Jump to content



Recommended Posts

πριν 8 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Να σου πω τώρα ένα παράδοξο; 

Μου αρέσει (σαν τραγουδίστρια) η

  Reveal hidden contents

Λιζέτα Καλημέρη

That's odd

 

Εσύ μάλλον έχεις βρει τη λύση του κουίζ.:T:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

empire records rex manning day GIF

-Έλα, Χόντα μου, πες μια καλημέρα..

-Άσε με, δεν θέλω.....δηλαδή, θέλω, αλλά δεν μπορώ. Θα γκρεμιστεί ο φούρνος του Λάμπη.

 

Για κάνε α και κοίτα ψηλά

 

Spoiler

aLpGQWM_700bwp.webp

 

  • Haha 9
Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2021 at 7:26 AM, sstav said:

καλημερούδια 

217635816_Image1.thumb.jpg.b8d451b76209b4d23e9d28a7a7add990.jpg

 

cyprus1__1_

cyprus2

cyprus3
 

Spoiler


diablo-main_2.jpg
WWW.PROTOTHEMA.GR

Σύμφωνα με τους διαμαρτυρόμενους το τραγούδι αποτελεί ύμνο σε σκοτεινές δυνάμεις


 

 

  • Like 1
  • Haha 7
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:

 

cyprus1__1_

cyprus2

cyprus3
 

  Reveal hidden contents

 

diablo-main_2.jpg
WWW.PROTOTHEMA.GR

Σύμφωνα με τους διαμαρτυρόμενους το τραγούδι αποτελεί ύμνο σε σκοτεινές δυνάμεις

 

 

 

 

 

 

Παράθεση

Γενικότερα που συνδέονται όμως με όλα τα γεγονότα που συμβαίνουν πρόκειται να συμβούν: Ετοιμάζουν την στέψη του. Δυστυχώς διάλεξαν την μαρτυρική Κύπρο να εξυμνήσει τον Διάβολο και όλα εργαλεία και παπαγαλάκια του σατάν να το προωθήσουν. Ζούμε τα έσχατα. Είναι τυχαία όλα αυτά;; Έσπειραν και διάλεξαν το όνομα Κορωνοϊός . Κορώνα -Υιός-Στέψη. Πλησιάζει . Λογαριάζουν όμως χωρίς τον Ξενοδόχο . Έχει πιαστεί ήδη από κάτω....

 

:rofl:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω που να βρίσω. Ας βρίσω εδώ! Γ@μώ τις διαφημίσεις με το δυναμικό rendering στις ιστοσελίδες.

Η κατάσταση έχει ξεφύγει πλέον. Η μισή σελίδα είναι πλέον ειδοποίηση για τα κούκης, και η άλλη μισή διαφήμιση γκουγκλ αντς που κρύβει το κόντεντ.

Γκούγκλ, αν συνεχίζεις να μου διαφημίζεις πίπες, θα έχει το αντίθετο αποτέλεσμα.

Ακόμη κι εδώ, πατάω να γράψω reply, αλλάζει εν τω μεταξύ το rendering της ιστοσελίδας και πατιέται η διαφήμιση ή πατάω στο γάμο του καραγκιόζη.

ΗΜΑΡΤΟΝ, θα το γυρίσω στο ΤΕΛΝΕΤ στο τέλος.

  • Like 6
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος sotiris έγραψε:

Δεν ξέρω που να βρίσω. Ας βρίσω εδώ! Γ@μώ τις διαφημίσεις με το δυναμικό rendering στις ιστοσελίδες.

Η κατάσταση έχει ξεφύγει πλέον. Η μισή σελίδα είναι πλέον ειδοποίηση για τα κούκης, και η άλλη μισή διαφήμιση γκουγκλ αντς που κρύβει το κόντεντ.

Γκούγκλ, αν συνεχίζεις να μου διαφημίζεις πίπες, θα έχει το αντίθετο αποτέλεσμα.

Ακόμη κι εδώ, πατάω να γράψω reply, αλλάζει εν τω μεταξύ το rendering της ιστοσελίδας και πατιέται η διαφήμιση ή πατάω στο γάμο του καραγκιόζη.

ΗΜΑΡΤΟΝ, θα το γυρίσω στο ΤΕΛΝΕΤ στο τέλος.

 

IMG_20210312_174412.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.