Jump to content



Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

πριν 3 λεπτά, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

70€ parkside  κασετίνα με καρυδάκια...αφού πουλάει καλά κάνει

 Νομίζω είναι πολύ μεγάλα μεγέθη αν διαβάζω καλά τα νουμεραα...ως 50

Έγινε επεξεργασία από f117
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος f117 έγραψε:

 Νομίζω είναι πολύ μεγάλα μεγέθη αν διαβάζω καλά τα νουμεραα...ως 50

Είναι και άχρηστα δηλαδή για την πλειοψηφία των χριστών

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ΓιαγκΤ said:

Είναι και άχρηστα δηλαδή για την πλειοψηφία των χριστών

Αχρηστα ,και οτι στο πρωτο ζορι θα σπασουν ειναι το ενα γεγονος. Το οτι εχουν γινει ονομα ειναι το αλλο δεδομενο , σε σημειο οπου σε χθεσινη συζητηση μου αναφεραν οτι ειναι ιδια με τα bosch και οτι βγαινουν απο το ιδιο εργοστασιο.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι αρχικα και μενα μου φανηκαν ακριβα, αλλα μετα ειδα αντιστοιχα κινεζικα, βλ Total να κανουν σχεδον διπλασια λεφτα, και τα Force αντιστοιχη συλλογη  (πολυ τιμια) να κανουν διπλασια.. 

Αν μου χρειαζοντουσαν μια στο τοσο ισως να τα επαιρνα τα parkside , μονο και μονο για την εγγυηση

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Papakitou έγραψε:

Η αληθεια ειναι οτι αρχικα και μενα μου φανηκαν ακριβα, αλλα μετα ειδα αντιστοιχα κινεζικα, βλ Total να κανουν σχεδον διπλασια λεφτα, και τα Force αντιστοιχη συλλογη  (πολυ τιμια) να κανουν διπλασια.. 

Αν μου χρειαζοντουσαν μια στο τοσο ισως να τα επαιρνα τα parkside , μονο και μονο για την εγγυηση

Μεχρι να χρειαστεις τετοια Νο , κ μεχρι να τα ζορισεις θα χει λειξει η εγγυηση!!!!!!!:p

να τα παρει καποιος που χει βαρια μηχανηματα ,[φορτηγα, φορτωτες ,τρακτερ, κ.τ.λ.] ισως χρειαστει την εγγυηση...

πριν 2 ώρες, το μέλος Νικος Παναγιωτοπουλος έγραψε:

του λιντλ ειναι 3/4 που ειναι αρκετα ακριβοτερα οχι 1/2

Εκει που χρειαζονται τα 3\4 δεν παιζεις με τετοια ποιοτητα....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος Stelios13 έγραψε:

 

Εκει που χρειαζονται τα 3\4 δεν παιζεις με τετοια ποιοτητα....

 

αν και δεν εχεις τελειως αδικο, δεν ειναι κι ετσι...

τα καλυτερα καρυδακια 1/2 φτανουν στα 500 περιπου (πραγματικα) ν.μ. , κατι που καλυπτει σχεδον ολες τις δουλιες ενος ερασιτεχνη. εν τουτοις υπαρχουν δουλιες οπως πχ μεγαλες ροδες τρακτερ, φορτηγων, ακομα και κατασκευων με βαριους κοιλοδοκους στα οποια απαιτουνται μεγαλυτερες ροπες

δεν ειναι τυχαιο οτι τα καλα επαγγελματικα εργαλεια στην κλαση 800-1000 πραγματικα ν.μ. εχουν 3/4 καρε

ουτε ο αξονας ουτε ακομα και τα καρυδακια μισης ιντσας δεν αντεχουν τετοιες ροπες. τα υπολοιπα ειναι κολπα μαρκετινγκ

 

νομιζω οτι τα συγκεκριμενα ισως να μην ειναι κορυφη ποιοτικα, την δουλεια τους ομως θα την κανουν εκει που απαιτουνται μεγαλυτερες ροπες απο τα 500 ν.μ. και φυσικα θα κανουν και τις δουλιες της μισης ιντσας ανετα

Έγινε επεξεργασία από Νικος Παναγιωτοπουλος
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
WWW.LIDL-HELLAS.GR

Parkside® Πλυστικό μηχάνημα υψηλής πίεσης PHD 110 D1 - Κάνη εκτόξευσης με

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2021 at 8:40 ΠΜ, το μέλος filarhos έγραψε:

 

Η μάσκα λέει τίποτα; Ετοιμαζόμουν να πάρω την Helix.

Την αγόρασα (αυτή με τις φλόγες?) και την δοκίμασα και θα έλεγα ότι στα λεφτά της είναι μια πολύ καλή επιλογή. Δουλεύει άψογα στο θέμα της απόκρισης και έχει και αρκετά καθαρή εικόνα κατά την κόλληση. Για αντοχή στον χρόνο δεν μπορώ να πω τίποτα.

Προτείνεται! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω ουτε το χωρο ουτε τα λεφτα αλλα θα το παρω. Το επομενο φτηνοτερο εχει τουλαχιστον τα διπλα και εχει να το φερει πολλα χρόνια. Ενας θεος ξερει ποτε θα το ξαναφερει. Ειναι ευκαιρια νομιζω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια ειναι πως παιζουν einhell σε αυτά τα λεφτά.

 

Συγκριτικά δεν ξέρω.

einhell-tc-ts-20252-u.jpg
WWW.BESTPRICE.GR

Βρες την καλύτερη τιμή για παγκοπριονο - Δισκοπρίονα Einhell από χιλιάδες καταστήματα. Δες τιμές, χαρακτηριστικά, προσφορές και αξιολογήσεις για παγκοπριονο - Δισκοπρίονα Einhell!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.