Jump to content



Battlefield 2042


GFFermari

Recommended Posts

έχει να πέσει του ρεπορτ το σύνεφφο

 

battlefield-2042-executions-first-person
WWW.GAMEWORLD.GR

Στο Battlefield 2042, η EA DICE θα ρίχνει permaban στους cheaters χωρίς προειδοποίηση ή έστω κάποια προσωρινή ποινή αποκλεισμού.

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sstav said:

γεράσαμε... αστα...ουτε ελέφαντα δεν πετυχαίνουμε πλέον... 

Πετυχαινουμε απλα δεν εχουμε αντανακλαστικα και εχουμε ψηλο ping γιαυτο χανουμε το 70% των fights.

11 hours ago, ARMAGEDDON said:

έχει να πέσει του ρεπορτ το σύνεφφο

 

battlefield-2042-executions-first-person
WWW.GAMEWORLD.GR

Στο Battlefield 2042, η EA DICE θα ρίχνει permaban στους cheaters χωρίς προειδοποίηση ή έστω κάποια προσωρινή ποινή αποκλεισμού.

 

Αμα ισχυει γραψε μου αλλα μακαρι...

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά θα κάνει. Προφανώς με μερικά reports κανείς δεν θα έχει πρόβλημα. Αν μαζευτούν πολλά θα κάνει κάποιο autobot ένα scan για ανώμαλα στατιστικά. 5lv - 10 λεπτά ingame με 15kd - 3000spm. Ε αυτά τα σκουπιδόπαιδα θα παίρνουν δρόμο αν είμαστε τυχεροί. Τώρα για τους γνωστούς αγνώστους που είναι όντως καλοί και "φοράνε" το κάτι παραπάνω, το manual ban στο server του καθενός είναι μονόδρομος. Εγώ περιμένω για ματσάκια heat clan vs "(τηλεοράσεις @icy20) όλοι με ψαρουτούφεκο! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dr_Nikiforos said:

Και πολύ καλά θα κάνει. Προφανώς με μερικά reports κανείς δεν θα έχει πρόβλημα. Αν μαζευτούν πολλά θα κάνει κάποιο autobot ένα scan για ανώμαλα στατιστικά. 5lv - 10 λεπτά ingame με 15kd - 3000spm. Ε αυτά τα σκουπιδόπαιδα θα παίρνουν δρόμο αν είμαστε τυχεροί. Τώρα για τους γνωστούς αγνώστους που είναι όντως καλοί και "φοράνε" το κάτι παραπάνω, το manual ban στο server του καθενός είναι μονόδρομος. Εγώ περιμένω για ματσάκια heat clan vs "(τηλεοράσεις @icy20) όλοι με ψαρουτούφεκο! 

BRING THE HEAT B1@tches ?

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

έχει να πέσει του ρεπορτ το σύνεφφο

 

battlefield-2042-executions-first-person
WWW.GAMEWORLD.GR

Στο Battlefield 2042, η EA DICE θα ρίχνει permaban στους cheaters χωρίς προειδοποίηση ή έστω κάποια προσωρινή ποινή αποκλεισμού.

 

Καλά μη θυμηθούμε λανθασμένα Bans που έριχνε το Punkbuster ενώ δε τσιταρε κοσμακις. Φυσικά δε μπορούσες να αποδείξεις ότι δεν είσαι κλόουν καθώς " το πρόγραμμα μας έχει 90φευγα% επιτυχία και αν έτυχε κάποιο ποσοστό να έκανε λάθος δε μπορεί να γίνει κάτι από εμας, υπάρχει όμως λύση αγοραστε άλλο λογαριασμό"

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2021 at 4:36 ΜΜ, το μέλος Dr_Nikiforos έγραψε:

Εγώ περιμένω για ματσάκια heat clan vs "(τηλεοράσεις @icy20) όλοι με ψαρουτούφεκο! 

Μπασκετικο kill με taitien απο τα 150 μετρα.

Jacques Yves Cousteau και λιγα λεμε.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iseeklife said:

ξεκίνησε η open beta  μάλλον ,εγώ την κατεβάζω.

 

Preload σημερα και early όταν ξεκινήσει αύριο , στις 8 του μήνα η open beta

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.