Jump to content



G.G. Donington Park GP - 10/12/2017


jumaru99

Recommended Posts

Μπράβο παιδιά, ωραίοι αγώνες!

Γιάννη (Τσακ), φοβερές μονομαχίες! Μπράβο!

Έχασα την εκκίνηση του δεύτερου αγώνα (τα έλεγα με τον πρόεδρο:hehe:) και είχατε φτάσει σχεδόν στη μέση της πίστας όταν ξεκίνησα... Προς μεγάλη μου έκπληξη είδα από πίσω τον Lyla, λίγο αργότερα! Παρ' όλο που σε ταλαιπώρησα αρκετά κε. Κώστα, είδα ότι τερμάτισες πρώτος! Μπράβο - απίστευτος!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά! Πολύ ωραίοι αγώνες και οι 2! Μούσκεμα έγινα :p
Χάρηκα μονομαχίες! Αν και ταλαιπώρησα και γω κάποιους και ως εκ θαύματος ξεγλίστρησα από τα ατυχήματα μπροστά μου :p
John Syllaios δεν ξέρω το nick σου εδώ, αλλά πολύ ωραία η μάχη μας και το προσπέρασμα που μου έριξες στην τελευταία στροφή του πρώτου αγώνα :) Sorry για την επαφή στην αρχή του δεύτερου στο ίδιο σημείο! :(

Πάω να φάω κανά μελομακάρονο να πάρω δυνάμεις :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στον πρώτο αγώνα δεν πίστεψα ότι θα πέσω κάτω από 1:30. Όταν το έκανα λέω ωραία θα δώσω έστω και μία μάχη στην πίστα και δεν θα είμαι στάνταρ τελευταίος όπως το προηγούμενο combo. Έτσι κι έγινε, κάααατι έκανα από μάχη όπου δεν άντεξα και με πέρασαν στην πρώτη φουρκέτα δεξιά μια μία μικροεπαφή με @thetsakvr46 (ελπίζω ανόδινη). Μετά χαλαρά πάλευα να μην μου ρίξετε γύρο (για το γαμώτο) αλλά δεν τα κατάφερα ο @Lylankor μου έριξε :(

 

Στον 2ο αγώνα πίστεψα ότι μπορώ να σας κρατήσω ~7 λεπτά όπως στο προηγούμενο combo... Αμ δε.. και δημιούργησα και μπάχαλο στην πίστα :(
Χίλια συγνώμη σε όλους!

 

Famous last words: Πάμε μισή ώρα άμυνα - link: https://clips.twitch.tv/RudeRoundTomatoShadyLulu

 

Όλος ο αγώνας από το δικό μου perspective εδώ και σχόλια και συζήτηση στο chat στο τέλος με τα παιδιά που έτρεξαν:

https://www.twitch.tv/videos/208423012

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά λαθάκια χθες από μένα και στους 2 αγώνες αλλά πολύ χαρούμενος με το γεμάτο grid που είδα.

  • 1ος αγώνας: Στα μισά του πρώτου γύρου αναγκάστηκα να βγω εκτός γραμμής για να αποφύγω πιο αργά αυτοκίνητα αλλά στριμώχτηκα στην εσωτερική της Κ8 και είχα μια επαφή με τον Poloman. Αργότερα σε μια αναμπουμπουλα μπροστά μου ακούμπησα πλάι-πλάι με τον Μπράτσο αλλά απ ότι κατάλαβα δεν κόστισε τίποτα και στους 2 μας. Τέλος, είχα μια πανέμορφη μάχη με τον Aris Teidis για τους 5 τελευταίους γύρους περίπου.
  • 2ος αγώνας: Προσπαθούσα στους πρώτους 7-8 γύρους να κυνηγήσω τον Poloman, μεχρι το φρενάρισμα στο S του 8ου γύρου που το παράκανα και έφερα μια ωραιότατη σβούρα. Από κει και μετά βρέθηκα σε ένα γκρουπακι με τον Lylankor και τον Thodoris που γνωρίζοντας τον ρυθμό τους, άφησα να περάσουν με συνοπτικές διαδικασίες. Στους τελευταίους γύρους με έφτασε ο 4WNikos που είχε και αυτός σαφώς καλύτερο ρυθμό από μένα αλλά κατάφερα και κρατήθηκα μπροστά.

4WNikos για κάποιο λόγο το pc μου κράτησε το replay του δεύτερου αγώνα μόνο. Θα το ανεβάσω μόλις επιστρέψω σπίτι.

 

Επειδή είμαι νιουμπης ακόμα, πως κάνουμε mention κάποιο άτομο?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος thetsakvr46 έγραψε:

Επειδή είμαι νιουμπης ακόμα, πως κάνουμε mention κάποιο άτομο?

Με το @ πριν από το όνομα και θα σου εμφανιστεί αυτόματα όπως γράφεις το username που θες.

Πχ @thetsakvr46

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία races και ωραίο grid!!!

Που να σκεφτείς πως οι μισοί περσινοί λείπουν.

 

Πάντως ότι και να λέμε η χαλαρότητα του GG φέρνει καινούργιο κόσμο.

 

Επειδή είχαμε ξανατρέξει την πίστα πολλάκις (αν και καμία σχέση ζ4-α1 με αυτό το διαόλι) αποφάσισα σαν fair play για τα νέα παιδιά να μην το κάψω στο hlaping.:p

Αποτέλεσμα να μην νιώσω ποτέ άνετος και ασφαλής με το audi μες στην πίστα, πράγμα που φάνηκε στο reversed order αγώνα.

 

Στον πρώτο που είχα τον toudor για λαγό να μου δείχνει δρόμο έκανα 1 λεπτό λιγότερο συνολικά για τους ίδιους γύρους.

Στον 2ο που ήταν reversed order, ήμουν η χαρά του τετακέ.:whip:

Πέρναγα τον sotir σβούριζα με ξαναπέρναγε.

Τον ξαναπέρναγα ξανασβούριζα.:hehe:

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος 4WNikos έγραψε:

Καλημέρα! Πολύ ωραίος ο αγώνας εχθές. Για εμένα ότι καλύτερο έχω καταφέρει μέχρι σήμερα από πλευρά απόδοσης. Παίζει να έχει κανένας το replay του αγώνα;

https://drive.google.com/open?id=1dpZZ1WNMwxRpJBlIOvBtGRolnDm9rO0q

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 ατομα grid 15 με εμενα αν δεν χαλαγε 16 με liakjim... 

Τυχαιο; δεν νομιζω! Τα γιατι και πως ψαχτε να τα βρειτε μονοι σας.

Μπραβο στο jumaru99 για την επιλογη.

 

Κατι τελευταιο, ποιος ηταν ο Νικος την κυριακη το απογευμα?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fatalara said:

14 ατομα grid 15 με εμενα αν δεν χαλαγε 16 με liakjim... 

Τυχαιο; δεν νομιζω! Τα γιατι και πως ψαχτε να τα βρειτε μονοι σας.

Μπραβο στο jumaru99 για την επιλογη.

 

Κατι τελευταιο, ποιος ηταν ο Νικος την κυριακη το απογευμα?

Αν λες τον Νίκος Παπαδόπουλος, ήμουν εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου πηγε πολυ χθες,στον πρωτο αγωνα εβαλα medium,τα οποια μαλλον ηταν αρκετα πιο αργα και με περνουσαν σαν σταματημενο ολοι.

Και ακομα και στον δευτερο αγωνα που ημουν πρώτος για 29 λεπτα (μεχρι που εκανα πατατα και με περασε ο λυλανκορ) δεν ειχα καλο ρυθμο,ημουν μακρια απο τον ταχυτερο μου γυρο.

 

Θα ανεβασω και τα αποτελεσματα οταν παω σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.