Jump to content



Nvidia RTX 30X0 Ampere Architecture


Recommended Posts

πριν 22 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

και εγω με 2 χ 3080 στο main pc και 2070 στο σαλονι.

 

Αν δεν γράψεις και διεύθυνση κατοικίας, να ξέρεις ότι κανένας δεν θα σε πιστέψει.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

και εγω με 2 χ 3080 στο main pc και 2070 στο σαλονι.

Δεν γ...ρε λέω εγώ :hehe:

πριν 1 ώρα, το μέλος p55 έγραψε:

 

Αν δεν γράψεις και διεύθυνση κατοικίας, να ξέρεις ότι κανένας δεν θα σε πιστέψει.

Πληροφορίες ινμποξ :hehe:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Και εμείς κάναμε ένα σύστημα στην Όλγα να ουμ και παλεύουμε μπας και κλέψουμε την 1660S του @Rusty_Cookie :hehe: 

 

Τσωπα τσωπα, θα πάρεις 5060S όταν τελειώσει η πανδημία

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

NAPANAGAMITHOUNEOLOIMINERS&SCALPERS

Kαι γω με την 1080ti είμαι...περιμένοντας την επόμενη κάρτα των 500ευρώ (μαξ) που θα μου δώσει διπλάσειες επιδόσεις από την κάρτα που έχω...

Μέχρι τότε - όποτε ...εχω μια κάβα από singleplayer games που θα ήθελα να παίξω αλλά ο χρόνος ειναι περιορισμένος.

Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο gaming pc που ειχα στησει ηταν 3570Κ (υδροψυξεις ιστοριες στα 5ghz δουλευε μονιμα) με 2χ 7970 crossfire. τα σκασα χοντρα φετος, απο τη μια ηταν ευκαιρια για καποιους λογους, απο την αλλη οι καρτες στο χιλιαρικο... ετοιμαζω ποσταρισμα στο "οι αγορες μας" αλλα θελω 2 βδομαδες ακομα να ρθουν τα μπλοκ :D σκαλπερς ξεσκαλπερς παιδια αυτη ειναι η νεα πραγματικοτητα και δε βλεπω να αλλαζει προσωπικα για πολλα χρονια ακομα. ειχα μια συζητηση και γενικα υποστηριζα οτι τα αντιστοιχα asic του eth ειναι οι καρτες, δε προκειται να βγει κατι πιο eth dedicated συντομα δυστυχως...

 

προς το παρον τα χω ολα στημενα στο γραφειο μπροστα μου να τα βλεπω να χαιρομαι σα παιδακι.

 

μαζι μ αυτο:

 

image0.thumb.jpg.41153988200111bf438365b4662911d8.jpg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος fuz10n έγραψε:

το τελευταιο gaming pc που ειχα στησει ηταν 3570Κ (υδροψυξεις ιστοριες στα 5ghz δουλευε μονιμα) με 2χ 7970 crossfire. τα σκασα χοντρα φετος, απο τη μια ηταν ευκαιρια για καποιους λογους, απο την αλλη οι καρτες στο χιλιαρικο... ετοιμαζω ποσταρισμα στο "οι αγορες μας" αλλα θελω 2 βδομαδες ακομα να ρθουν τα μπλοκ :D σκαλπερς ξεσκαλπερς παιδια αυτη ειναι η νεα πραγματικοτητα και δε βλεπω να αλλαζει προσωπικα για πολλα χρονια ακομα. ειχα μια συζητηση και γενικα υποστηριζα οτι τα αντιστοιχα asic του eth ειναι οι καρτες, δε προκειται να βγει κατι πιο eth dedicated συντομα δυστυχως...

 

προς το παρον τα χω ολα στημενα στο γραφειο μπροστα μου να τα βλεπω να χαιρομαι σα παιδακι.

 

μαζι μ αυτο:

 

image0.thumb.jpg.41153988200111bf438365b4662911d8.jpg

 

 

Βασικά δε κατάλαβα, μπαίνει η γάτα στην PCI-E?

****looks around***** ψψψΨΨΨψψ πσ πσπσ πσ Ψ

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έχουμε και γενέθλια για την RTX 3090. 24 Σεπτεμβρίου 2020 Launch date :bleh: 

 

πριν 18 λεπτά, το μέλος panoc έγραψε:

Εγώ είμαι φιλόζωος, σφάζω μόνο για φάω :pΠάμε γερά για 6η χρονιά με τη 1080. 

 

Μια χαρά είναι ακόμη. Εγώ βλασφημάω την ώρα και τη στιγμή που πούλησα την 1070, θα την είχε η Όλγα τώρα στο PC της :bleh: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Σήμερα έχουμε και γενέθλια για την RTX 3090. 24 Σεπτεμβρίου 2020 Launch date :bleh: 

 

Μια χαρά είναι ακόμη. Εγώ βλασφημάω την ώρα και τη στιγμή που πούλησα την 1070, θα την είχε η Όλγα τώρα στο PC της :bleh: 

 

Πλεον sta 1440p δειχνει τα χρονακια της... To μονο που με σωζει ειναι οτι εχω g-sync 144hz μονιτορ (κανονικο g-sync ετσι? οχι τη μουφα, απο αυτο που αγοραζεις με πετσινα :p)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.