Jump to content



G.G. Mills Metropark Short - Alfa Romeo GTA - 19/11/2017


Aris Teidis

Recommended Posts

Αυτή η ρημάδα η GTA μαζί με το ford Mk1 με βγαλμένους προφυλακτήρες και τουμπανιασμένα ζαντολάστιχα μου βγάζουν μια ωραία αγωνιστική hardcorίλα

 

Πάντα μου αρέσουν τα αυτοκίνητα στοκ, αλλά για αυτά τα 2 μπορώ να κάνω μια εξάιρεση!!!

 

be58889b58131d374508e7ef05af6639--photos-for-sale-photos-of.jpg

 

 

maxresdefault.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω στο 50 τα λέει όλα.

2300 cc και 830 κιλά.

 

Αλήθεια ποτέ δεν κατάλαβα γιατί έπρεπε να φτάσουν τα σύγχρονα μικρομεσαία τα 1300-1500 κιλά βάρους???

 

Και το kadett c που έμαθα & δεν ήταν αμάξι κέρδιζε απο το μικρό βάρος και το golf το 1 που είχα επίσης.

Το 2ο ειδικά ήταν υπέροχα στημένο αυτοκίνητο για την εποχή του, ενω και τα 2 πραγματικά μου έχουν λήψει.

 

Όσο περνούσαν τα χρόνια και άλλαζαν τα αυτοκίνητα γινόντουσαν σιγά σιγά σαν παχύσαρκοι αθλητές. Ντούκια, πολλά άλογα αλλά που λόγο βάρους φέρναν το ίδιο αποτέλεσμα με τα προηγούμενων γενεών ελαφρύτερα οχήματα...

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε πολύ το combo. Έκανα μερικούς γύρους εχθές. Βρήκα γιατί είχα θέμα με το Vive. Κάνει κάποιο conflict με τον Ace player και βαράει κώλυμα. Άλλη φορά δε θα έχω F1 την ώρα που παίζω. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πολύ απολαυστικό το αμάξι, δεν το περίμενα! Έτρεξα καμία 25αρια γύρους και δεν ήθελα να σταματήσω! Aris Teidis μπράβο για την επιλογή! Με βλέπω να κάνω πάνω από 200 γύρους μέχρι την Κυριακή! :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

Μονο ο Τσακ Νορις,ισως και ο Λιακ,εχουν καταφερει 200 laps σε μια βδομαδα,τι πας να κανεις?:p

 

 

Αν υπάρχει χρόνος και η πίστα είναι μικρή, σχεδόν 200 (αν και άλλοι έχουν τη χάρη τελικά :p )

 

Screenshot.png

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, liakjim said:

 

Αν υπάρχει χρόνος και η πίστα είναι μικρή, σχεδόν 200 (αν και άλλοι έχουν τη χάρη τελικά :p )

 

Screenshot.png

 

 

τι να κανουμε ετσι ειναι η εμπειρια εσεις θελετε 150  γυρους εμεις οι νεοι θελουμε 300 για να σας φτασουμε αρκετα κοντα...οχι παντα βεβαια γτ μπορει να μην φτασουμε καν...

Link to comment
Share on other sites

τι να κανουμε ετσι ειναι η εμπειρια εσεις θελετε 150  γυρους εμεις οι νεοι θελουμε 300 για να σας φτασουμε αρκετα κοντα...οχι παντα βεβαια γτ μπορει να μην φτασουμε καν...
Ε εντάξει, αυτό ισχύει πάνω κάτω για όλους πχ με διπλάσιους γύρους από τον λιλανκορ και ήμουν μισό δευτερόλεπτο πίσω.
Κάποια στιγμή μπαίνει και το ταλέντο.
Ισχύει όμως ότι με πολύ πρακτική, μπορεί κάποιος να πλησιάσει τους κορυφαίους.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγά τα οά.:hmm:

1 λεπτάκι είναι η πίστα.

μιάμιση δυο ώρες να μπείς για 2 μέρες έγιναν οι 200.

Βρήκες και κανέναν μέσα και κάνατε και 2-3 races. 300

Δεν κατάλαβα τι κόλλημα είναι αυτό με τους γύρους.:gyro:

 

Σιγά μην μπαίνω και κρυφά να κάνω offline για να μην κατηγορηθώ.

Μου θυμίζει τα φυτουκλάκια στο σχολείο που λέγανε πως δεν διάβαζαν καλά και γράφανε 20 λόγο αντίληψης-επιφοίτησης ή κολοφαρδίας .

Οι τους κοκκαλιάριδες που τρώνε (νομίζουν:hehe:) και δεν παχαίνουν επειδή έχουν το μεταβολισμό του Ian Thorpe.

Και πας να φάς μετά μαζί τους και μέχρι να φάνε 1 πιτόγυρο έχεις φάει 3... 

Και να πείς πως έχουμε ηλικιακό μέσο όρο 15 - ...

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.