Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Το watercooled Silverstone TJ08-E σύστημά μου. Κάθε τόσο και αλλού, να δούμε πότε θα στεριώσουμε ... Για τώρα θα παίξουμε έτσι οπότε ένα συγύρισμα και cable management θα γίνει από εβδομάδα. Είχαμε και ένα ατύχημα με το 1 monitor εξού και τα διαφορετικά μοντέλα προς το παρόν.

knIJcfXl.jpg

Έγινε επεξεργασία από gorg
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχε ξεσκόνισμα και κούμπωσα στον Cube άλλα 8GB RAM όπως και επίσης μπλε Phobya flexlights. Ιδου το αποτέλεσμα:

20140511_154039.jpg

Εξαιρετικό ! Πολυ όμορφο και τακτοποιημένο κουτί και γενικότερα το setup σου. Το monitor ποιο μοντέλο είναι \?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kαι πάλι αλλαγή χώρου! Τελικά μ'αρέσει πάνω στο γραφείο το γερο-Stacker :D

20140607_203733.jpg

θα συμφωνήσω μαζί σου. Πάνω στο γραφείο καλύτερα..

σου έχω σημαντική ερώτηση όμως, υπάρχει λινκ για το "σταντάκι" του ηχείου;; πολυ καλο και κομψό!

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω μαζί σου. Πάνω στο γραφείο καλύτερα..

σου έχω σημαντική ερώτηση όμως, υπάρχει λινκ για το "σταντάκι" του ηχείου;; πολυ καλο και κομψό!

Δυστυχώς τα έχω αγοράσει Πολωνία που μένω. Ήμουν τυχερός γιατί έψαχνα generic βάσεις και σε ένα site τύπου ricardo (αιωνία η μνήμη) τις έφτιαχνε κ τις πούλαγε ένας τύπος "αποκλειστικά" για τα Ζ5500. Διάλεγες και χρώμα για το ξύλο και απ'όλα. Χτύπησα μια 4δουλα για τους δορυφόρους τότε και είχε βγει σε ευρώ κάνα 30ρικο. Τίποτα δλδ. Κρίμα που δεν μπορώ να σε βοηθήσω.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα έχω αγοράσει Πολωνία που μένω. Ήμουν τυχερός γιατί έψαχνα generic βάσεις και σε ένα site τύπου ricardo (αιωνία η μνήμη) τις έφτιαχνε κ τις πούλαγε ένας τύπος "αποκλειστικά" για τα Ζ5500. Διάλεγες και χρώμα για το ξύλο και απ'όλα. Χτύπησα μια 4δουλα για τους δορυφόρους τότε και είχε βγει σε ευρώ κάνα 30ρικο. Τίποτα δλδ. Κρίμα που δεν μπορώ να σε βοηθήσω.

30άρικο για 4άδα = τσάμπα πράγμα! Κρίμα, φαίνεται πολυ κομψό και ότι πρέπει για τη δουλειά του!

Anyway, thx όπως και να'χει..

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό ! Πολυ όμορφο και τακτοποιημένο κουτί και γενικότερα το setup σου. Το monitor ποιο μοντέλο είναι \?

SAMSUNG LED 32'' 1080p 3D Smart TV 6800 series.

Υπέρτατο κάλος και απόλαυση στα παιχνίδια. Αποφεύγω βέβαια το 3D gaming γιατί λέρωσα πολλά βρακάκια :p

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο και απλο...πληκτρολογιο/ποντικι ??:p

Ευχαριστώ! Τα πράγματα είναι της υπογραφής με κάποιες μετατροπούλες απο WASD και QWERKeys ;)

Έγινε επεξεργασία από fantomas
typo
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Πολυ ομορφος ο χωρος σου φιλε μου!

Tα ηχεια δεν μπορεις να τα κατανεμεις καλυτερα στο δωματιο; Χανουν το νοημα του suround ετσι ...

Το καλυμα κατω απο το πληκτρολογιο, αν βλεπω καλα, ειναι ενα τεραστιο mousepad;

Τι και που και ποσο; :)

Υ.γ.

Το desktop γιατι εχει 700 shortcuts; Windows 8, no start menu κλπ; :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.