Jump to content



G.G. 2017 - Porsche 911 GT3 Cup 2017 @ Zandvoort 05/01/2017


akis_z80

Recommended Posts

Helloooooo!!! Απο Θεσσαλονίκη πλέον όπως κάποιοι ήδη γνωρίζετε! Έφερα επιτέλους και το pc+τιμόνι και πιστεύω πως σήμερα θα δώσω και εγώ το παρόν στον αγώνα μετά απο καιρό. Ανταγωνιστικός δε θα είμαι λογικά αλλά....τον @GoMaR θα τον περάσω  :hehe: 

Καλή χρονιά σε όλους εύχομαι επίσης!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ωραία, παρόλο που είμασταν 4.

Παιχνιδάκια με @Oxide Burnedbrain (που μας έλειψε) κ @akis_z80 που μας περίμενε λίγο.

Στο τέλος είμασταν στο όριο.

 

Μπράβο @aKosmas για την προσπάθεια. Με λίγο practice θα είσαι πολύ ψηλά.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν σήμερα,το ευχαριστήθηκα μετά από τόσο καιρό απραξίας. Ωραίο το combo και ήθελε πολύ σταθερή οδήγηση γιατί έχει ύπουλες στροφές και κερμπς που δε συγχωρούν. 

Ο @akis_z80 δε πιανόταν στον αγώνα,πάλι καλά τον έκοψε και μας περίμενε για να διασκεδάσουμε όλοι μαζί. Αν είχαμε πολλές συμμετοχές θα ήταν φοβερός αγώνας στα σίγουρα. 

@liakjim πιστεύω πως σε αυτό τον αγώνα ήμασταν πιο ισοδύναμοι απο ποτέ,μόνο με λάθη περνούσε ο ένας τον άλλο και σε αυτά πάλι τα ίδια κάναμε (αν και εγώ ψιλοδιέλυσα το αμάξι :p )

 

@aKosmas δε σε ξέρω φίλε αλλά καλώς ήρθες στη παρέα! :)

Έγινε επεξεργασία από Oxide Burnedbrain
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Για να περάσεις καλά χρειάζεσαι ένα αυτοκίνητο μπροστά και ένα πίσω σου.. Δεν έμεινα σε καμία περίπτωση παραπονεμένος!!

pcTxNst.jpg

 

brsfb4N.jpg

 

77nJven.jpg

 

 

Το αυτοκίνητο ήταν κούτσουρο, από τις πολλές αναπηδήσεις σπάνια πατούσαν και οι 4 ρόδες ταυτόχρονα στο δρόμο.

CU next week!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.