Jump to content



G.G. Donington Park GP - 10/12/2017


jumaru99

Recommended Posts

Δεν μου πηγε πολυ χθες,στον πρωτο αγωνα εβαλα medium,τα οποια μαλλον ηταν αρκετα πιο αργα και με περνουσαν σαν σταματημενο ολοι.
Και ακομα και στον δευτερο αγωνα που ημουν πρώτος για 29 λεπτα (μεχρι που εκανα πατατα και με περασε ο λυλανκορ) δεν ειχα καλο ρυθμο,ημουν μακρια απο τον ταχυτερο μου γυρο.
 
Θα ανεβασω και τα αποτελεσματα οταν παω σπιτι.
Γιατί οι άλλοι με σοφτς έτρεξαν;

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Γιατί οι άλλοι με σοφτς έτρεξαν;

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Στο 40λεπτο κοκκίνησαν.

Στα 30λεπτα κιτρίνησαν.

 

Με softs ήμουν πιο γρήγορος απο τον Lyla με hards την πέμπτη.

Απο την πολύ χαρά έκανα spin στο last lap και με πέρασε.:hehe:

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε με ήθελε. Στην αρχή του πρώτου γύρου με πήραν τα σκάγια από το τρακάρισμα που έγινε στο πίσω μέρος του grid, και έπρεπε να κάνω επισκευές, από κει και πέρα απλώς έτρεχα σχεδόν μόνος μου. Στο 2ο αγώνα έφαγα dc. Πάντως έχω παράπονα απ το audi, ήταν πολύ απρόβλεπτο για μένα, ιδίως στις μέτριες ταχύτητες. Γύριζε κώλο αρκετά εύκολα και δεν ήταν εύκολο το σώσιμο αν ξεπερνούσες ένα μικρό σημείο πρόσφυσης. Το κακό είναι οτι συν αυτό, είχα καινούρια πετάλ και δεν τα έχω συνηθίσει, και έχω και το παλιό μου DFGT αφού πούλησα την Τ300... και κακά τα ψέμματα, είχα συνηθίσει στην ποιότητα... Ελπίζω να το νιώσω πιο καλά την επόμενη φορά. Το αυτοκίνητο ήταν πολύ ωραίο όταν είχα πρόσφυση, μόλις την έχανε ήταν για κλάμματα και σχεδόν σίγουρα tankslap, τουλάχιστον με το τιμόνι μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το combo, είχε ρυθμό, είχαμε και αξιοπρεπές grid!

 

Ο 2ος αγώνας είχε κυρίως ενδιαφέρον για εμένα. Εκεί που έλεγα να ξεκινήσω προσεκτικά και βλέπουμε, κάποιος χτυπάει και μου φέρνει τον @Etern4L στο δρόμο μου και του σπάω και την δεξιά μεριά του αυτοκινήτου μαζί με το μπροστα δικό μου. Έκανα άλλο ένα γύρο αλλά έχανα και σε τελική και σε downforce μπροστά οπότε μπήκα στο τέλος του 2ου για επισκευές. Μετά πίεζα σχεδόν σε όλο τον αγώνα, το ptracker δε δουλεύει ποτέ τελευταία και δεν είχα ιδέα τι γίνεται, το έκανα update πριν μια βδομάδα κιόλας. Έπιασα στο τέλος τον Σταύρο στον τελευταίο γύρο που τον αρχίσαμε με λίγα δευτερόλεπτα να μένουν στο ρολόι :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Lylankor έγραψε:

Μετά πίεζα σχεδόν σε όλο τον αγώνα, το ptracker δε δουλεύει ποτέ τελευταία και δεν είχα ιδέα τι γίνεται, το έκανα update πριν μια βδομάδα κιόλας. Έπιασα στο τέλος τον Σταύρο στον τελευταίο γύρο που τον αρχίσαμε με λίγα δευτερόλεπτα να μένουν στο ρολόι :hehe:

 Στον 2ο ούτε εμένα μου δούλευε...

Καλά δεν μπορούν να φτιάξουν ενα ingame stats app...

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.