Jump to content



nVidia 8800 GT


godslayer1416003205

Recommended Posts

Εντάξει δεν εχει να κάνει με την GT μόνο... θεωρώ οτι θέλει ενα update το συστήμα αποθήκης/logistics του ΠΛΑΙΣΙΟΥ... απειρες φορες εχουν ξεμείνει απο πράγματα απλα τις 2-3 πρώτες φορες το δικαιολογείς...τις 4-6 επόμενες φορες όμως αρχιζεις και αναρωτιέσαι που δημιουργειται το πρόβλημα, ειδικά οταν βλέπουν οτι υπάρχει αυξημένη ζήτηση... η συνήθης απάντηση που εχω πάρει ειναι η καθυστέρηση απο την προμηθεύτρια εταιρεία παραγωγής, καθυστέρηση εκτελωνισμου, απεργίες ναυτεργατών κτλ... πάντως πρέπει να διορθωθει κάποια στιγμή.... κάθεται σε όλους μας κάπως....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από strong [Χθες, στις 23:19]

Δεν υπαρχει γιατι ιδιες ειναι ολες

Ελα... αστο καλυτερα....

Δηλαδι εαν μοναδικη επιλογη σου τωρα ηταν μια....Manli...θα την επαιρνες???:whistling

Link to comment
Share on other sites

@perp

Δεν εχω κανενα συμφερον να υποστηριξω το πλαισιο και το καθε πλαισιο,να ξερεις παντως οτι αυτες οι καθυστερησεις παιζουνε παρα πολυ συχνα στις εισαγωγες και το καταστημα δεν εχει κανενα λογο να τις κραταει στην αποθηκη του.Για να τις πουλησει τις εφερε και μαλιστα οσο το δυνατον πιο γρηγορα

Και το κερασακι στην τουρτα,να πληρωνεις "σταλιες" στον ΟΛΠ επειδη απεργουν οι ναυτεργατες και το container σου τους πιανει χωρο

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά...έλεος πια.

Δεν υπάρχει μονο το πλαίσιο.

Αν δεν γουστάρετε το πλαίσιο πάρτη την κάρτα από αλλού.

Έφερε 19κομμάτια XFX για να καλύψει ολόκληρη την Ελλάδα.

Απλα όποιος πρόλαβε πρόλαβε.Τελος.

Σας υποχρεώνει κανείς να πάρετε απ το πλαίσιο?

Αρχική απάντηση από Spartiatis

Ελα... αστο καλυτερα....

Δηλαδι εαν μοναδικη επιλογη σου τωρα ηταν μια....Manli...θα την επαιρνες???:whistling

Twintech + XFX είναι ίδιες(όπως οι περισσότερες εκτός απ τις gigabyt που έχουν 1 phase παραπάνω στο ρεύμα το οποίο είναι optional απ το εργοστάσιο που τις πέρνουν και σε όλες μπορείς να το "τοποθετήσεις" εσύ άμα γουστάρεις γιατί οι υποδοχές υπάρχουν)απλά η XFX είναι η XT που είναι pre-oced

Link to comment
Share on other sites

@cptkoulis: Σαφώς... γι αυτο αν είδες είπα οτι θέλει αλλαγές το σύστημα αποθήκης/logistics που έχει... επειδή παίζουν αυτα και ειναι γνωστά σκηνικά σε όσουν εισάγουν...καλό ειναι next time...να μην την ξαναπάθει... επειδή βλέπω οτι γίνεται το ίδιο σκηνικο για αλλη μια φορά για αυτο το λέω... αν ειδες.... τις 2-3 πρώτες φορες του κατάλαβα....αλλα?... Κατα τα άλλα ότι ειπε ο ΑΝ7...

btw κουβέντα κάνω... δεν χρειάζομαι κάρτα... το ανέφερα ακριβώς για να μην νομίζουμε οτι υπάρχει αλλος λόγος που γινονται καθυστερήσεις στην GT ;)

Link to comment
Share on other sites

56c στο ati tool με 700/1750/2000 λεμε, UT3 demo 52-53C τα ramsinks ψιλοκαινε παντως, θα χρειαστεις 12 τετοια ομως, μια 8αδα για της μνημες και αλλα 4 για ta ηλεκτρονικα στην δεξια μερια ( http://www.hardforum.com/showpost.php?p=1031605924&postcount=55 ) εγω εβαλα τα thermaltake αλλα δεν κολλουσαν και πολυ ευκολα σε συγκριση με αυτα που εχει η zalman, 4 μαλιστα μου εχουν πεσει απο τοτε που εβαλα την καρτα πισω στην θυρα και την επομενη φορα που θα ανοιξω το κουτι θα προσπαθησω να τα ξαναβαλω.

Link to comment
Share on other sites

Tελικα στο πλαισιο δεν ξερουν τιποτα για το ποτε θα παραλαβουν καρτες (δεν τους ενημερωσε λενε ο προμηθευτης)ετσι και γω ακυρωσα την παραγγελια μου θα κοιταξω να βολευτω απο καπου αλλου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από strong

Eγω μιλησα το απογευμα και μου ειπαν οτι δεν ηρθαν ακομα αρα λενε και ψεμματα ομως γιατι ? την ειχα προπαραγηλει απο την προηγουμενη βδομαδα

εσύ περίμενες twintech η XFX?

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει παραγγελία από τις 30/10. Παίρνω τηλέφωνο και συνεχώς μεταθέτουν την ημερομηνία παραλαβής. Σήμερα πήρα και μου έδωσαν νέα εκτιμώμενη ημερομηνία τη Δευτέρα 19/11:devil: ’ν θέλει κάποιος που ξέρει κανένα άλλο κατάστημα εκτός Πλαισίου με GT ας μουστείλει pm plz:worship:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.