Jump to content



Recommended Posts

tl:dr version:

Chizad:

You can't please everyone. Wahhhhhhh the game is too hard, wahhhhhhhhhhh the game is too easy. OMG BLIZZ Y U NO HAVE SET ITEMS DROP? I FARM FOR 3 MONTHS NOT 1 PC OF MARAUDER now it's OMFG BLIZZ NOW EVERY 5 RIFTS I FIND A PC OF MARAUDER GAME IS TOO EZ I QUIT.

Link to comment
Share on other sites

ισχύει όμως. ή από το ένα άκρο θα έιμαστε ή από το άλλο.

τι εννοώ : ή δεν θα πέφτει τίποτα ή θα πέφτουν τα πάντα όλα. ή θα είναι αρκετά δύσκολο ή αρκετά εύκολο. μέση λύση δεν υπάρχει.

το συγκεκριμένο dev team δείχνει πως έχει παιδικές ασθένειες στο πως να στήσει ένα Diablo παιχνίδι κι αυτό γιατί συνεχώς αλλάζει το στυλ παιχνιδιού. γι αυτό και καλά τα είπε ο [MENTION=5181]winters[/MENTION]

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

Πάντως άτομα σαν τον Πέτρο πχ δεν πρέπει να βρουν καμιά διαφορά στο παιχνίδι :p

Ατομα σαν εμένα On the other hand, δεν με χαλάει καθόλου! είμαι τόσο γκαντέμης που μια φορά δεν μου έκανε καν spawn o buctcher!

Link to comment
Share on other sites

οι ίδιοι οι devs "λένε" (με τα Patch notes) πως δεν ξέρεις αύριο τι σου ξημερώνει στο παιχνίδι. γι αυτό από ένα σημείο και μετά είναι χάσιμο χρόνου :p

ps. είχα πετύχει 2 rifts που δεν είχαν ούτε ένα mob (uber bugz)

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε, βρήκατε παιχνίδι με bugs; Τα λεφτά σας τα πήρατε πίσω; Εγώ πάντως άμα είμουν στην θέση σας κι έβρισκα bugs σε παιχνίδι που χρυσοπλήρωσα, θα ζητούσα πίσω το κόστος του παιχνιδιού+αποζημίωση για ψυχική φθορά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ως τώρα λένε πως τελικώς τα season-legs θα πέφτουν στο normal game όταν η season τελειώνει. αν ισχύσει αυτό τότε δεν θα έχει νόημα να ασχοληθεί κανείς με τις season, εκτός από το να τα αποκτήσει "νωρίτερα"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.