Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

έχω καιρό να πάω online key... για αξιόπιστο κλειδαδικο με καλή τιμή τι προτείνεται?

Έλεγα να μην το πάρω σιχτίρισα με το 4 οι περισσότεροι servers με πετάνε για μεγάλο headshot / kill ratio η k/d ratio

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

πάνω από 3.5 και από ότι θυμάμαι όλα τα kill είναι headshot νομίζω μονο χίλια δεν είναι headshot

τελευταία φορα το δοκίμασα πάλι πριν 2 χρονια και στους περισσοτερους servers έπαιρνα kick για έναν από τους 2 παραπάνω λόγους
EDIT 
το βρήκα στο bf4 srats
l9lTB9N.jpg

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος Deus έγραψε:

πάνω από 3.5 και από ότι θυμάμαι όλα τα kill είναι headshot νομίζω μονο χίλια δεν είναι headshot

τελευταία φορα το δοκίμασα πάλι πριν 2 χρονια και στους περισσοτερους servers έπαιρνα kick για έναν από τους 2 παραπάνω λόγους
EDIT 
το βρήκα στο bf4 srats
l9lTB9N.jpg

Καλός είσαι, αλλά έχεις μόνο 8.256 headshots:p....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έπαιζα με hack και δεν έχω ασχοληθεί ποτε

σε fps μονο οτι ειναι σχετικο με recon με οτιδήποτε άλλο εκτος από fps με sniper rifles είμαι άσχετος 
 

KwbtXq7.jpg

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Deus έγραψε:

Δεν έπαιζα με hack και δεν έχω ασχοληθεί ποτε

σε fps μονο οτι ειναι σχετικο με recon με οτιδήποτε άλλο εκτος από fps με sniper rifles είμαι άσχετος 
 

KwbtXq7.jpg

Παίδες, μην κατηγορούμε τον συμφορουμίτη χωρίς αποδείξεις. 

Η αλήθεια είναι πάντως πως το ποσοστό των headshots είναι εξωπραγματικό. Ravic+Stodeh=L.F.E. ένα πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Deus έγραψε:

Δεν έπαιζα με hack και δεν έχω ασχοληθεί ποτε

σε fps μονο οτι ειναι σχετικο με recon με οτιδήποτε άλλο εκτος από fps με sniper rifles είμαι άσχετος 
 

KwbtXq7.jpg

Ε λογικο τοτε. 

Με ποσα kill death τελιωνες? Οχι το ratio το κανονικο νουμερο.

Link to comment
Share on other sites

Μου εχουν πει ατομα για BF4 που καθοταν ο αλλος στα βουνα με 20Χ scope και απλα σκοτωνε ατομα. Αν ειναι τετοιος το παιδι πανω οκ γινεται. Αλλιως χλωμο το κοβω... Αλλιως θα επρεπε να εχει βγαλει εκατομμυρια απο το twitch/youtube.

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Μου εχουν πει ατομα για BF4 που καθοταν ο αλλος στα βουνα με 20Χ scope και απλα σκοτωνε ατομα. Αν ειναι τετοιος το παιδι πανω οκ γινεται. Αλλιως χλωμο το κοβω... Αλλιως θα επρεπε να εχει βγαλει εκατομμυρια απο το twitch/youtube.

 Τα νουμερα με τις ωρες βγαζουν μ.ο 4kpm οποτε ειναι κοντα στο απιθανο αυτα τα νουμερα για sniper, ειδικα το ποσοστο headshots. Εκτος και να ειναι κατι ανωτερο ακομη και απο relaaa σε accuracy. Θα μπορουσε να μας δωσει το profil του για να βγαλουμε δικα μας συμπερασματα και οχι απλο screenshot οπου μπορει να ειναι οποιουδηποτε. 

Αφου καποιος ποσταρε απλα ενα screenshot χωρις καποια αποδειξη για το οτι ειναι δικο του και με ενδεχομενο να ειναι παιδι φαινομενο ή cheater ο καθενας μπορει να εχει αποψη @DEADLAZARUS . Αν ηταν κατι average θα λεγαμε οκ και παμε παρακατω. 

Link to comment
Share on other sites

είναι όντως πολύ υψηλό και φαίνεται ύποπτο
https://bf4stats.com/pc/Deus164


Δεν είναι εξαιρετικά δύσκολο πάντως σαν recon με 2 rifles μονο μονο και με σταθερά setups ένα με scope με μεγάλη μεγένθυση για μακρινές αποστάσεις και ένα με μικρή μεγένθυση για  μέτριες αποστάσεις γύρω από τις βάσεις, αν στις πιστες παίζει κάποιος από συγκεκριμένα σημεία μαθαίνει τα POI σχετικά σύντομα δεν ήταν και το ποιο ρεαλιστικό sniping

από απομακρυσμένα σημεία 500m + μέχρι να σε βρούνε έχεις φάει και καμια 10ria

SR-61 με 20-40Χ και Μ98Β με  μικρό zoom
 

Link to comment
Share on other sites

https://www.247fairplay.com/CheatDetector/Deus164

 

Tα συμπεράσματα δικά σας...Δε με νοιάζει τι φοράει το παληκάρι αλλά για μένα (ειδικά όσο αναφορά  το BF4) οτιδήποτε πάνω από 2-2.5 k/d σε infantry είναι ύποπτο...

Αλλιώς χαραμίζεσαι πρέπει να κάνεις διεθνείς καριέρα...

Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος Dr_Nikiforos έγραψε:

 Τα νουμερα με τις ωρες βγαζουν μ.ο 4kpm οποτε ειναι κοντα στο απιθανο αυτα τα νουμερα για sniper, ειδικα το ποσοστο headshots. Εκτος και να ειναι κατι ανωτερο ακομη και απο relaaa σε accuracy. Θα μπορουσε να μας δωσει το profil του για να βγαλουμε δικα μας συμπερασματα και οχι απλο screenshot οπου μπορει να ειναι οποιουδηποτε. 

Αφου καποιος ποσταρε απλα ενα screenshot χωρις καποια αποδειξη για το οτι ειναι δικο του και με ενδεχομενο να ειναι παιδι φαινομενο ή cheater ο καθενας μπορει να εχει αποψη @DEADLAZARUS . Αν ηταν κατι average θα λεγαμε οκ και παμε παρακατω. 

Νικηφόρε, δεν είχα σκοπό να σας την πω. Δεν είχε αυτό το νόημα η ανάρτησή μου.

Όσα έγραψε ο @Deus  φαντάζουν περίεργα. Ναι μεν αλλά....

Γι' αυτό και έγραψα το ravic+stodeh κτλ.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Νικηφόρε, δεν είχα σκοπό να σας την πω. Δεν είχε αυτό το νόημα η ανάρτησή μου.

Όσα έγραψε ο @Deus  φαντάζουν περίεργα. Ναι μεν αλλά....

Γι' αυτό και έγραψα το ravic+stodeh κτλ.

Aπο μενα δεν τιθεται θεμα παρεξηγησης!!! Dont worry!! Κουβεντα να γινεται!!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος dfk_7677 έγραψε:

Με 0.334 KpM, δεν είναι περίεργο. Κάθεσαι πάντα πολύ μακριά, ρίχνεις μόνο για κεφάλι. Doable κατά τη γνώμη μου. Γι' αυτό έχει και τόσο χαμηλό accuracy (30%) άλλωστε, παίζοντας με sniper.

Με πέθανες (pun intended). Έχω κάτι λιγότερο από 30% και παίζω sniper rifles ως επί το πλείστον. Ν' ανησυχώ; Είμαι cheater:hehe:;

πριν 3 ώρες, το μέλος Dr_Nikiforos έγραψε:

Aπο μενα δεν τιθεται θεμα παρεξηγησης!!! Dont worry!! Κουβεντα να γινεται!!! 

Ξέρεις, η αναφορά του nickname μου στο τέλος μού θύμισε κάποιον άλλο (όνομα και μη χωριό- κωδικός είνε), ο οποίος, αφού τον τρόλαρα, έγραφε στο τέλος "σε ξέρω κι από χθες και με δουλεύεις, ε, DEADLAZARUS;":hehe:....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.