Jump to content



Recommended Posts

ρε παίδες να ρίξω μια ιδέα; ποιος γουστάρει να παίξουμε το παιχνίδι από την αρχή, ο καθένας με διαφορετική κλάση και να παίζουμε ένα δύωρο την ημέρα ξεκινώντας από την αρχή εώς το τέλος;

Link to comment
Share on other sites

Αν τελειωσει και δεν το εχεις παρει τα gold επιστρεφονται κανονικα

οχι ηταν κερδισμενο

απλα τελικα μπηκε μετα απο ωρες...χρειαζεται φαινεται καποιο χρονο για να διεκπεραιωθει η ολη συναλλαγη ανεξαρτητα αν εκανες buyout

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες να ρίξω μια ιδέα; ποιος γουστάρει να παίξουμε το παιχνίδι από την αρχή, ο καθένας με διαφορετική κλάση και να παίζουμε ένα δύωρο την ημέρα ξεκινώντας από την αρχή εώς το τέλος;
Νέο θέμα, εδώ θα "χαθεί"
Link to comment
Share on other sites

Έλεος πια με το ΑΗ, αγόρασα ένα bracer 20.000, έβγαλε timeout, μου πήρε τα λεφτά και το bracer καπνός...$@%!@$#%$

Επίσης πουλήθηκε ένα όπλο που είχα 17000 αλλά λεφτά πουθενά...#$%#$!@!@!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

περα απ το ah πρεπει να φτιαξουν το θεμα μα τα drop.

Δεν γινεται να κανω drop legendery bow me 878 dps lvl 60 + stats κτλ και να βλεπεις bow μπλε για 58 lvl me 1000+dps.

Αν επερναν το συστημα με τα drops του diablo 2 και το εμπλουτιζαν θα ταν jet

τι σκατα εφτιαχναν τοσα χρονια κ παρουσιασαν παιχνιδι με τοσα προβληματα δεν ξερω.Aσε που τα set ειναι τα περισσοτερα gtp αν βαλεις μπλε κ κιτρινα καλυτερα stats απ τα περισσσοτερα βγαζεις.

Τεσπα μπαινω να παιξω :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Έλεος πια με το ΑΗ, αγόρασα ένα bracer 20.000, έβγαλε timeout, μου πήρε τα λεφτά και το bracer καπνός...$@%!@$#%$

Επίσης πουλήθηκε ένα όπλο που είχα 17000 αλλά λεφτά πουθενά...#$%#$!@!@!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

Το ιδιο ακριβως μου συνεβει και μενα χ8ες αλλα σημερα που μπηκα για λιγο το ειχα στα completed items

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.