Jump to content



Ημέρα Διεξαγωγής Αγώνων 2018


PolomanGR

Recommended Posts

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

 

Παρακαλείσθε όσοι θα παρευρισκεσθέ  στους φετινούς αγώνες του διακομιστή της Ελληνικής συγκέντρωσης να ψηφίσετε την επιθυμητή  μέρα διεξαγωγής παρακάτω:

 

https://beta.doodle.com/poll/bas3zbpxuqn6irs2

 

 Έχω βάλει μια έξτρα επιλογή "Συμμετοχή",για όσους θα συμμετέχουν στα έξοδα του σερβερ,ο σκοπός δεν είναι να μετρήσουν διπλες-τριπλές οι ψήφοι,αλλά σε περίπτωση που δυο-τρεις μέρες είναι μαζί,να καθορίσουν την τελική απόφαση.

Αν το κρίνετε περιττό μπορούμε να μην το λάβουμε υπόψιν.

 

 

Ουφ,ταγκς

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα, γενικώς υπάρχει πιθανότητα να μπορώ να μπαίνω και Κυριακή, αλλά δεν μπορώ να το ξέρω από πριν γιατί συνήθως είναι μέρα του έξω και της κοπέλας μου, οπότε αν έρχεται Λάρισα το σκ, δε θα μπορώ να μπαίνω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Τέλος το poll για την ημέρα,δεν ψηφίσατε πολλοί,και τώρα έχουμε ισοψηφία Δευτέρα Κυριακή. Θα προτιμηθεί η Κυριακή γιατί ο @fatalara είναι ψεύτης,δήλωσε μόνο Δευτέρα αλλά εχθές έτρεξε. :hehe::hehe:

 Σοβαρά τώρα,θα δοκιμάσουμε 2 αγώνες την βδομάδα,οπότε Πέμπτη-Κυριακή τους πιάνει αθροιστικά σχεδόν όλους.

Πρόταση δική μου,αν για Κυριακή τρέχουμε 2x30,πέμπτη να κάνουμε έναν αγώνα 30-40 λεπτά.

 

Και φτάνουμε στο τελευταίο (ελπίζω) poll για φέτος,διαλέχτε ΟΛΕΣ τις ώρες που σας βολεύουν!! (Θα το αφήσω και αυτό μία βδομάδα).

 

https://beta.doodle.com/poll/pe5fcnsup92qy4xg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.