Jump to content



Crysis


knight_77

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 01:12]

εσυ με τον αλλον το αεροπορο το εχετε παρει προσωπικα το θεμα :hehe:

αφου ειναι αεροπλανικο το παιχνιδι τελειως...τι να λεμε...:hehe:

προπονησου george σε θελω μαχιμο στην ζουγκλα..απο 14 νοεμβ και μετα αρχιζει το κυνηγητο...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 01:12]

εσυ με τον αλλον το αεροπορο το εχετε παρει προσωπικα το θεμα :hehe:

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 01:48]

αφου ειναι αεροπλανικο το παιχνιδι τελειως...τι να λεμε...:hehe:

προπονησου george σε θελω μαχιμο στην ζουγκλα..απο 14 νοεμβ και μετα αρχιζει το κυνηγητο...:hehe:

....Τελείως όμως λέμε ρε ... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο οντως!!!!!

Μου αρεσε το παιχνιδακι πολυ...

Πολυ πλακα ειχε την στιγμη που συναντησα το πρωτο φορτηγακι στην παραλια ,με το περιστροφο πανω, και αρχισα να κανω ανοικοδομηση στην περιοχη, ριχνοντας τα δεντρα!!!!!!!!!!.....

Πολυ ωραια γραφικα και ηχος....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ShadowRunner

Ποιο είναι αυτό το css ρε παιδιά πάλι; :...:

Εγώ το περιμένω πώς και πώς πάντως, το παιχνίδι φαίνεται super :worship:

Counter strike Source..ενα απο τα καλυτερα online fps...πρεπει να σου κανω εντατικα...χεχε

@@παντως στα τζιπακια ειδικα αμα ειναι φορτωμενα με κινεζους...αφηστε τα να περασουν...χρησιμοποιωντας το cloak και επειτα απο πισω σημαδεψτε το εφεδρικο δοχειο βενζινης...και μπουμμμμμ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 10:40]

ειναι φορτωμενα με κινεζους

Χαχααχααχαχαχαχαχαχχα ρε κουμπάρε δεν είναι κινέζοι, κορεάτες είναι οι άνθρωποι:D :D :tomato:

Λολ ρε συ:D

Link to comment
Share on other sites

αααααααα ε τώρα το έπιασα, τι το λέτε με συντομεύσεις :p :p :o

Καλά ε, αυτό το παιχνίδι, σε κάνει να φτιάχνεις τρελές ταχτικές επίθεσης και άμυνας, βάζεις το μυαλό σου να σκεφτεί στρατηγικά ρε παιδί μου, όχι μπάμ και μπουμ μόνο...

Link to comment
Share on other sites

Να ενα post που εξηγει απολυτα το μπουκωμα στις υψηλες αναλυσεις, παμε για 1gb vram οεο

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=2522194&postcount=328

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 08:40]

Counter strike Source..ενα απο τα καλυτερα online fps...πρεπει να σου κανω εντατικα...χεχε

Εισαι βλασφημος ! (:p) οπως και ναχει κανε με add στο steam να κανεις και σε μενα "εντατικα", το nick μου ειναι KatarammenosMaetzima :p

Link to comment
Share on other sites

ρε γμτ να το παιζαμε οπως το δειχει το videoclicp πριν να αρχισει το παιχνιδι:( το εβαλα εκει μας ποροσανν :wall: και μετα αρχιζει το παιχνιδι και λεμε "" πως το παιζει ρε εσυ ετσι το computer μου, μηπως ξεγελαστικε διαλεξε να παιζει με την onboard καρτα που δεν εχω:p ""

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 11:43]

Να ενα post που εξηγει απολυτα το μπουκωμα στις υψηλες αναλυσεις, παμε για 1gb vram οεο

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=2522194&postcount=328

Εισαι βλασφημος ! (:p) οπως και ναχει κανε με add στο steam να κανεις και σε μενα "εντατικα", το nick μου ειναι KatarammenosMaetzima :p

Θελω και εγω εντατικά αν δεν εχει κλείσει η class @ 1llus1on

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

οχι στεγνος ειμαι.....δεν χρειαζεται..εντωμεταξυ ετσι οπως ειμαι τσιμπαω και 2x ΑΑ...ανετα χωρις μεγαλο drop....

Σε τι αναλυση εισαι εκει?

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ ελαφρως o/c η ultra..και ο q στα 3.6..παιζω απο 37 εως και 58 εχω δει σε high παντα....και στον πανικο αντε να με ριξει στα 30...

οχι απλα καποιοι ειπαν οτι παιζει χωμα...ημαρτον...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.