Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

8 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Με πέθανες (pun intended). Έχω κάτι λιγότερο από 30% και παίζω sniper rifles ως επί το πλείστον. Ν' ανησυχώ; Είμαι cheater:hehe:;

Ξέρεις, η αναφορά του nickname μου στο τέλος μού θύμισε κάποιον άλλο (όνομα και μη χωριό- κωδικός είνε), ο οποίος, αφού τον τρόλαρα, έγραφε στο τέλος "σε ξέρω κι από χθες και με δουλεύεις, ε, DEADLAZARUS;":hehe:....

Ρε ανθρωπε το 30% ειναι κακο σε sniper οχι καλο. Απο 50 και ανω θεωρειται καλο και 60+ ειναι πολυ καλο. ?

Εγω που sniper ειμαι τελειως αναπηρος εχω 40-50 με bolt action και 35-40 με RSC και ΖΗ.

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος icy20 έγραψε:

Ρε ανθρωπε το 30% ειναι κακο σε sniper οχι καλο. Απο 50 και ανω θεωρειται καλο και 60+ ειναι πολυ καλο. ?

Ε, αυτό λέω, ρε. Και κακός και cheater.

πριν 3 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω που sniper ειμαι τελειως αναπηρος εχω 40-50 με bolt action και 35-40 με RSC και ΖΗ.

Το καλύτερο που είχα φτάσει, ήταν 31% με το gewehr 98 sniper. Τώρα έχω γύρω στο 28-29.

Βασικά, κακώς συνεχίζω και γράφω στο νήμα και γίνομαι ρόμπα. Πρέπει να πάω στη μικτή άμπαλων και call it a day.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό το 90% headshot στο BF4, αλλά με 176 flag captures όντας level 123, μάλλον είναι ακόμα ξαπλωμένος στα βουνά.

 

176 captures είχα το πρώτο μήνα σαν υποδεκανέας στο 33 ΛΜΧ ρε....

 

BTW ~1500 και ~1000 έχω αντίστοιχα στο BF1.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, dfk_7677 said:

 

30% έχει στα sniper rifles, όχι γενικά.

Ο γιωργος δεν ξέρω πως αλλα εχει το ιδιο σχεδον σαν γενικο accuracy που εχει κ στα sniper rifles. Εγω εχω τεραστια διαφορα από το γενικο στα snipers.

Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Ο γιωργος δεν ξέρω πως αλλα εχει το ιδιο σχεδον σαν γενικο accuracy που εχει κ στα sniper rifles. Εγω εχω τεραστια διαφορα από το γενικο στα snipers.

 

Μάλλον επειδή παίζει σχεδόν αποκλειστικά με sniper;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Ο γιωργος δεν ξέρω πως αλλα εχει το ιδιο σχεδον σαν γενικο accuracy που εχει κ στα sniper rifles. Εγω εχω τεραστια διαφορα από το γενικο στα snipers.

Ψιτ, φιλαράκι, να σου πω και το μυστικό μου:

Spoiler

Έχω το ίδιο accuracy, γιατί είμαι σταθερά κακός με όλα τα όπλα. Μάθε μπαλίτσα τώρα από τον άρχοντα?.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

Τιποτα το υποπτο, κλασσικο bug απο το BF3.

Ρε γαμώτο, σε μένα γιατί δεν έχει τύχει ποτέ κάτι τέτοιο; Όταν φθάνω στο 0, πεθαίνω?:p.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Εδω χθες, γκρεμισαμε το καμπαναριο κι εμεινε η καμπανα μονη της να αιωρειται! Και μετα απο λιγο, δεν γινοταν spawn. Οποιος ψοφαγε κολλαγε στην spawn screen αλλα ακουγε κανονικα ηχους του παιχνιδιου!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως οι περισσοτεροι μαλλον εισακουσαν στην προτροπη της ΕΑ "dont like it, dont buy it" γιατι απο οτι βλεπω οι πωλησεις δεν πηγαινουν κ τοσο καλα...

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από δική μου πηγή στο PSN Store, μπορεί οι πωλήσεις να μην είναι στα επίπεδα του BF1, αλλά δεν είναι και τόσο χάλια (50%), όπως παρουσιάζονται στον ηλ. τύπο, γιατί αυτό το ποσοστό αναφέρεται σε φυσικά αντίτυπα, ενώ τα ψηφιακά δε φαίνεται να έχουν ιδιαίτερη πτώση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.