Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

ΥΕΑ εννοείς . οι πρώτοι μήνες είναι λίγο ζόρικοι. Μετά ανάλογα που θα πας. αν έχεις δυνατότητα να μένεις στο στρατόπεδο θα έχεις λεφτά στην άκρη. αν σε πάνε κάπου και πρέπει να νοικιάσεις πάνε τα λεφτά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μοιραζεσαι το νοικι με αλλους 3-4 συναδελφους ^

 

εχω γνωστο που εχει βγαλει ΣΕΑΠ στο ηρακλειο  σχετικα προσφατα ( 07 Β' εσσο :p )

 

οταν ορκιζεσαι γινεσαι ΔΕΑ ναι

 

στο ενδιαμεσο εφαγε απειρο καψωνι για 4 μηνες μεχρι να βγαλει την σχολη για τους δοκιμους.

 

κυπρο παιρνανε 1700 το μηνα :D  

Link to comment
Share on other sites

Αυτο τους το δηλωνεις αφου εχεις μπει ? Οταν ειχα κανει αναβολη στρατου , το χαρτι που μου ειχε ερθει εγραφε ΥΕΑ/ΔΕα (τωρα με μπερδεψατε με αυτα τα 2 )  :p

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεεεεεεελα :p 

Και κατι αλλο , εφοσον εχω κανει αναβολη   (και ακομα δεν εχω ολοκληρωσει την σχολη μου ) , ποτε ειναι καλυτερα να την σπασω ? (θελω να βγαλω και αυτο το 6μηνο και μετα καπακι στρατο)

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεεεεεεελα :p 

Και κατι αλλο , εφοσον εχω κανει αναβολη   (και ακομα δεν εχω ολοκληρωσει την σχολη μου ) , ποτε ειναι καλυτερα να την σπασω ? (θελω να βγαλω και αυτο το 6μηνο και μετα καπακι στρατο)

http://www.ellinikos-stratos.com/thiteia/katataksi_1.asp

εγω θα προτιμουσα Ε' σειρά ή ΣΤ' σειρά

Έγινε επεξεργασία από eleozz
Link to comment
Share on other sites

http://www.ellinikos-stratos.com/thiteia/katataksi_1.asp

εγω θα προτιμουσα Ε' σειρά ή ΣΤ' σειρά

 

 

Αρα για παραδειγμα , αμα το σπασω μεταξυ 1Σεπτ - 31 Οκτ , τοτε θα μπω στην σειρα Α του ιανουαριου ? 

(γιατι E' και ΣΤ' .... αυτο με παει 1 χρονο πιο μετα   :p )

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

yeap 6 σειρες οπως γραφει στο link παραπανω

E' και ΣΤ' εχει περισσοτερο κοσμο αρα λιγοτερες αγαριες / υπηρεσιες

αποφευγεις το καλοκαιρι

και εχεις και αρκετες μερες που πεφτουν σε γιορτες / αργιες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ειχαμε  ΕΠΟΠινες  στο  κεντρο λιγα χιλιομετρα (xD) πιο κατω απο την ιλη. 

 

πιο πολυ την εβρισκα με επιιλοχια και πανω,   ητανε μια  ΑΥΔΜ στην Λεσχη Αξιωματων γεννημενη το '74  (35αρα τοτε δλδ) αρκετα καλο κομματι, ωραιο χαμογελο - η φατσα θυμιζε famke jansen (goldeneye 1995) το μαλλι αλογουρα και ο πισινουλης της φαινοτανε αρκετα ψωμομενος  παρα το φαρδυ παντελονι της παραλλαγης που τον περιεβαλε (:p

 

οποτε ειμουνα σκοπια πυλη και  της ανοιγε ο ΑΜ  εγω βαραγα προσοχη σαν να  περνουσε ο αρχηγος του ΓΕΣ - cunt pulls ship  :D 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος παρουσιάζεται? :

Ο Κορωνάκης!

http://www.onalert.gr/stories/koronakis-efage-idi-tis-protes-meres-fylakis-sto-strato/44403

Οι 23 της ΝΔ να υποθέσω υπηρέτησαν κανονικά χωρίς τα γνωστά βύσματα και την τηλε-θητεία?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.