Jump to content



LG 245WP@625euro. Αξίζει;


iceblade

Recommended Posts

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από rufous

Ναι ρε guys! Μη βαράτε... :cry: :boxed:

Είχε πρόβλημα το flashάκι...

Ουουουουουουουουουου, Ψεύτης!

Ρε δεν τα τρώμε εμείς αυτά.

Ακούς εκεί ''πρόβλημα το φλασάκι''

To ψέμα βρωμάει από τα smilies.

Πες ''δεν την είχα συνδέσει'' να τελειώνουμε και μη τα ρίχνεις τώρα στο καημένο το φλασάκι!

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Ουουουουουουουουουου, Ψεύτης!

Ρε δεν τα τρώμε εμείς αυτά.

Ακούς εκεί ''πρόβλημα το φλασάκι''

To ψέμα βρωμάει από τα smilies.

Πες ''δεν την είχα συνδέσει'' να τελειώνουμε και μη τα ρίχνεις τώρα στο καημένο το φλασάκι!

:p

Έπρεπε αυτό το hdmi να περνάει και λίγο usb μέσα, τόσα πράματα έχει (εικόνα, ήχος κλπ.).

Link to comment
Share on other sites

Ρε guys, γιατί τόση ειρωνία;

Τι κράξιμο είναι αυτό;

Γίνατε και μέντιουμ ξαφνικά; Χαραμίζεστε στην πληροφορική...

Δηλαδή θα είχα πρόβλημα να παραδεχτώ *******;

Νομίζω πως εδώ ρωτάω, για να μαθαίνω.

Ούτε για να κρίνομαι, ούτε για να απολογούμαι...

Το post έγινε αυθόρμητα και με ειλικρίνεια...

Το ίδιο και η απάντηση.

. + -

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ rufus... Δεν νομίζω ότι τα παιδια τό είπαν με ειρωνεία... έτσι όπως το διάβασα σαν 3ος που λέμε.... περισσότερο πείραγμα ήταν... παρά ειρωνία Η κράξιμο... έτσι το κατάλαβα... εξάλλου ο spc έβαλε και το ":p" στο τέλος... λίγο υπερβολικός ναι... αλλά ΧΩΡΙΣ να τον ξέρω, δεν νομίζω να είχε τέτοια πρόθεση... ούτε γενικά τα παιδιά εδώ...

Μάλλον πρέπει να δείς τα σχόλια για τον papakos για να δείς τι σημαινει ειρωνία ή κραξιμο...

Φιλικά πάντα.... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από rufous [Χθες, στις 23:25]

Ρε guys, γιατί τόση ειρωνία;

Τι κράξιμο είναι αυτό;

Γίνατε και μέντιουμ ξαφνικά; Χαραμίζεστε στην πληροφορική...

Δηλαδή θα είχα πρόβλημα να παραδεχτώ *******;

Νομίζω πως εδώ ρωτάω, για να μαθαίνω.

Ούτε για να κρίνομαι, ούτε για να απολογούμαι...

Το post έγινε αυθόρμητα και με ειλικρίνεια...

Το ίδιο και η απάντηση.

. + -

Πλάκα σου κάνουν, μη φορτώνεις :flower:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε, όλα οκ!

Δεν παύει όμως, αν "τo ψέμα βρωμάει από τα smilies", το ίδιο να συμβαίνει και για να δικαιολογήσουμε και τυχόν "μαχαιρώματα".

Γ*μαμε τον άλλο, βάζουμε κι ένα :p κι όλα "μέλι γάλα".

Προσέχουμε τι γράφουμε.

Ένα smilie "δεν φέρνει την άνοιξη".

Ειδικά από άτομα με μεγάλη ιστορία στο forum, θεωρώ αδιανότητες τέτοιου είδους "ειρωνικές" επιθέσεις σε newbies. :p

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει εν μέρει έχεις δίκιο (γιατί όντως υπάρχει αυτό το φαινόμενο εδώ απο ορισμένους) αλλά απο την άλλη απο την στιγμή που οι περισσότεροι δεν γνωρίζονται προσωπικά ΔΕΝ υπάρχει και προσωπική επίθεση στο άτομο... μην μπερδεύουμε πρόσωπα και nicknames... forum είναι... μην το ξεχνάμε...

Ορισμένοι μπορεί εδώ να φαίνονται/είναι/ή να το παίζουν "παντογνώστες" Ή "άσχετοι"... αλλά εδώ... δεν σημαίνει ότι είναι και επί παντός επιστητού 'Η και στις ζωές μας...

Anyway, νομίζω το καταλάβαμε όλοι ότι έγινε παρεξήγηση... τα smilies βοηθούν να καταλάβουμε το υφός του κειμένου ακριβώς επειδή είναι γραπτός λόγος...

αυτα... νομίζω λύθηκε το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

στο pro6 πχ εκει που τρεχουν οι παικτες στην πλατη τους εξεχει μια διαφανη σκια. δηλαδη πανε δεξια αυτοι και απο πισω τους απο τα αριστερα φαινεται αυτο το πραγμα. ειναι φυσιολογικο? χτυπαει στο ματι μπαμ... και σε αλλα παιχνιδια το παθαινω οπως america's army, GRAW2. οταν κινουμαι στα κτιρια τις περισσοτερες φορες εξεχουν καιτι διαφανιες... ζηταω αλλαγη ή καθομαι στα αυγα μου?

Link to comment
Share on other sites

Με Dvi συνδέεσαι? Χωρίς να έχω δοκιμάσει στα συγκεκριμένα παιχνίδια, νομίζω ότι η οθόνη δεν έχει πρόβλημα ghosting.

’λλωστε δεν έχω διαβάσει κάποια αναφορά και από κανέναν άλλο για κάτι αντίστοιχο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.