Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Colton [Σήμερα, στις 03:10]

Hard Core servers...εκεί είναι η απόλαυση.

Έχει κατι Ελληνες τελειως καμμενους τι hardcore μου λες τώρα....

Όταν μενεις τελευταιος στο S&D έχει χαβαλέ...

ακους....

-Έλα αγόρι μου..

-Ηρωα...

-Μπορεις...

-Αξιος....

και στο τέλος

- Τι μακακας εισαι :p

:hehe:

Εdit : Θα κανονίσουμε καμια σφαγή?

αντε ρε gbak με κολλησες με τα FPS και ακομα το projectocrysis παιζεις?

:p

Link to comment
Share on other sites

ωραια πραγματα σημερα.....

εριξα ενα φορματ γιατι ειχα κανει λιγο κ@λο την εγκατασταση......και ξεχασα να παρω backup το profile του COD4.

ΓΙΑΤΙ τα ΖΩΑ στην Activision δεν εχουν restore profile μεσω server......ας μου εξηγησει καποιος πριν παω να αρχισω τα βρισιδια στο forum τους......

και για τα πρακτικα.....

LvL55 με ολα τα ξεκλειδωματα και το 70% των challenges.....και πλεον LvL1.......:rant:

Link to comment
Share on other sites

Gamespy PC GAME OF THE YEAR 2007

http://goty.gamespy.com/2007/pc/12.html

αφήνοντας 8ο το Crysis

και με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο.....όχι ότι δεν συμπαθώ ή δεν θα παίξω (hw επιτρέποντος) το Crysis...απλά περιμέναμε περισσότερα. Τoo much hype ρε παίδες ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις 21:51]

ωραια πραγματα σημερα.....

εριξα ενα φορματ γιατι ειχα κανει λιγο κ@λο την εγκατασταση......και ξεχασα να παρω backup το profile του COD4.

ΓΙΑΤΙ τα ΖΩΑ στην Activision δεν εχουν restore profile μεσω server......ας μου εξηγησει καποιος πριν παω να αρχισω τα βρισιδια στο forum τους......

και για τα πρακτικα.....

LvL55 με ολα τα ξεκλειδωματα και το 70% των challenges.....και πλεον LvL1.......:rant:

Δεν φτανει μονο αυτο... Αν δεν περασεις το 1.3 το rank μπορει να χαθει οποτε θελει;)

Οποτε καλο ειναι να παιρνουμε αρκετα συχνα back up ....

Υπαρουν αρκετοι χρηστες που εχουν το ιδιο κλειδι αλλα δεν ειναι στο ιδιο lvl ...

Το restore θα μπορουσε να γινει μονο μεσω CD-KEY ...

Αρκετα δυσκολο νομιζω :(

Link to comment
Share on other sites

www.xfire.com

Κατεβάζετε το πρόγραμμα και κάνετε register δημιουργώντας έναν λογαριασμό με ένα nick name (δεν υπάρχει θέμα κατασκοπίας, warms κ.τ.λ.) , όλες οι clan το χρησιμοποιούν , μπορείς να βλέπεις όποιους server θέλεις βάζοντας τα απαραίτητα φίλτρα κατά την αναζήτηση π.χ. μόνο από Ελλάδα ή μόνο όσους δεν είναι γεμάτους ή δεν είναι άδειοι κ.τ.λ. , μπορείς να κάνεις λίστα με friends και να κάνεις chat και με ηχω (ώπος στο MSN) εν ώρα game, είναι ένα πολύ χρήσιμο εργαλείο για τους gamers .

Όλοι δηλαδή το τελειώσατε το single εε?

Εγώ δεν το έπαιξα καθόλου , μόνο multi :);):)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον.......μιας και βλεπω να αναβουν τα αιματα ενοψει εορτων......

αυριο δευτερα βραδακι οποιον βολευει να ποσταρει ωρες που μπορει ωστε να γινει συναντηση σε κανα σερβερ να πεσουν κορμια:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.