Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

Στο grand operations , στο τέλος- στο scoreboard  τα k/d είναι διαφορετικά από στη δίαρκεια του παιχνιδιου. π.χ. εγώ στο τελευταίο είχα 52-33 και στο τέλος μου έβγαλε 27-24 τι θέλει να πει ο ποιητής???. Εχθές είχαμε και στο team μας τον stodehcheatera...

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Γενικα συμφωνω με τον levelcap. Εγω παντως το διασκεδαζω πολυ πιο πολυ απο το 1 καθως ειναι πιο challenging.

Μας λες δηλαδή ότι σ' αρέσει η πέτσα:p.

πριν 32 λεπτά, το μέλος chrkon έγραψε:

Στο grand operations , στο τέλος- στο scoreboard  τα k/d είναι διαφορετικά από στη δίαρκεια του παιχνιδιου. π.χ. εγώ στο τελευταίο είχα 52-33 και στο τέλος μου έβγαλε 27-24 τι θέλει να πει ο ποιητής???. Εχθές είχαμε και στο team μας τον stodehcheatera...

Bug; Πάλι έκλεβε αυτός; Να φανταστώ το σκορ του ήταν 70-12.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ravic πάντως, ο οποίος είναι ίσως καλύτερος από τον Stodeh, λέει στο τελευταίο του video ότι η Medic class είναι ουσιαστικά unplayable. Αν κάποιος θέλει να τη δοκιμάσει, μπορεί και να τα καταφέρει, δίχως, όμως, να το ευχαριστηθεί.

Για την assault class λέει ότι είναι η μόνη που δεν εξαρτάται αυτήν τη στιγμή από τις υπόλοιπες. Κοινώς, είναι op.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχυει. Γιαυτο και εγω παιζω 60% assault. Βεβαια εχω παιξει ολα τα class. Μονο sniper δεν μπορω καθολου (με το πρωτο οπλο). Ελπιζω οταν ξεκλειδωσω το κινεζικο να γινει δουλεια.

BTW ανοιξε το Battlefieldtracker για το V...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μαθημενος στη πέτσα από το 1 smilie1.gif&key=b78940d9522cd779436943b2df62735edbfb80d34c33dbccbeb69941cf167d6f

Χθες το πρώτο παιχνίδι ήταν σε κάτι χιόνια, και δεν μπορούσα να σηκώσω κεφάλι γιατί μας είχα σε base rape mode.

Όπου τσαντιστηκα και έφυγα.

Το δεύτερο παιχνίδι σαν assault ήταν στο αεροδρόμιο, όλο το παιχνίδι γινόταν στην C κατά βάση, και τελείωσα με 27-18 smilie1.gif&key=b78940d9522cd779436943b2df62735edbfb80d34c33dbccbeb69941cf167d6f

Γενικά το ευχαριστήθηκα.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω πει, θα περιμένω τα πρώτα patches και μια μικρή πτώση της τιμής. Οι δύο classes που μ' ενδιαφέρουν (scout/medic) έχουν τα μαύρα τους τα χάλια και δεν σκοπεύω να περάσω την ώρα μου σιχτιρίζοντας. Λογικά θα τις βελτιώσουν, γιατί μόνο με assault δεν βγαίνει το πράγμα.

Το παιχνίδι (φαίνεται να) έχει κάποια θετικά στοιχεία, αλλά θέλει πολλή δουλειά ακόμη. My 2c.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για solo σίγουρα δεν προτείνεται σε αυτή τη φάση. Unbalanced όπλα και λίγο σχετικά υλικό για ενασχόληση. Αν υπάρχει παρέα ναι αξίζει. Δεν είναι εύκολο όπως το bf1 και θέλει το χρόνο του για να συνηθίσει κάποιος τα λίγα καλά όπλα οπότε όσοι το παίζουν με squad έχουν πιο εύκολη μετάβαση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Ναι ισχυει. Γιαυτο και εγω παιζω 60% assault. Βεβαια εχω παιξει ολα τα class. Μονο sniper δεν μπορω καθολου (με το πρωτο οπλο). Ελπιζω οταν ξεκλειδωσω το κινεζικο να γινει δουλεια.

BTW ανοιξε το Battlefieldtracker για το V...

Ρε συ, έχω κάνει απλάι στην clan (entp). Πώς βλέπω αν έγινα δεκτός; Αν δεν με θέτε, να το ξέρω δηλαδή....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.