σπάγανε για πλάκα. Αν κάποιος πάρει να τα διπλοτσεκάρει. 3 που έπιασα ήταν και τα τρία ταλαιπωρημένα.

Link to comment
Share on other sites

Ε, για να καλύψουμε όλα τα ενδεχόμενα:

1 hour ago, swatoner said:

Ο φορτιστής είναι must.
Έχει σωσεί πολύ κόσμο.

Πάνω δεξιά, 19,99€. Είχε ξαναβγάλει και παλότερα, νομίζω τον ίδιο ακριβώς.

 

1 hour ago, swatoner said:

Έχει και starter cables με 3€ αν βλέπω καλά;

Τα κάτω λές; Πάνω από το κλειδι φίλτρου;

Αναγράφει Ελεγκτής μπαταρίας

 

:T:

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον ο Ελεγκτής Μπαταρίας πάντως και ναι για αυτόν έλεγα.

 

Σοβαρά ο φορτιστής προσωπικά με έχει γλυτώσει κανα δυο φορές και άλλες 3-4 φίλους και γνωστούς.

Link to comment
Share on other sites

Στην ρουμανία εμφανίστηκε το δωδεκάβολτο και αρκετά κοκοψινια. Ισως να ακολουθησουμε και εμεις

 

http://www.lidl.ro/ro/Oferte-513.htm?id=1485

 

Και μερικά ακόμα Ιρλανδία

 

http://www.lidl.ie/en/Offers.htm?id=990

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε email για 17% εκπτωση σε ολα αυριο. Ειμαι απο κινηυο οποτε δυσκολο να το επισυναψω.

 

Δε θα παω μιας και Κυριακη δε παω για ψωνια αλλα καλο ειναι οποιος δε το ξερει να ενημερωθει :)

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2016 at 1:45 PM, Havic said:

Εγώ βλέπω ένα σετ καρυδάκια αλλά 40€… τσιγκουνεύομαι >.<

 

Ένα μήνα μετά.... Πήγα το πρωί στο πιο κοντινό και έφαγα άκυρο, το απόγευμα κατά τις 5:30 πριν πάω για καφέ αγγάρεψα ένα φίλο και περάσαμε από ένα άλλο κατάστημα και τα είχε …ε δεν άντεξα τα τσίμπησα σήμερα 33€ !!

Έγινε επεξεργασία από Havic
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος kourbeti έγραψε:

Πρέπει να είναι σαν αυτά που ανοίγουμε τρύπες στην δερμάτινη ζώνη... (με χτύπημα δηλ.)

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά σου είπε ο Αρης :) 

https://www.tandyleather.com/en/product/mini-leather-punch-set

 

Υπάρχουν σε οβάλ, σε στρογγυλό, σε φεγγάρια, σε αστεράκια σε ότι τραβάει η όρεξή σου

http://www.ebay.com/itm/6-PEICE-FILIGREE-SHAPE-PUNCH-SET-3006-00-Tandy-Leather-Hand-Tools-Punches-/220886822403

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.