Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

πριν 8 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Απλα δεν αντεχει την πιεση... Ειναι κακοζ...

πριν 10 ώρες, το μέλος xriantw έγραψε:

Νουμπάς. Πες το ντε, μην ντρέπεσαι ? 

Ε, όταν έπαιζες CS και Crossfire (γελάει ο κόσμος), το BF μόνο στο Single Player το καταφέρνεις. Δεν έχω την υπομονή πλέον ? 

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Νουμπάς. Πες το ντε, μην ντρέπεσαι ? 

Ε, όταν έπαιζες CS και Crossfire (γελάει ο κόσμος), το BF μόνο στο Single Player το καταφέρνεις. Δεν έχω την υπομονή πλέον ? 

Άντε πάλι. Θα παίζουμε ως παρέα-ομάδα. Δεν είπαμε να παίζεις μόνος σου. Μαζί μας θα παίζεις. Αν ξεκινήσεις ως lone wolf, ναι, το πιθανότερο είναι να σιχτιρίσεις και να σπάσεις το γραφείο σου από τα νεύρα. Αν, όμως, παίξεις μαζί μας, θα το ευχαριστηθείς. Διαβάζω καλά λόγια για το teamplay του v. Όταν παίζεις ως ομάδα, το χαίρεσαι το παιχνίδι.

Δεσμεύομαι δημόσια ότι θα αγοράσω το v, αν αποφασίσεις να έλθεις στην παρέα μας.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν μου αρέσει :hehe: Με το ζόρι να μου αρέσει; ? Όχι το V, το bf online και γενικά έχω θέμα με το online. Όχι επειδή είμαι γέρος αλλά επειδή δεν μπορώ το hacking που πέφτει. Και μην μου πεις ότι το ελέγχουν γιατί γελάω...

Εσύ θα πάρεις το Fifa να παίζεις ως ομάδα μαζί μου; Όχι. :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 41 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μα δεν μου αρέσει :hehe: Με το ζόρι να μου αρέσει; ? Όχι το V, το bf online και γενικά έχω θέμα με το online. Όχι επειδή είμαι γέρος αλλά επειδή δεν μπορώ το hacking που πέφτει. Και μην μου πεις ότι το ελέγχουν γιατί γελάω...

Εσύ θα πάρεις το Fifa να παίζεις ως ομάδα μαζί μου; Όχι. :p 

Ερμ, είμαι εντελώς και παντελώς άσχετος όσον αφορά το fifa. Καλύτερα να παίξεις με κώνο παρά με μένα.

Κοίτα, αν παίξεις με τα υπόλοιπα παιδιά, εσένα θα κατηγορούν οι αντίπαλοι ως cheater.

H πρόσκληση ισχύει πάντως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ο Τόμμυ δεν συγκινείται από τέτοια παιχνίδια. Μάταια κάποτε προσπαθήσαμε να τον "τραβήξουμε" στο Rainbow Six Siege ?

Σε μισή ώρα unistall. 

Προσωπική επιλογή είναι αυτά ρε παιδιά. Παράδειγμα μικρός όταν ήμουν έλιωνα ποδοσφαιρακια, πλέον δε με τραβάνε, δεν βλέπω και μπάλα γενικώς οπότε you know.

In other news

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα καλο μου φαίνεται παντως και ειχα skiparei το ΒF1.)Ειχα παιξει μονο το origin access trial και ευτυχως δε ψηθηκα καθως δε με εφτιαχνε το era και αλλα πολλα).Παντως οι αλλαγες για περισσοτερο team play φαινονται καλες αρκει να ανταποκριθει και στο συγκεκριμενο gameplay και ο κοσμος.

Έγινε επεξεργασία από Helly
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το teamplay παντα ημουν μεσα. Οσον αφορα το cautious gameplay ομως, παλι εκτος ειμαι. ΜΟΝΟ τσολιας...Χτες επαιζα με κατι παιδια, οι 2 καθοντουσαν πισω (sniper και support) και εγω πηγαινα στο στομα του λυκου.

Link to comment
Share on other sites

Όπως το βλέπω, το παιχνίδι πάει σε clan (pun intended) καταστάσεις. Οργανωμένες ομάδες, με ξεκάθαρους ρόλους και υποχρεώσεις.

Δεν ξέρω τι θα συμβεί, αν, για οποιονδήποτε λόγο, βρεθείς να παίζεις μόνος σου. Αν το παιχνίδι απαιτεί τακτική και υπομονή, δεν θα το ευχαριστηθείς.

Ίσως θα έπρεπε τα modes να κατηγοριοποιηθούν ως ακολούθως: Conquest=hardcore teamplay, tdm=arcade run and gun, operations=mixed. Δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.

Πάντως, το conquest mode πρέπει να σε "αναγκάζει" να παίξεις ομαδικά. Αυτό είναι και το νόημά του.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα παιζεις κ μονος σου ρα...τι cla(i)n κ κουραφεξαλα...φτιαξε καταρχας το senitivity για να μπορεις να τρεχεις τσολιας :hehe: κ βουρ στο ψητο...θα φας λιγο ξυλο μεχρι να συνηθισεις το game κ αυτο ηταν...

 

Αμα δε "νοιωθεις", με 10 ατομα να εισαι ομαδα παλι skata θα τα κανεις(οχι εσυ, γενικα μιλαω) :lol:

 

Παιχνιδι ειναι, θελει κ λιγο "γιουργια"....να πεσει κ κανα γελιο....οποιος το παιρνει κ πολυ σοβαρα ας παει καλυτερα να παιξει κανα paintball

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

εσεις οι δύο οι απο πάνω...θα το πάρουμε  τελικά ; να βάλω και δύο RTX 2080τι στο καλάθι;

 

εμένα μου αρέσει...αν εχω γραψει 500ωρες στο 1 από τον φεβρουαριο τότε σίγουρα θα γραψω 1000 με δαυτο...εκτός αν το division/anthem/metro exodus Με τραβήξουν περισσότερο

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Όπως το βλέπω, το παιχνίδι πάει σε clan (pun intended) καταστάσεις. Οργανωμένες ομάδες, με ξεκάθαρους ρόλους και υποχρεώσεις.

Δεν ξέρω τι θα συμβεί, αν, για οποιονδήποτε λόγο, βρεθείς να παίζεις μόνος σου. Αν το παιχνίδι απαιτεί τακτική και υπομονή, δεν θα το ευχαριστηθείς.

Ίσως θα έπρεπε τα modes να κατηγοριοποιηθούν ως ακολούθως: Conquest=hardcore teamplay, tdm=arcade run and gun, operations=mixed. Δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.

Πάντως, το conquest mode πρέπει να σε "αναγκάζει" να παίξεις ομαδικά. Αυτό είναι και το νόημά του.

Δεν υπαρχει καμια τακτικη στο παιχνιδι ουτε χρειαζεται να εισαι με ομαδα.

Ειναι το ιδιο μπουρδουκλωμα με το 1 με την διαφορα οτι τωρα ευνοει την καβατζα γιατι δεν υπαρχει τροπος να τον δεις. Οι πιστες δεν εχουν καμια τακτικη οπου ναναι βγαινεις οπου ναναι πας και οπου και να κοιταξεις θα σε φανε απο αλλου. Εχει καναντησει ενα σπασιμο νευρων.

Link to comment
Share on other sites

MONO 64αρια. Αλλιως δεν νιωθεις την πιεση. Καθε φορα μετα απο BF πρεπει να κανω μπανιο... Λες και εχω παιξει αγωνα μπασκετ ειμαι... Ασχετως αν ειναι χειμωνας η καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.